En daarmee aangemerkt dat het sluiten van de scholen waarschijnlijk meer kwaad dan goed zal doen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:21 schreef Elan het volgende:
Je hebt toch als kabinet amper nog mogelijkheden als je A de scholen open wilt houden en B niet achter de voordeur wilt gaan handhaven?
Zit aan m'n tweede sinds juni. Als je ze weggooit kost het je zo 10 stuks per dag. En wie gaat dat betalen?quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:28 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Ja, wie doet dat? Hoeveel mensen gebruiken dat ding niet dagen/weken aan een stuk?
Inderdaad.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:28 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Ja, wie doet dat? Hoeveel mensen gebruiken dat ding niet dagen/weken aan een stuk?
Nou ze zullen wel moeten, maar kan nog wel lastig worden als mensen elkaar gewoon in de privésfeer blijven opzoeken.quote:
Je kunt gewoon herbruikbare mondkapjes kopen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:29 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Zit aan m'n tweede sinds juni. Als je ze weggooit kost het je zo 10 stuks per dag. En wie gaat dat betalen?
Ik mag het hopen want anders snap ik er echt geen reet van. Ik heb al jaren een hekel aan drukte supermarkten en als ik zaterdag avond tussen 20.00 en 21.00 boodschappen doe loopt er geen kip rond. Het enige wat je ziet is wat jeugd dat wat drank haalt en de 3 vaste bezoekers die je ook altijd dan ziet. Plus alles is lekker bij gevuld terwijl je tussen 16.00 en 18.00 echt dan over de hoofden kan lopen altijd. Daarom als je wilt dat mensen gespreid boodschappen doen zorg dan dat het juist lang open is.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:26 schreef maan_man het volgende:
[..]
Ik denk, als het er al komt, dat supermarkten worden uitgesloten. De openingstijden staan eigenlijk altijd al los van de koopavonden bij andere winkels.
En dan niet wassenquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:31 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Je kunt gewoon herbruikbare mondkapjes kopen.
Absoluut. Hopelijk scheelt het wat dat er nu herfstvakantie is.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:29 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
En daarmee aangemerkt dat het sluiten van de scholen waarschijnlijk meer kwaad dan goed zal doen.
Ook dat kan.quote:
Ja. Daar ging de gequote post dus niet over. Dat ging juist over het punt dat alleen medische/FFP2 gebruikt zouden moeten worden.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:31 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Je kunt gewoon herbruikbare mondkapjes kopen.
Heb ik juist nooit gedaan mortax;/!quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:26 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
En jij paar weken terug de lockdownies belachelijk maken tjacka! Heb je nu mooi de deksel op de neus
Noodgebouw? Er staan nog diverse ziekenhuizen leeg in Nederland. Faillissement door marktwerking.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:27 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
[..]
Eerlijk gezegd denk ik dat amateur sport het eerst eraan gaat.
Heeft relatief weinig economische schade en het aantal contactmomenten neemt er enorm door af.
Dat zeggende heb ik liever geen maatregelen nu maar eerder een oplossing aan de ziekenhuis aanbod zijde.
Waarom geen centraal covid ziekenhuis voor de niet ic opnames.
Zet er een noodgebouw neer.
Er zijn nog wel wat vlakken waar je iets kunt. Maar dat gaat je een hoop draagvlak kosten en/of gaat op juridisch gedoe stuiten.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:21 schreef Elan het volgende:
Je hebt toch als kabinet amper nog mogelijkheden als je A de scholen open wilt houden en B niet achter de voordeur wilt gaan handhaven?
Je marge op andere facetten van de samenleving waar je wel nog enige controle over kunt uitoefenen is maar heel beperkt en zal dus ingrijpend moeten zijn.
Een goed herbruikbaar mondmasker is volgens mij net zo goed als die blauwe chirurgische maskers.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:32 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Ja. Daar ging de gequote post dus niet over. Dat ging juist over het punt dat alleen medische/FFP2 gebruikt zouden moeten worden.
Allemaal symboolmaatregelen. En je drijft mensen alleen maar meer naar binnen, omdat er nergens meer vertier te vinden is.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:33 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Er zijn nog wel wat vlakken waar je iets kunt. Maar dat gaat je een hoop draagvlak kosten en/of gaat op juridisch gedoe stuiten.
Dan denk ik toch aan horeca (in brede zin, ook theaters en dergelijk), sport en gebedshuizen.
Mensen kunnen best een tijdje zonder hun voetbalveld of hun toneelvoorstelling, en kerkdiensten zijn prima te streamen. Daarvoor hoef je echt niet naar de kerk.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:33 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Er zijn nog wel wat vlakken waar je iets kunt. Maar dat gaat je een hoop draagvlak kosten en/of gaat op juridisch gedoe stuiten.
Dan denk ik toch aan horeca (in brede zin, ook theaters en dergelijk), sport en gebedshuizen.
Nee dat kan eigenlijk niet. Dat hebben we in de eerste golf gezien.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:35 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Mensen kunnen best een tijdje zonder hun voetbalveld of hun toneelvoorstelling, en kerkdiensten zijn prima te streamen. Daarvoor hoef je echt niet naar de kerk.
Weet ik niet. Ten eerste is scholen wel een heel ruim begrip. Hbo en uni gewoon lekker online als het niet om een practicum gaat. Middelbaar neig ik ook naar online. Basisschool neig ik ook naar sluiten. Bevorderd ook het thuiswerken.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:29 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
En daarmee aangemerkt dat het sluiten van de scholen waarschijnlijk meer kwaad dan goed zal doen.
Huh?quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:36 schreef trein2000 het volgende:
Dat hebben we in de eerste golf gezien.
Ieder mondkapje is herbruikbaarquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:31 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Je kunt gewoon herbruikbare mondkapjes kopen.
Even voorzichtig aan, nog niet de helft van de Nederlanders KAN thuis werken. Iets van 60% zit in beroepen waar ze op hun werk aanwezig moeten zijn.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:36 schreef maan_man het volgende:
[..]
Weet ik niet. Ten eerste is scholen wel een heel ruim begrip. Hbo en uni gewoon lekker online als het niet om een practicum gaat. Middelbaar neig ik ook naar online. Basisschool neig ik ook naar sluiten. Bevorderd ook het thuiswerken.
Probleem is dat sportclubs echt in de problemen komen als het weer maanden gaat duren. 0 inkomsten naast de contributie zal er voor zorgen dat er bijzonder veel failliet zullen gaan.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 18:35 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Mensen kunnen best een tijdje zonder hun voetbalveld of hun toneelvoorstelling, en kerkdiensten zijn prima te streamen. Daarvoor hoef je echt niet naar de kerk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |