Vooral die laatste zin goed lezen dat ook zegt dat er altijd een kans is op besmetting en het voor het individu geen zekerheid biedt (vandaar het kruis dat het zelf niet beschermd).quote:Bron: polifact
4_masks_screenshot.png
No mask is 100% effective, but health care officials stress that face masks increase their effectiveness when combined with other measures, such as social distancing and regular hand washing.
In de wasmachinequote:Op dinsdag 8 december 2020 12:35 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Waarom zou je dit doen? Ik gebruik nog steeds mijn kapje van april zonder schoon te maken. Als he er niet in niest of hoest dan kan dat prima.
Ja want het virus kan zich aan de buitenkant hechten.quote:Op dinsdag 8 december 2020 13:21 schreef Fer het volgende:
Kan het kwaad met een gebruikte mondkap je mond af te vegen?
Ik had namelijk net een lahmacun met alles erop gekocht in het overdekte winkelcentrum en die gierige Turk gaf er geen servetje bij.
Vervelende pleurislulletjes.quote:Op donderdag 10 december 2020 17:18 schreef DX11 het volgende:
Er word in ieder geval gehandhaafd door de winkels
Ja maar het volgende is dat je ze overal moet dragen, ook in je eigen huis straks.quote:Op zaterdag 12 december 2020 19:51 schreef mthecatlover het volgende:
Wéér stijging: vandaag bijna 9200 nieuwe coronabesmettingen
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu meldt 9182 nieuwe besmettingen in het afgelopen etmaal. Dat is het hoogste aantal sinds de piek van de tweede golf eind oktober.
Mondkapjes nutteloos..
quote:Op zondag 13 december 2020 06:57 schreef macca728 het volgende:
Ja maar het volgende is dat je ze overal moet dragen, ook in je eigen huis straks.
Die conclusie kun je uit dit platte getal niet halen toch?quote:Op zaterdag 12 december 2020 19:51 schreef mthecatlover het volgende:
Wéér stijging: vandaag bijna 9200 nieuwe coronabesmettingen
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu meldt 9182 nieuwe besmettingen in het afgelopen etmaal. Dat is het hoogste aantal sinds de piek van de tweede golf eind oktober.
Mondkapjes nutteloos..
Verder een doortimmerde batterij van gebruiks- draag- & maakinstructies, waar/wel/hoe en niet met allerlei andere aanvullingen; te gebruiken en hoe te onderhouden.quote:https://www.nen.nl/media/(...)1_2020-11-09_def.pdf 09nov20:
"Een mondkapje is bedoeld om anderen te beschermen, niet de drager zelf. Bij goed gebruik kan een
mondkapje het risico verkleinen dat druppels uit mond en neus worden verspreid naar de omgeving. Een mondkapje is geen vervanging van andere hygiënemaatregelen, maar vormt hierop een aanvulling."
Ja, maar krijg je als je mensen dwingt tot het gebruik ervan. Dan zetten ze het mondkapje op, omdat het 'moet'.quote:Op dinsdag 15 december 2020 21:58 schreef quirina het volgende:
Ach als je ziet hoe mensen mondkapjes gebruiken.
Uit de jaszak op de bakkes.
Van de bakkes in de jaszak.
Sommigen die moeten hoesten trekken het mondkapje omlaag, bij niezen idem dito.
Ook heb je mensen die denken dat je ze niet hoort praten met een mondkapje op en doen ze steeds af.
Of ze hangen hun neus buiten het kapje.
Ja werkt top zo!
Ook, maar je mag ook de conclusie trekken dat het niet werkt, zie ook alle andere landen.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 00:58 schreef IkBenDeBaas het volgende:
[..]
Ja, maar krijg je als je mensen dwingt tot het gebruik ervan. Dan zetten ze het mondkapje op, omdat het 'moet'.
Nu nog een cowboyhoed erbijquote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:02 schreef GemMagic het volgende:
Is er wel eens iemand van jullie aangesproken op het dragen van een ondeugdelijk mondkapje? Het is mij nog niet overkomen in elk geval.
Ik vind zelf de bandana varianten met oor elastiekjes echt ideaal, elastisch, dun, makkelijk ademen, schuift 'm zo op en af naar gelang of het verplicht is, blijft liggen in je nek als je 'm niet op hoeft ipv in je jaszak gepropt.
Het helpt natuurlijk geen ene meter, maar tot nu toe is het overal geaccepteerd.
Dan ter illustratie een lekker lelijke variant:
[ afbeelding ]
Zodra het verplicht wordt, ben ik de eerste! Ongetwijfeld is dat belangrijk, want de Britse variant is zo besmettelijk dat we geen tijd hebben om onderzoek naar het nut van het dragen van een hoed af te wachten.quote:
Ik acht de kans zeer klein. Die paniek was er aanvankelijk door het tekort aan materiaal voor zorgpersoneel. Daar is nu geen sprake meer van.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 10:26 schreef Rewimo het volgende:
Word je in NL aangesproken als je met een medisch mondkapje rondloopt? En voordat iedereen begint te sputteren: betreft een medische afspraak.
Dank je welquote:Op vrijdag 22 januari 2021 12:43 schreef Cynicio het volgende:
Ik acht de kans zeer klein. Die paniek was er aanvankelijk door het tekort aan materiaal voor zorgpersoneel. Daar is nu geen sprake meer van.
Waar staat dat het in NL niet mag?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 10:26 schreef Rewimo het volgende:
Wij moeten hier in DLD nu verplicht medische mondkapjes dragen. Maar in NL mag dat juist niet (). Dat betekent dus dat ik nu 2 verschillende soorten nodig heb.
Word je in NL aangesproken als je met een medisch mondkapje rondloopt? En voordat iedereen begint te sputteren: betreft een medische afspraak.
Daar stond eerst een boete op. Geen idee of dat nog geldig is.quote:Op maandag 8 februari 2021 11:52 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Waar staat dat het in NL niet mag?
Onzin, als die er al stond (wat ik betwijfel) is die nooit gegeven. Vanaf maart vorig jaar al meerdere malen mensen met medische mondkapjes in het OV gezien (incl ikzelf) en daar worden we echt niet op aangesproken, laat staan beboet.quote:Op maandag 15 februari 2021 16:12 schreef Wantie het volgende:
[..]
Daar stond eerst een boete op. Geen idee of dat nog geldig is.
Gewoon lekker altijd een medisch mondkapje dragen dusquote:Op vrijdag 22 januari 2021 10:26 schreef Rewimo het volgende:
Wij moeten hier in DLD nu verplicht medische mondkapjes dragen. Maar in NL mag dat juist niet (). Dat betekent dus dat ik nu 2 verschillende soorten nodig heb.
Word je in NL aangesproken als je met een medisch mondkapje rondloopt? En voordat iedereen begint te sputteren: betreft een medische afspraak.
Die ook echt zo getest zijn dat ze in Europa als 'medisch mondneusmasker' mogen doorgaan?quote:Op dinsdag 16 februari 2021 17:46 schreef Rewimo het volgende:
@:Moira Lidl in Dld verkoopt ze nu voor 88 cent per stuk.
Ja, FFP2 van degelijke Duitsche makelijquote:Op dinsdag 16 februari 2021 17:56 schreef Moira het volgende:
Die ook echt zo getest zijn dat ze in Europa als 'medisch mondneusmasker' mogen doorgaan?
quote:Op dinsdag 16 februari 2021 18:35 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ja, FFP2 van degelijke Duitsche makelij
Ik heb al sinds het begin van de mondkapjesplicht in het OV FFP2 maskers op. Nog nooit op aan gesproken. Ze worden nu ook gewoon bij de Etos verkocht. Volgens mij geldt dat 'verbod' niet meer.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 10:26 schreef Rewimo het volgende:
Wij moeten hier in DLD nu verplicht medische mondkapjes dragen. Maar in NL mag dat juist niet (). Dat betekent dus dat ik nu 2 verschillende soorten nodig heb.
Word je in NL aangesproken als je met een medisch mondkapje rondloopt? En voordat iedereen begint te sputteren: betreft een medische afspraak.
https://hulptroepen.nu/pr(...)altic-mask-40-stuks/quote:Op dinsdag 16 februari 2021 13:33 schreef Moira het volgende:
[..]
Onzin, als die er al stond (wat ik betwijfel) is die nooit gegeven. Vanaf maart vorig jaar al meerdere malen mensen met medische mondkapjes in het OV gezien (incl ikzelf) en daar worden we echt niet op aangesproken, laat staan beboet.
De uitspraak om liever geen medische mondkapjes te dragen was om te voorkomen dat er door 'het volk' een run op medische mondkapjes kwam die de zorg juist zo hard nodig heeft. Ik geloof dat van die tekorten sowieso niet zo zeer meer sprake is.
[..]
Gewoon lekker altijd een medisch mondkapje dragen dus
Edit: als je linkjes hebt naar plekken waar ik betaalbaar medische mondkapjes kan bestellen, please drop de link
Klopt. Hier ook. In de gangen/lift moet je hem opzetten. Zo snel je op de afdeling bent, mag hij af. Dat doet dan ook iedereenquote:Op zondag 7 maart 2021 08:29 schreef Fer het volgende:
Mondkapjes bij bedrijven is alweer een grote grap geworden. Kleine bedrijven doen er niet aan, bij de grotere doe je hem even op als je binnenkort,
daarna mag hij weer af op de werkplek/afdeling.
Mensen werken of overleggen of eten ook samen onder kapje, maar daarna lopen ze er wel mee over de lege gang om koffie te halen.
Diegene vroeg waarom het mij boeide als ik er niet woon 😅😂quote:Op maandag 22 maart 2021 13:25 schreef Molo het volgende:
[..]
Kun jij niet een topic beginnen wat puur en alleen over jouzelf gaat?
Ik doe dat sinds begin van de verplichting, nog nooit wat over gehoord bij de AH. Zelfs politie loopt door maar zien het wel. Veel mensen geven mij zelfs extra ruimte als ik ergens bij wil, met die angstige oogjes. Terwijl ik heerlijk verse lucht inadem. De wereld is toch mooi vol kansenquote:Op woensdag 17 februari 2021 22:06 schreef Zwolsboy het volgende:
Wordt eens tijd dat ze de mondkapjes halve dragers op de bon zetten... zie dat vooral ouderen doen in het OV en Supermarkten...
Zo hé, burgerlul door de bocht,quote:Op vrijdag 7 mei 2021 11:03 schreef KroketBroodje het volgende:
Ik doe dat sinds begin van de verplichting, nog nooit wat over gehoord bij de AH. Zelfs politie loopt door maar zien het wel. Veel mensen geven mij zelfs extra ruimte als ik ergens bij wil, met die angstige oogjes. Terwijl ik heerlijk verse lucht inadem. De wereld is toch mooi vol kansen
Wow, dat klinkt sympathiek! /squote:Op vrijdag 7 mei 2021 11:03 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
Ik doe dat sinds begin van de verplichting, nog nooit wat over gehoord bij de AH. Zelfs politie loopt door maar zien het wel. Veel mensen geven mij zelfs extra ruimte als ik ergens bij wil, met die angstige oogjes. Terwijl ik heerlijk verse lucht inadem. De wereld is toch mooi vol kansen
Ik vind je stoer!quote:Op vrijdag 7 mei 2021 11:03 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
Ik doe dat sinds begin van de verplichting, nog nooit wat over gehoord bij de AH. Zelfs politie loopt door maar zien het wel. Veel mensen geven mij zelfs extra ruimte als ik ergens bij wil, met die angstige oogjes. Terwijl ik heerlijk verse lucht inadem. De wereld is toch mooi vol kansen
Nee, was een verzoek. Is nooit echt verboden geweest.quote:Op maandag 15 februari 2021 16:12 schreef Wantie het volgende:
[..]
Daar stond eerst een boete op. Geen idee of dat nog geldig is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |