quote:Op zondag 7 maart 2021 10:36 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Hij heeft een eigen rubriek en om dat duidelijk te maken zit hij niet aan tafel. Net als Van Gameren.
Jack kijk eens dom?quote:
Hij is redacteur bij Southfields volgens zijn LinkedIn.quote:Op zondag 7 maart 2021 11:02 schreef Breekfast het volgende:
Ik snap niet dat Van Gameren deze rol maar blijft vervullen. Elke week even 2 minuten wat filmpjes van het internet achter elkaar plakken en aan elkaar praten, that's it.
Uiteindelijk heb je dat toch wel gezien? Of heeft hij gewoon een fulltime baan hiernaast?
Bijna elke talkshow heeft z'n "grappige" rubriek.quote:Op zondag 7 maart 2021 11:02 schreef Breekfast het volgende:
Ik snap niet dat Van Gameren deze rol maar blijft vervullen. Elke week even 2 minuten wat filmpjes van het internet achter elkaar plakken en aan elkaar praten, that's it.
Uiteindelijk heb je dat toch wel gezien? Of heeft hij gewoon een fulltime baan hiernaast?
Is dat niet gewoon van Gameren zelf?quote:Op zaterdag 13 maart 2021 00:01 schreef Submarine het volgende:
Nou, dit was met deze gasten wel een prima vermakelijk programma zo.
Masked Simmer is wel hmmm.
Die produceren de studio opnamequote:Op zondag 7 maart 2021 11:20 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Hij is redacteur bij Southfields volgens zijn LinkedIn.
Oftewel Doornbosquote:
Zeker , en hel lijkt net live te zijn opgenomen... maar is het niet... (precies de zelfde rig..quote:
Ziet er wel gelikt uit ... net alsof is daar zitquote:Op vrijdag 19 maart 2021 19:22 schreef ChevyCaprice het volgende:
Vanavond interview met Max! Live in de Ziggo studio vanuit Monaco
Vind dat ze bij de productie wel echt vooruitstrevend zijn.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 22:41 schreef chufi het volgende:
[..]
Ziet er wel gelikt uit ... net alsof is daar zit
Dit ja. Max moet wel erg veel geduld hebben om elke keer weer serieus te kunnen reageren op die teringdomme vragen. Of hij krijgt er goed voor betaaldquote:Op zaterdag 20 maart 2021 01:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
Prima tv. Weer de gebruikelijke domme vragen waarbij je het antwoord van onze nuchtere Max al vanaf twee kilometer ziet aankomen. Leuk gedaan met de AR.
Je krijgt ook het idee dat Doornbos er liever alleen zit ja. Die sabelt ook een hoop vragen neer op het moment dat Kamphues ze stelt.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 01:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
Prima tv. Weer de gebruikelijke domme vragen waarbij je het antwoord van onze nuchtere Max al vanaf twee kilometer ziet aankomen. Leuk gedaan met de AR.
Misschien gooien ze die vragen er tussendoor om kijkers vast te houden omdat het anders te technisch wordt maar dit ging nergens over.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 07:30 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Dit ja. Max moet wel erg veel geduld hebben om elke keer weer serieus te kunnen reageren op die teringdomme vragen. Of hij krijgt er goed voor betaald
Haha klopt. Doornbos alleen zou ook mijn voorkeur hebben.quote:Op zaterdag 20 maart 2021 10:00 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Je krijgt ook het idee dat Doornbos er liever alleen zit ja. Die sabelt ook een hoop vragen neer op het moment dat Kamphues ze stelt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |