Er wordt nu gesproken over drie weken, maar ik weet ook niet of dat wel verstandig is. Als je na die periode gedwongen bent om de periode te verlengen dan breekt ook de pleuris uit. Kun je je beter niet vastleggen op een datum, maar bijvoorbeeld op 'het aantal besmettingen zit weer onder de 200 per dag en het aantal bezette IC-bedden onder de 100'.quote:Op maandag 28 september 2020 15:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Als het voor 2 of 3 weken is krijg je ze nog wel mee. Als je geen datum meegeeft voor (her)overweging dan ga je echt heel veel draagvlak verliezen.
Wij hadden eerder in het jaar ook een huis in Zeeland geboekt en toen was er een toeristenstop vanuit de provincie zelf, meen ik me te herinneren. Zoiets zou nu natuurlijk ook kunnen. Maar inderdaad: dat is een enorme klap voor de toeristensector.quote:Op maandag 28 september 2020 15:13 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
In de zomer puilde het hier ook uit en het is niet dat we dat enig moment in de cijfers terugzagen. Ook niet toen het drie weken achter elkaar kutweer was. Het is een beetje een dubbel gevoel. De halve provincie draait hier op toeristen maar of je er nu op zit te wachten...
Die maatregel geldt sowieso toch?quote:Op maandag 28 september 2020 15:13 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Je bedoelt het principe om anderhalve meter afstand te (kunnen) houden?
Vallen dat soort locaties ook niet gewoon onder publieke ruimte?quote:Op maandag 28 september 2020 15:14 schreef Elan het volgende:
Tijdens de initiële uitbraak gold die 30 personen per gebouw, alle gebouwen. Dus ook winkels, sportscholen, bioscopen. Dat scheelt voor grote ketens samen miljarden aan omzet.
Dat lijkt me wel de bedoeling ja...quote:Even de stad in om gezellig te winkelen is dan ook geen doen meer.
Aan de andere kant, als je er een concreet eind moment aan hangt dan is men wellicht wat gemotiveerder om ee een paar weken volle bak samen voor te gaan. Als je dat niet doet begint de verslapping al op dag 1.quote:Op maandag 28 september 2020 15:14 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Er wordt nu gesproken over drie weken, maar ik weet ook niet of dat wel verstandig is. Als je na die periode gedwongen bent om de periode te verlengen dan breekt ook de pleuris uit. Kun je je beter niet vastleggen op een datum, maar bijvoorbeeld op 'het aantal besmettingen zit weer onder de 200 per dag en het aantal bezette IC-bedden onder de 100'.
nee want maar 30 mensen, dat je dan om 10 uur naar huis moet vind ik echt vreemdquote:Op maandag 28 september 2020 15:15 schreef Drekkoning het volgende:
Kan het in een restaurant niet druk zijn voor 22:00?
Sowieso is het draagvlak natuurlijk vééél minder dan in maart/april.quote:Op maandag 28 september 2020 15:16 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Aan de andere kant, als je er een concreet eind moment aan hangt dan is men wellicht wat gemotiveerder om ee een paar weken volle bak samen voor te gaan. Als je dat niet doet begint de verslapping al op dag 1.
Klopt, door de Veiligheidsregio. Maar dat was wel op het toppunt, midden in de intelligente lockdown toen ook hier de zorg zwaar onder druk stond.quote:Op maandag 28 september 2020 15:15 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Wij hadden eerder in het jaar ook een huis in Zeeland geboekt en toen was er een toeristenstop vanuit de provincie zelf, meen ik me te herinneren. Zoiets zou nu natuurlijk ook kunnen. Maar inderdaad: dat is een enorme klap voor de toeristensector.
De komende tijd mag je toch verwachten dat we een enorme piek gaan zien in de besmettingen en de ziekenhuizen. Dat zou (in theorie) alleen al weken moeten duren, in maart duurde die piek na de lockdown nog een ruime maand.quote:Op maandag 28 september 2020 15:14 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Er wordt nu gesproken over drie weken, maar ik weet ook niet of dat wel verstandig is. Als je na die periode gedwongen bent om de periode te verlengen dan breekt ook de pleuris uit. Kun je je beter niet vastleggen op een datum, maar bijvoorbeeld op 'het aantal besmettingen zit weer onder de 200 per dag en het aantal bezette IC-bedden onder de 100'.
Mee eens, het beleid is ook meer om het stappen te ontmoedigen. Keurige restaurants opzadelen met zo'n sluitingstijd is echt totaal onzinnig.quote:Op maandag 28 september 2020 15:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
nee want maar 30 mensen, dat je dan om 10 uur naar huis moet vind ik echt vreemd
Mij maakt het echt niet uit, hoor. Ik heb al een paar jaar geen fatsoenlijke vakantie gehad door diverse omstandigheden en deze vakantie kan er ook nog wel bij. Het is meer dat ik me afvraag of de herfstvakantie nog aanleiding geeft tot specifieke maatregelen die helder genoeg zijn geformuleerd om te voorkomen dat de besmettingen vanuit de haarden nog sterker in de rest van het land zullen doorzetten.quote:Op maandag 28 september 2020 15:13 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Ik wacht ook maar af.
Succes ieg.
Wat is 'dit'?quote:Op maandag 28 september 2020 15:17 schreef DonDruiper het volgende:
Dit verergerd het alleen maar nog meer.
Maar als het daarna langer nodig blijkt ben je eigenlijk kansloos.quote:Op maandag 28 september 2020 15:16 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Aan de andere kant, als je er een concreet eind moment aan hangt dan is men wellicht wat gemotiveerder om ee een paar weken volle bak samen voor te gaan. Als je dat niet doet begint de verslapping al op dag 1.
"Al het amateurvoetbal.."quote:Op maandag 28 september 2020 15:17 schreef Blik het volgende:
Ben benieuwd of voetbalwedstrijden zonder publiek ook gaat gelden voor jeugdvoetbal
In maart of april nog even de mededeling eroverheen dat het vaccin toch niet gaat lukken voor 2021 en de rapen zijn helemaal gaar.quote:Op maandag 28 september 2020 15:18 schreef Elan het volgende:
[..]
De komende tijd mag je toch verwachten dat we een enorme piek gaan zien in de besmettingen en de ziekenhuizen. Dat zou (in theorie) alleen al weken moeten duren, in maart duurde die piek na de lockdown nog een ruime maand.
Voor je dan weer eens aan versoepelen kan gaan denken ben je ruim 2 maanden verder, ik verwacht dit jaar helemaal niet meer eigenlijk
Een winkel of sportschool is juridisch gezien een privaat object geen publieke ruimte. Een winkelcentrum daarentegen kan wel weer publieke ruimte zijn.quote:Op maandag 28 september 2020 15:15 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Vallen dat soort locaties ook niet gewoon onder publieke ruimte?
[..]
Dat lijkt me wel de bedoeling ja...
Sportuitjes. Geen publiek meer bij amateur en profwedstrijden.quote:Op maandag 28 september 2020 15:18 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Wat is 'dit'?
Ze zijn echt al wekenlang aan het voorsorteren op deze maatregelen.
Niet als je er bepaalde parameters aan hangt, bv. dat de R0 minimaal X aantal dagen < 1 moet zitten.quote:Op maandag 28 september 2020 15:18 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Maar als het daarna langer nodig blijkt ben je eigenlijk kansloos.
Want? Het gaat toch om geld? Even met de pet rond, maandelijks alle leden een tikkie en ze houden het hoofd wellicht boven water.quote:Op maandag 28 september 2020 15:06 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Je hoeft het niet te begrijpen, geen probleem, maar je kunt planken niet verder mis slaan dan dit.
Nee hoor? Je kunt als je ziet dat het werkt maar nog niet voldoende is afgenomen verlengen, als het niet werkt kun je een schep er bovenop doen en als het heel erg goed werkt weer wat versoepelen. Je zou het aan de knoppen draaien kunnen noemen. Zoals ze dat zelf al weken doen.quote:Op maandag 28 september 2020 15:18 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Maar als het daarna langer nodig blijkt ben je eigenlijk kansloos.
quote:Op maandag 28 september 2020 15:19 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Niet als je er bepaalde parameters aan hangt, bv. dat de R0 minimaal X aantal dagen < 1 moet zitten.
Ja, wordt voor de jeugd onder 8 en dergelijke een onmogelijke opgave natuurlijkquote:Op maandag 28 september 2020 15:19 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
"Al het amateurvoetbal.."
Dat wordt afzetten en ophalen op de club. Meerijden naar uitwedstrijden is wachten in de auto???
ook leuk jaquote:Op maandag 28 september 2020 15:19 schreef Jor_Dii het volgende:
Meerijden naar uitwedstrijden is wachten in de auto???
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |