Nee moet keer afspreken met bradge natuurlijk want hij heeft de spullen die ik niet heb om dat live te streamen. Hahahahaquote:
Omdat is leuk. Hoe is je nieuwe keyboard?quote:Op zaterdag 26 september 2020 09:44 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Hij wil ooit met mij een duo stream doenLijkt mij wel geinig
In het begin zeker. Maar als je iemand al een lange tijd spreekt dan leer je diegene wel een beetje kennen. En dan hoef je elkaar nog niet eens ontmoet te hebben.quote:Op zaterdag 26 september 2020 09:44 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
mensen die denken mensen te kennen via forum is ook weirdo
Prima. Moet alleen een andere microfoon kabel hebben, stereo in een mono ingang werkt niet, dus moet een mono kabel hebbenquote:Op zaterdag 26 september 2020 09:44 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Omdat is leuk. Hoe is je nieuwe keyboard?
In die 100 jaar dat ik hier zit nooit gehad.quote:Op zaterdag 26 september 2020 09:41 schreef DeBraad het volgende:
Leuk hoe je hier een band kunt krijgen met mensen die je nog nooit hebt gezien en misschien ook wel niet gaat zien.
In sommige gevallen groeit er een vriendschap uit
ja dat punt snap ik wel. maar gewoon alleen in topic en dan oordelen .. dat is weirdo... want achter de laptop kan een heel leuk aardig persoon zitten. maar door de posten bepaald bveeld krijgtquote:Op zaterdag 26 september 2020 09:45 schreef DeBraad het volgende:
[..]
In het begin zeker. Maar als je iemand al een lange tijd spreekt dan leer je diegene wel een beetje kennen. En dan hoef je elkaar nog niet eens ontmoet te hebben.
Nee. Ik ben online echt wel anders. En online contacten blijft uiteindelijk niks van over vaak.quote:Op zaterdag 26 september 2020 09:45 schreef DeBraad het volgende:
[..]
In het begin zeker. Maar als je iemand al een lange tijd spreekt dan leer je diegene wel een beetje kennen. En dan hoef je elkaar nog niet eens ontmoet te hebben.
En vaak valt het ook tegen als je mensen dan in real ontmoet omdat je er een heel ander beeld van hadquote:Op zaterdag 26 september 2020 09:46 schreef engine het volgende:
[..]
Nee. Ik ben online echt wel anders. En online contacten blijft uiteindelijk niks van over vaak.
Dat is zo!quote:Op zaterdag 26 september 2020 09:46 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
ja dat punt snap ik wel. maar gewoon alleen in topic en dan oordelen .. dat is weirdo... want achter de laptop kan een heel leuk aardig persoon zitten. maar door de posten bepaald bveeld krijgt![]()
![]()
![]()
Hier net zo brady... degene die ik heb ontmoet zijn toppersquote:Op zaterdag 26 september 2020 09:50 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Dat is zo!
Nou ben ik online wel zoals ik ook IRL ben, over het algemeen, misschien wat kleine dingetjes die ik anders doe. Maar heb tot nu toe eigenlijk met iedereen die ik heb ontmoet via FOK! Wel gewoon leuk contact nog. Niet dat we de deur bij elkaar plat lopen, maar af en toe langskomen bij elkaar gebeurt weleens.
Leuk. Ik ben benieuwdquote:Op zaterdag 26 september 2020 09:44 schreef kree het volgende:
[..]
Nee moet keer afspreken met bradge natuurlijk want hij heeft de spullen die ik niet heb om dat live te streamen. Hahahaha
Mensen hadden door mijn vorige account het beeld van mij dat ik een complete idioot was waarvan alles mis ging in z'n leven dn die niets kon onderhouedn. Maar eigenlijk allemaal hebben hun beeld juist wel positief bijgesteldquote:Op zaterdag 26 september 2020 09:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En vaak valt het ook tegen als je mensen dan in real ontmoet omdat je er een heel ander beeld van had
Dat ook. Heb af en toe gesprekken met FOK!kers via Cam of gewoon met een Mic. En je ziet dan dat er toch opeens meer filter over heen komt en het net mensen zijnquote:Op zaterdag 26 september 2020 09:50 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
Of het valt vaak juist reuze mee... online posten is totaal anders als echt met mensen te praten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |