quote:Ik wil wel graag mee naar zwden hoor
Op donderdag 1 januari 2004 01:40 schreef Echoes het volgende:
inderdaad, zit er toch ook maar over te denken om het niet te doen omdat er verder niets te doen is, of ik moet in mijn eentje op pad (dorpjes/steden bezoeken, wandelen etc..)
mja je zit zo krap he.. je kan nergens heen dan op de camping blijven..
dat heb je na 3 weken ook wel gehad.. dus 6 maanden wordt denk ik helemaal te lang
quote:hoe bedoel je dat?
Op donderdag 1 januari 2004 15:00 schreef hellmondunited het volgende:
[..]mja je zit zo krap he.. je kan nergens heen dan op de camping blijven..
dat heb je na 3 weken ook wel gehad.. dus 6 maanden wordt denk ik helemaal te lang
Det var så vackert
quote:Nee ik las het idd. Maar is het zo moeilijk om een baantje te vinden? Je moet gewoon niet te kieskeurig zijn denk ik. Als ik zou kunnen beginnen met een schoonmaakbaantje in Zweden dan zou ik dat doen.
Op Monday 5 January 2004 19:19 schreef Echoes het volgende:
ik had dus wel een mooie kans om er te werken, maar het was niet betaald en erg hoog in Zweden. Beetje te hoog om er te gaan wonen ook dus heb er niets aan
quote:Dat is vrij logisch
Op maandag 5 januari 2004 20:28 schreef Echoes het volgende:
tja lastig..vooral misschien omdat ik nog geen zweeds kan en de meeste sites waar banen worden aangeboden die zijn Zweeds.
quote:Dit snap ik even niet?
Op maandag 5 januari 2004 22:22 schreef Oksel het volgende:
Ik heb al een vriendin, sorry.
quote:.. hij zocht iemand die met hem meeging.. beetje flauw.
Op maandag 5 januari 2004 23:00 schreef heaven7 het volgende:[..]
Dit snap ik even niet?
quote:op zich zoek ik nu meer werk dan iemand die mee wilt. Maar ik hou mij altijd aanboven voor mensen die er heen willen of iets willen ondernemen.
Op dinsdag 6 januari 2004 16:14 schreef Oksel het volgende:
[..]
.. hij zocht iemand die met hem meeging.. beetje flauw.
Het weer was erg mooi, veel sneeuw natuurlijk en temperaturen van -10/-18 maar ookwel wat warmer. En rond kwart voor 4 was het donker. Half 9 was het licht. Viel op zich nog wel mee maar de zomers zijn volgens mij veel leuker eigenlijk
quote:Da's aardig
Op dinsdag 6 januari 2004 18:15 schreef heaven7 het volgende:
We huren met zn 3en wel een groot appartement
Maar wel tof zeg, waar zaten jullie ergens?
quote:örebro
Op dinsdag 6 januari 2004 19:37 schreef Echoes het volgende:[..]
Da's aardig
Maar wel tof zeg, waar zaten jullie ergens?
quote:Zeg, zoek dat ff zelf op wil je
Op dinsdag 6 januari 2004 20:32 schreef Echoes het volgende:
waar ligt dat ongeveer?!
Ken je het niet? Het behoort tot de grotere steden van Zweden hoor, zo'n 200 km links van Stockholm ongeveer.
[Dit bericht is gewijzigd door heaven7 op 07-01-2004 02:51]
quote:Op maandag 5 januari 2004 22:22 schreef Oksel het volgende:
Bekijk deze site eens:
http://www.norsk.nl
Site voor mensen die er willen wonen.Ik heb al een vriendin, sorry.
Kan je daar niet gewoon naar een stad reizen met de trein en vanuit daar een grote wandelroute doen van een paar dagen?quote:Op zondag 1 augustus 2004 19:57 schreef succubus het volgende:
als je eigen vervoer hebt kan het wel, maar met het OV of met de fiets zou ik het niet proberen
wandelen is sowieso al uitgesloten :p
volgens mij kan dat wel hoor. Je moet alleen wel zorgen dat je goede kaarten enzo hebt want er komt daar echt geen eind aan het bos en je kan daar dus wel ECHT verdwalen.quote:Op zondag 1 augustus 2004 20:05 schreef Pietjuh het volgende:
[..]
Kan je daar niet gewoon naar een stad reizen met de trein en vanuit daar een grote wandelroute doen van een paar dagen?
Collega gaat dat doen, met een kano. Bagage en tent worden iedere dag door reisorganistatie verplaats dus er is wel een planning m.b.t. hoe ver je elke dag moet en hoe lang je ergens blijft staan. Op een vlot staat normaal gesproken een tent, dus lijkt me dat je daar ook op kan slapen?quote:Op donderdag 30 september 2004 14:05 schreef thijsk het volgende:
Ik ben van plan om de aankomende vakantie op een vlot door te brengen in Zweden. Lijkt me echt super om op een vlot de rivieren van Zweden te varen. Hier zijn aparte reizen voor te boeken. Heeft hier iemand ervaring mee en zo ja hoe beviel het ?
Ik was een jaar of zo geleden te gast op een bruiloft in Stockholm en kan niet zeggen dat de Zweden gesloten zijn. Integendeel. Ook van een enorme toestroom van buitenlanders, als dat al erg zou zijn, heb ik niets gemerkt. Ik vond het eerder opvallend hoe weinig ik er zag.quote:Op zaterdag 19 maart 2005 12:55 schreef boskov het volgende:
Ik heb een paar Zweedse vriendinnen hier en die zijn niet te spreken over Zweden.
-De mensen zijn enorm gesloten, al schijnt dat met niet-zweden nog mee te vallen.
-Enorme verpaupering door een grote migratie van westerse en non westerse bevolking.
-Afgezien van het collectieve systeem is het een een-mans cultuurtje.
1. Ik zal even bij een zweedse vriend navragen of hij dat toevallig weet.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 13:26 schreef UIO_AMS het volgende:Kent iemand een goede kaart van Noord Zweden? Dus kaarten met een schaal van 1:400.000. De kaarten van Michellin met een schaal van 1:800.000 zijn bijvoorbeeld te globaal. Wat zijn de gemiddelde kosten per nacht in kleine pensionnetjes in Noord Zweden?
nee, alleen van zonsondergang tot zonsopgang of in donkere weer- of natuuromstandighedenquote:Op dinsdag 23 augustus 2005 13:26 schreef UIO_AMS het volgende:
Even wat praktische vragen:Auto's moeten verplicht met licht rijden in Zweden, geldt dat ook voor fietsers?
Stockholm en omgeving was goed te doen, daarbuiten kan ik me wel wat heuveltjes voorstellen, maar geen alpenpassen, maar die vraag laat ik nog even open...quote:Zijn de wegen in het noorden goed begaanbaar voor fietsen? Daarmee bedoel ik verhard en zonder absurd hoge stijgingspercentages.
Voor treininfo zie www.sj.sequote:Zijn er behalve de Inlandsbanan ook nog andere treinmaatschappijen die vanuit het noorden vertrekken naar het zuiden? Het liefst ook met een Engelstalige website, want uit bijvoorbeeld http://www.connex.se werd ik niet veel wijzer. En met info over de kosten van fietsvervoer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |