jij geeft je bron niet eens.quote:Op zaterdag 26 september 2020 13:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik blijf niet aan de gang maar het is wel een bron en als er dan niemand met wat anders komt ga ik ervan uit dat het aardig klopt
kom met argumenten ipv jij-bakkenquote:Op zaterdag 26 september 2020 13:05 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Het is een openbaar forum, dus je mag zeggen wat je wilt, alleen als jij elke keer als de wilders manier het zelfde verhaaltje neer zet, is het vrij vermoeiend.
Op zich is dat toch wel logisch?quote:Op zaterdag 26 september 2020 13:06 schreef Buitendam het volgende:
Ik verbaas me ook over het beschikbare geld waar nu mee wordt gegooid. We spelen al meerdere seizoenen geen CL, de allergrootste cashcow, maar ineens halen we een middenvelder voor 9 miljoen van Toulouse.
Tja vraagt om je bron en jij antwoord met:quote:
quote:Op zaterdag 26 september 2020 11:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
nee ik chargeer een beetje al zou het me niet verbazen maar dat simpele 1 op1 inkomsten uitgaven op transfers werkt natuurlijk ook niet
deze hele ochtend is al een argument vriend.quote:Op zaterdag 26 september 2020 13:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
kom met argumenten ipv jij-bakken
Maar als dat staatje zou kloppen dan zou PSV toch geen knaken moeten hebben voor Philip Max, het salaris en tekengeld van Zahavi en die meevoetballende ballengrabbelaar en die nieuwe Franse middenvelder?quote:Op zaterdag 26 september 2020 13:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik blijf niet aan de gang maar het is wel een bron en als er dan niemand met wat anders komt ga ik ervan uit dat het aardig klopt
Dat klopt, maar je zit ook met salarissen zoals een Zahavi, Max komt niet voor een appel en een ei spelen en ook die nieuwe jongens is het salaris van Toulouse gewend, dat zal ik niet om enkele tonnen gaan. Ik krijg toch het idee dat er nu maximaal wordt geïnvesteerd in spelers.quote:Op zaterdag 26 september 2020 13:08 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Op zich is dat toch wel logisch?
Verkoop van Bergwijn/Lammers heeft echt wel wat in het laatje gebracht.
Daar haal je Max en deze man voor terug (en hou je nog wat geld over). Voor tekengeld ofzo
Qua salaris zal er inderdaad een stijging inzitten, dat wel ja.quote:Op zaterdag 26 september 2020 13:10 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dat klopt, maar je zit ook met salarissen zoals een Zahavi, Max komt niet voor een appel en een ei spelen en ook die nieuwe jongens is het salaris van Toulouse gewend, dat zal ik niet om enkele tonnen gaan. Ik krijg toch het idee dat er nu maximaal wordt geïnvesteerd in spelers.
Ja, dat begrijp ik. Maar als je naar de afgelopen jaren kijkt deed men nooit dit 1 op 1 beleid. 1 speler valt weg en de andere komt er voor in de plaats. Het was zelfs tijdens de CL tijd altijd hand op de knip. Nu lijkt er geen rem op te zitten.quote:Op zaterdag 26 september 2020 13:12 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ja dat denk ik ook wel, maar salaris/huursom van Rodríguez valt weg. Salaris van Afellay en zeker die van Zoet vallen weg.
PSV heeft na dat staatje oa toch weer Bergwijn verkocht + Lozano en Luuk als ik het goed ziequote:Op zaterdag 26 september 2020 13:10 schreef tja77 het volgende:
[..]
Maar als dat staatje zou kloppen dan zou PSV toch geen knaken moeten hebben voor Philip Max, het salaris en tekengeld van Zahavi en die meevoetballende ballengrabbelaar en die nieuwe Franse middenvelder?
PSV doet altijd mee ,laat je niet gek maken door de “objectieve” analistenquote:Op zaterdag 26 september 2020 13:34 schreef Lange_Lans het volgende:
Al met al lijkt 8 Mio voor Max een steal, heeft Zahavi een sterk trackrecord en is Sangaré een beest. Ik vind 9 miljoen voor een verdedigende middenvelder erg veel, maar het is een stevige upgrade tav hetgeen er nu staat.
Tot nu toe een prima transferperiode. Voorzichtige aanname dat Ihattaren ook weer snel gaat spelen en dan ziet het er prima uit. Ajax vanzelfsprekend de grote favoriet voor de titel, maar zie PSV zomaar lang meedoen.
Afgelopen seizoen in coma gelegen?quote:Op zaterdag 26 september 2020 13:58 schreef PSVCL het volgende:
[..]
PSV doet altijd mee ,laat je niet gek maken door de “objectieve” analisten
Is niet afgemaakt .. en dat had ook met onrust binnen de club te maken , van Bommel vs iedereenquote:Op zaterdag 26 september 2020 13:59 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Afgelopen seizoen in coma gelegen?
PSV was ook gewoon ERG slecht.quote:Op zaterdag 26 september 2020 14:00 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Is niet afgemaakt .. en dat had ook met onrust binnen de club te maken , van Bommel vs iedereen
Dat ook ,teveel middelmaatquote:
Ik schaal ze dit seizoen echt hoger in dan Feyenoord.quote:Op zaterdag 26 september 2020 14:14 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Dat ook ,teveel middelmaat
Geen vertrouwen bij de spelers en gebrek aan ervaring
Is dit seizoen wel anders
Hij wordt vandaag medisch gekeurd in Eindhoven als het goed isquote:Op zaterdag 26 september 2020 14:22 schreef Longcat. het volgende:
Die Ibrahim Sangaré schijnt goed kunnen te voetballen. Komt ook meerdere keren voor in Tifo Football.
Edit: ontbreekt vandaag ook in de wedstrijdselectie, transfer zo goed als rond.
Kan ook niet lekker meevoetballen.quote:Op zaterdag 26 september 2020 18:12 schreef PowerLoungen het volgende:
Die nieuwe keepert van Jong-PSV is nog slechter dan die neger
Is toch genoeg man .. mochten er daarvan 3 doorbreken bijvquote:Op zaterdag 26 september 2020 18:52 schreef Lange_Lans het volgende:
Maar loopt verdomd weinig rond bij jong PSV. Sambo, Matuta en Sairabi kunnen nog wel. Kreekels en Luis Felipe aardig, maar daarna is het gewoon heel matig.
Noem ze eens.quote:Op zaterdag 26 september 2020 19:01 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Is toch genoeg man .. mochten er daarvan 3 doorbreken bijv
De echte talenten lopen sowieso rond bij Van Nistelrooij en Ramzi
Dat zijn er al 5, Ledezma heeft ook wel potentie (nog wel te licht op dit moment) Piroe heeft ook nog wel potentie. Maar het is en blijft afwachten hoe spelers zich ontwikkelen. Daarnaast weet je ook nog niet wat PSV aan jeugdspelers gaat kopen de komende jaren, en komt er uit de O18 en O16 ook nog wel wat leuks.quote:Op zaterdag 26 september 2020 18:52 schreef Lange_Lans het volgende:
Maar loopt verdomd weinig rond bij jong PSV. Sambo, Matuta en Sairabi kunnen nog wel. Kreekels en Luis Felipe aardig, maar daarna is het gewoon heel matig.
Je kent ze wel .. oa Fofana,Tielemans,Bakayoko,Oppegard,quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |