Je kunt je een (internationale) reis van 50 minuten met de auto voorstellen, maar een (binnenlandse) reis van 30 minuten niet? Waarbij de laatste bovendien ook nog eens een veel en veel betere OV-verbinding heeft.quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:52 schreef Elan het volgende:
Van Antwerpen naar Breda kan ik me voorstellen maar van Amsterdam naar Almere?
Je kan toch onafhankelijk onderzoeken dat er niet genoeg materiaal is?quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:42 schreef Confetti het volgende:
[..]
Dit wisten we natuurlijk al maar fijn dat het bevestigd wordt.
Het RIVM is geen onafhankelijk medisch instituut maar een speelbal van het ministerie van volksgezondheid.
Ik zou mijn hond nog niet aan ze toevertrouwen. Leugenachtige lafaards.
Oh ik dacht dat Nederlanders niet anders dan anderen waren, maar dat geldt blijkbaar maar één kant op.quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Van Antwerpen naar Breda kan ik me voorstellen maar van Amsterdam naar Almere? Daarbij golden er geen maxima qua bezoekers alleen registratie.
Uiteindelijk is je uitgangspunt minder mensen laten samenkomen in het uitgaansleven en als je een maximum van bijvoorbeeld 50 mensen instelt voor de rest van Nederland is het dus gewoon vol = vol .
Hoeveel Belgen en Nederlanders in het grensgebied doen dat überhaupt regelmatig?quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:54 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Je kunt je een (internationale) reis van 50 minuten met de auto voorstellen, maar een (binnenlandse) reis van 30 minuten niet? Waarbij de laatste bovendien ook nog eens een veel en veel betere OV-verbinding heeft.
Er zit een man of 20 in een zaaltje netjes uit elkaar, wat mis ik hier? Dat gebeurt al een tijdlang dagelijks door het hele land.quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:55 schreef Tijn het volgende:
Ik zie op social media net foto's voorbij komen van een "podcastconferentie" die blijkbaar dit weekend wordt gehouden.
Prima toch? Omdat jij het niet wil betekent niet dat een ander het niet mag.quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:55 schreef Tijn het volgende:
Ik zie op social media net foto's voorbij komen van een "podcastconferentie" die blijkbaar dit weekend wordt gehouden.
[ afbeelding ]
Het zal best dat ze wat maatregelen hebben getroffen, maar ik begrijp eigenlijk niet goed waarom je nu vrijwillig urenlang met z'n allen in een zaaltje zou gaan zitten. Mij niet gezien in elk geval.
Totaal niet te vergelijken.quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:57 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Oh ik dacht dat Nederlanders niet anders dan anderen waren, maar dat geldt blijkbaar maar één kant op.
Ze hebben 'onafhankelijk' geclaimed dat mondkapjes niet werken, terwijl het ministerie die mondkapjes afraadde omdat er een tekort was. Daarmee heeft het RIVM laten zien dat haar wetenschappelijke standpunten worden geleid door politieke en logistieke belangen.quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:56 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Je kan toch onafhankelijk onderzoeken dat er niet genoeg materiaal is?
Ik snap niet waarom je zoiets nu vrijwillig zou doen. Het is toch duidelijk dat iedereen elkaar gewoon kan aansteken als je urenlang dezelfde binnenruimte deelt? En als het dan nog gaat om iets dat onvermijdbaar is, zoals een uitvaart ofzo, dan heb ik daar nog wel begrip voor. Maar een podcastconferentie? Serieus? Sla dat toch lekker een jaartje over, joh.quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:58 schreef nostra het volgende:
[..]
Er zit een man of 20 in een zaaltje netjes uit elkaar, wat mis ik hier? Dat gebeurt al een tijdlang dagelijks door het hele land.
Je haalt 2 dingen door elkaarquote:Op vrijdag 18 september 2020 13:00 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ze hebben 'onafhankelijk' geclaimed dat mondkapjes niet werken, terwijl het ministerie die mondkapjes afraadde omdat er een tekort was. Daarmee heeft het RIVM laten zien dat haar wetenschappelijke standpunten worden geleid door politieke en logistieke belangen.
Genoeg mondkapjes? Dan werken ze. Te weinig mondkapjes? Dan werken ze niet. Totaal lachwekkend en eigenlijk misdadig.
Prima te vergelijken.quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:59 schreef Elan het volgende:
[..]
Totaal niet te vergelijken.
De eerste Amsterdammer die vrijwillig naar Almere of Purmerend gaat om te feesten moet ik nog meemaken.
Ik zie het probleem niet zo...quote:Op vrijdag 18 september 2020 13:01 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je zoiets nu vrijwillig zou doen. Het is toch duidelijk dat iedereen elkaar gewoon kan aansteken als je urenlang dezelfde binnenruimte deelt? En als het dan nog gaat om iets dat onvermijdbaar is, zoals een uitvaart ofzo, dan heb ik daar nog wel begrip voor. Maar een podcastconferentie? Serieus? Sla dat toch lekker een jaartje over, joh.
En ik snap niet dat je je daar zo druk over kunt makenquote:Op vrijdag 18 september 2020 13:01 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je zoiets nu vrijwillig zou doen. Het is toch duidelijk dat iedereen elkaar gewoon kan aansteken als je urenlang dezelfde binnenruimte deelt? En als het dan nog gaat om iets dat onvermijdbaar is, zoals een uitvaart ofzo, dan heb ik daar nog wel begrip voor. Maar een podcastconferentie? Serieus? Sla dat toch lekker een jaartje over, joh.
Omdat we sociale dieren zijn. Omdat we menselijk contact nodig hebben. Omdat we 'iets' te doen moeten hebben.quote:Op vrijdag 18 september 2020 13:01 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je zoiets nu vrijwillig zou doen. Het is toch duidelijk dat iedereen elkaar gewoon kan aansteken als je urenlang dezelfde binnenruimte deelt? En als het dan nog gaat om iets dat onvermijdbaar is, zoals een uitvaart ofzo, dan heb ik daar nog wel begrip voor. Maar een podcastconferentie? Serieus? Sla dat toch lekker een jaartje over, joh.
Maar ze handhaven toch niet achter de voordeur lijkt me? In Nederland worden zaken die toch niet te handhaven zijn geen regels genoemd, maar adviezen. Voor beide valt wel wat te zeggen vind ik.quote:Op vrijdag 18 september 2020 10:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Probleem is denk ik dat wij regels al snel ondemocratisch vinden of onmogelijk. In de UK is die regel bijv ook van kracht. Gekoppeld aan een trapsgewijs boetesysteem waar je als first time offender weg komt met 100 pond maar het bij overtreding verdubbeld tot een maximum van 3200 pond per overtreding.
https://www.bbc.com/news/uk-54081131
Omdat het leven doordraait en voor veel mensen sociale interactie bij zaken als cursussen, personeelsbijeenkomsten en dergelijke belangrijk is? Nu zou ik zelf pre-covid ook niet naar een podcastconferentie gaan, maar goed, dat is een ander verhaal.quote:Op vrijdag 18 september 2020 13:01 schreef Tijn het volgende:
Ik snap niet waarom je zoiets nu vrijwillig zou doen
In het VK wel volgens mij.quote:Op vrijdag 18 september 2020 13:05 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Maar ze handhaven toch niet achter de voordeur lijkt me? In Nederland worden zaken die toch niet te handhaven zijn geen regels genoemd, maar adviezen. Voor beide valt wel wat te zeggen vind ik.
En wat je ook heel erg merkt is dat het hele sociale aspect weg is. Gesprekken met collega’s via teleconferencing gaan enkel over het zakelijke. Er is geen gezellig praatje pot meer oid, wat je op kantoor wel hebt.quote:Op vrijdag 18 september 2020 13:08 schreef nostra het volgende:
[..]
Omdat het leven doordraait en voor veel mensen sociale interactie bij zaken als cursussen, personeelsbijeenkomsten en dergelijke belangrijk is? Nu zou ik zelf pre-covid ook niet naar een podcastconferentie gaan, maar goed, dat is een ander verhaal.
Als ik naar mezelf kijk heb ik afgelopen week ook vier van dat soort bijeenkomsten gehad: een etentje om de closing van een overname te vieren, een RvC-vergadering, een praatje op mijn vrijwilligerswerk over iets met verduurzaming en een eerste meeting met een potentiële overnamekandidaat. Dat zijn stuk voor stuk bijeenkomsten waar sociale interactie belangrijk is: snel kunnen reageren, zien hoe iemands non-verbale communicatie is, een grapje kunnen maken en ga zo maar door. Daar zijn de Zooms e.d. gewoon geen werkbaar alternatief voor - dat is toch vooral zenden.
Geloof ik niet.quote:Op vrijdag 18 september 2020 13:02 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Prima te vergelijken.
Begrijp je nou verder echt niet dat wanneer het jou verboden wordt in je eigen regio op stap te gaan dat er in dit kleine en zeer mobiele land genoeg opties zijn om in andere regio's je vertier te gaan zoeken?
Weet jij op basis van die foto hoe de ventilatie was? Plus dan zijn er nog zitten een hoop haken en ogen aan of je besmet wordt. Bijvoorbeeld de beruchte kerk uitbraak kwam gisteren of eergisteren naar buiten dat daar 7 verschillende virus gevonden zijn. Elke virus krijgt door een nieuwe besmetting een nieuwe code bij dus zo kan je achterhalen waar die vandaan komt. Dat jij een jaartje niks wilt doen prima maar er zijn mensen die niet een jaar thuis willen zitten.quote:Op vrijdag 18 september 2020 13:01 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je zoiets nu vrijwillig zou doen. Het is toch duidelijk dat iedereen elkaar gewoon kan aansteken als je urenlang dezelfde binnenruimte deelt? En als het dan nog gaat om iets dat onvermijdbaar is, zoals een uitvaart ofzo, dan heb ik daar nog wel begrip voor. Maar een podcastconferentie? Serieus? Sla dat toch lekker een jaartje over, joh.
Ik weet het, super anekdotisch dit, maar ik ging vroeger bijna altijd in een stad stappen die bijna een halfuur met de trein verderop lag met mijn vrienden, omdat daar meer keus uit leuke tenten was.quote:Op vrijdag 18 september 2020 13:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Geloof ik niet.
Maar als je een limiet instelt is dat sowieso geen issue.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |