Nope. Ik vrees dat we morgen of anders vrijdag de 2000 grens gaan overschrijden.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:21 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Oef.... het wordt er niet spontaan beter op, he?
1500 besmettingen op 30.000 tests (om en nabij) betekent gewoon 5% besmettingspercentage.quote:
zo kan je aan de gang blijven,100% veilig kan niemand garanderen uiteraardquote:Op woensdag 16 september 2020 14:19 schreef Elan het volgende:
[..]
De vraag is of dat veilig is in een binnensituatie is vanuit de wetenschap nog niet eenduidig beantwoord.
Dat plateau duurde tot eind Augustus, nog geen 2,5 week geleden.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:21 schreef capricia het volgende:
[..]
Voelt al weer lang geleden dat we op 500 positief geteste mensen zaten.
Hier nog zo één. En dan ook nog maar één enkele keer omdat er daarna ieder weekend wel één van ons verkouden was. Zit te denken om een terrasverwarmer aan te schaffen. Ook handig voor afsprekende tieners.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:21 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik heb m'n ouders sinds maart alleen maar in de tuin gezien. Gelukkig ging dat makkelijk, want het weer was goed. Maar hoe dat de komende maanden moet, weet ik ook niet.
Dat zijn inderdaad wel hoge cijfers ja. Even afwachten of het een vreemde eend in de bijt was maar het heeft er alle schijn van dat het in Nederland de verkeerde kant opgaat.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:22 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
1500 besmettingen op 30.000 tests (om en nabij) betekent gewoon 5% besmettingspercentage.
Verdrievoudigd in 2,5 week.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:23 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dat plateau duurde tot eind Augustus, nog geen 2,5 week geleden.
Nee joh, toen liepen er echt belachelijk veel mensen rond van wie nooit is uitgekomen dat ze ooit besmet waren omdat we niet konden testen.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:23 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Voor mijn gevoel zitten we nu ongeveer in dezelfde situatie als in begin maart/eind februari. Spannende komende weken dus.
Die aantallen verwacht ik eigenlijk pas (net na) het weekend.... hoop ik.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:22 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Nope. Ik vrees dat we morgen of anders vrijdag de 2000 grens gaan overschrijden.
Tussen de 20 en 30.000 besmettingen per dag is min of meer berekend.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Nee joh, toen liepen er echt belachelijk veel mensen rond van wie nooit is uitgekomen dat ze ooit besmet waren omdat we niet konden testen.
Waarschijnlijk toen 5000+ per dag, of zelfs nog veel meer.
3x zoveel als nu?quote:Op woensdag 16 september 2020 14:25 schreef capricia het volgende:
[..]
Verdrievoudigd in 2,5 week.
Waar zitten we over 2,5 week als het exponentieel blijft gaan?
Geen idee, in elk geval thuis in lockdown.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:25 schreef capricia het volgende:
[..]
Verdrievoudigd in 2,5 week.
Waar zitten we over 2,5 week als het exponentieel blijft gaan?
Bizar ja, daar zijn deze cijfers echt niks bij.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:26 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Tussen de 20 en 30.000 besmettingen per dag is min of meer berekend.
Welnee.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Geen idee, in elk geval thuis in lockdown.
Exponentieel, schreef ik.quote:
Zolang er geen enkele context of inhoudelijke uiteenzetting is van de cijfers zijn ze nietszeggend. Daar mag jij anders over denken.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:22 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
1500 besmettingen op 30.000 tests (om en nabij) betekent gewoon 5% besmettingspercentage.
Of ze hebben hun prio's verlegd naar andere zaken?quote:Op woensdag 16 september 2020 14:30 schreef Elan het volgende:
Wel bijzonder dat de media (net als de politiek) amper met Corona bezig zijn lijkt het. Die 700+ in augustus waren overal voorpagina nieuws.
Het lijkt allemaal nog niet echt door te dringen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
Gewenning. Het is allemaal niet zo boeiend meer. Merk ik bij mezelf ook.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:30 schreef Elan het volgende:
Wel bijzonder dat de media (net als de politiek) amper met Corona bezig zijn lijkt het. Die 700+ in augustus waren overal voorpagina nieuws.
Het lijkt allemaal nog niet echt door te dringen.
Gelukkig denken daar velen anders over. Dit soort cijfers als nietszeggend afdoen is echt veels te kort door de bocht en voegt totaal niks toe aan de discussie.quote:Op woensdag 16 september 2020 14:30 schreef Rlz12 het volgende:
[..]
Zolang er geen enkele context of inhoudelijke uiteenzetting is van de cijfers zijn ze nietszeggend. Daar mag jij anders over denken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |