quote:Op maandag 14 september 2020 10:45 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Die heeft ook een eigen kastje met kleertjes,van shirts tot hoodies en jasjes.
Daar lusten ze echt geen brood van.quote:
Oppassen dat je geen lesbische vriendin op bezoek krijgt; voor je het weet vind je 1 van hen daar in terug!quote:Op maandag 14 september 2020 10:46 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Daar lusten ze echt geen brood van.
Ik zal ze maar niet wakker maken om dit te vertellen.quote:Op maandag 14 september 2020 10:47 schreef ToT het volgende:
[..]
Oppassen dat je geen lesbische vriendin op bezoek krijgt; voor je het weet vind je 1 van hen daar in terug!
quote:Op maandag 14 september 2020 10:49 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Ik zal ze maar niet wakker maken om dit te vertellen.
Een kennis van mij is lesbisch, maar zou daar toch echt wel een stuk van mij in terug willen vindenquote:Op maandag 14 september 2020 10:47 schreef ToT het volgende:
[..]
Oppassen dat je geen lesbische vriendin op bezoek krijgt; voor je het weet vind je 1 van hen daar in terug!
Kun je 'm er af schroeven danquote:Op maandag 14 september 2020 10:52 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Een kennis van mij is lesbisch, maar zou daar toch echt wel een stuk van mij in terug willen vinden![]()
Je blokt jezelf.quote:
*Auw*quote:Op maandag 14 september 2020 10:53 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Gewoon een inbusje er in steken.
Ach ,zolang het bij blaffen blijft zal het wel meevallen toch?quote:
quote:Op maandag 14 september 2020 10:52 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Een kennis van mij is lesbisch, maar zou daar toch echt wel een stuk van mij in terug willen vinden![]()
Kun je op een gegeven moment ook wel hondsmoe van worden.quote:Op maandag 14 september 2020 10:54 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Ach ,zolang het bij blaffen blijft zal het wel meevallen toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |