Sjon heb stalen ballen getoond. Kon vorig seizoen voor 7 miljoen naar Samp. Waar zo jaar geblesseerd wel niet goed voor is.quote:
Jaar contract, niets laten zien. Nette prijs.quote:Op donderdag 17 september 2020 21:28 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Nou, 10 miljoen, minus de afdrachten aan andere clubs waar hij 'opgeleid' is. Kan slechter. Maar tis geen jackpot.
Dat is volgens mij nihil, Lammers staat al een behoorlijke tijd bij PSV onder contract.quote:Op donderdag 17 september 2020 21:28 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Nou, 10 miljoen, minus de afdrachten aan andere clubs waar hij 'opgeleid' is. Kan slechter. Maar tis geen jackpot.
quote:Op donderdag 17 september 2020 21:28 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Nou, 10 miljoen, minus de afdrachten aan andere clubs waar hij 'opgeleid' is. Kan slechter. Maar tis geen jackpot.
VOAB en Willem II heeft ie nog gespeeld in de jeugd. En nog een jaar bij Heerenveen, daar krijgen ze schijnbaar ook iets voor.quote:Op donderdag 17 september 2020 21:33 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dat is volgens mij nihil, Lammers staat al een behoorlijke tijd bij PSV onder contract.
9.quote:Op donderdag 17 september 2020 21:45 schreef Generationalpha het volgende:
6 goals in PSV 1 en dan dit bedrag. Een werelddeal van John.
Alleen niet logisch dat de transfersom "inclusief bonussen" wordt vermeld. Hoor liever wat de club netto krijgt.
10% zeggen ze. Dat is een gigantische opleidingsvergoeding. Verder prima dat hij weg is overigens, gaan we niet missen.quote:Op donderdag 17 september 2020 21:37 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
VOAB en Willem II heeft ie nog gespeeld in de jeugd. En nog een jaar bij Heerenveen, daar krijgen ze schijnbaar ook iets voor.
Heerenveen, 1 seizoen opleidingsvergoeding. VOAB??? Hij was 8 toen hij daar wegging.quote:Op donderdag 17 september 2020 21:37 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
VOAB en Willem II heeft ie nog gespeeld in de jeugd. En nog een jaar bij Heerenveen, daar krijgen ze schijnbaar ook iets voor.
Bron:quote:Voor de jaren dat de oude club de speler heeft opgeleid tussen zijn 12e en 15e jaar krijgt de oude club 10.000,– per jaar. Voor de jaren dat de oude club de speler heeft opgeleid tussen zijn 16e en 21e jaar, krijgt de oude club, afhankelijk van de categorie waarin de nieuwe en soms ook oude club door FIFA is ingedeeld, een bedrag tussen de 10.000,– en 90.000,– per jaar.
Een club kan dus maximaal 580.000,– krijgen voor het opleiden van een speler, mits die speler zijn hele jeugd bij de club heeft gevoetbald.
Als dat zo is, is het inderdaad gewoon heel knap uitonderhandeld. Als ik op transfermarkt kijk zou PSV deze zomer ongeveer quitte gespeeld moeten hebben (Zoet en Lammers min Philipp Max) dus dat is prima.quote:
Oei. Pittig. Zeker zonder een type Lammers.quote:Op donderdag 17 september 2020 22:03 schreef tompsv18 het volgende:
Euro League tegen Mura uit Sloveni
Mura uit, altijd lastig....quote:Op donderdag 17 september 2020 22:03 schreef tompsv18 het volgende:
Euro League tegen Mura uit Sloveni
Moeilijk om je te motiveren tegen zo'n tegenstander.quote:
Het is nou eenmaal geen Bayern Mnchen.quote:Op vrijdag 18 september 2020 08:11 schreef PirE het volgende:
[..]
Moeilijk om je te motiveren tegen zo'n tegenstander.
Die achter zijn standbeenquote:
Dat LASK Linz is wel een makkie.quote:Op vrijdag 18 september 2020 08:47 schreef tompsv18 het volgende:
Mogelijke tegenstanders als we doorkomen. 4,5 of 6 dus [ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 18 september 2020 12:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat LASK Linz is wel een makkie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |