Geeft niks hoor maar doe er volgende keer wat foto's bij?quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 20:06 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Mij ook niet, ik dacht dat ik in het maatregelentopic poste!! 😂😂
Dit forum is de laatste tijd zo traag op telefoon dat die soms de verkeerde pagina opent puur door de lag, en dat is dan weer feedback. Hopelijk sta ik zo dus iets minder voor... lul!
😅🤫
Die staan bij m'n sexjobs ad en samen met wat videos op pornhub 😂🤪quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 20:45 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Geeft niks hoor maar doe er volgende keer wat foto's bij?
Ik zie niet wat dit met COR te maken heeft? Er is een burka wet die daarover gaat, geen COR wet. En die wet geeft een uitzondering voor medische redenen. Dus, ja, ik zie de insteek niet voor COR, eigenlijk en voor een apart topic hier daarover.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 13:16 schreef feitcepsrep het volgende:
@:tijger_m
COR / Gezichtsbedekking. Hoe ver kan/mag je gaan?
Wat valt er niet aan dit topic te begrijpen?
Ik vind het een beetje jammer dat de discussie ontnomen wordt, omdat jij de link niet ziet en een ander wellicht wel.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 13:18 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik zie niet wat dit met COR te maken heeft? Er is een burka wet die daarover gaat, geen COR wet. En die wet geeft een uitzondering voor medische redenen. Dus, ja, ik zie de insteek niet voor COR, eigenlijk en voor een apart topic hier daarover.
Er zijn meer plaatsen om topics te openen dan alleen COR, he? En de vraag kon ook gewoon in een open topic gesteld worden en dat is ook gebeurd en beantwoord.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 13:42 schreef feitcepsrep het volgende:
[..]
Ik vind het een beetje jammer dat de discussie ontnomen wordt, omdat jij de link niet ziet en een ander wellicht wel.
Op deze manier kun je niets geen discussie meer starten. Vind ik een beetje een bedenkelijke manier van modden
Ik heb je feedback gegeven. Blijkbaar ga je daar niets mee doen.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 13:44 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Er zijn meer plaatsen om topics te openen dan alleen COR, he? En de vraag kon ook gewoon in een open topic gesteld worden en dat is ook gebeurd en beantwoord.
Ik snap niet goed wat je er bedenkelijk aan vind dat wij beoordelen of een topic in dit subforum past en of het een topic waard is, daar zijn we voor en dat doen we eigenlijk bij ieder topic.
Da's ook niet reeel, he? Ik heb je een antwoord gegeven over dit specifieke geval, ieder topic word individueel bekeken en soms zal het antwoord je niet bevallen maar dat betekent niet dat er niet geluisterd word naar je kritiek.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 13:49 schreef feitcepsrep het volgende:
[..]
Ik heb je feedback gegeven. Blijkbaar ga je daar niets mee doen.
Helemaal prima
Helemaal primaquote:Op woensdag 14 oktober 2020 13:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Da's ook niet reeel, he? Ik heb je een antwoord gegeven over dit specifieke geval, ieder topic word individueel bekeken en soms zal het antwoord je niet bevallen maar dat betekent niet dat er niet geluisterd word naar je kritiek.
Wéér de crew die de bal op de man gaat spelen in het algemene covid topic.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 23:01 schreef trein2000 het volgende:
Dat het topsport is. Maar ik ga daar verder niet met jou over in discussie.
Nee hoor. Ik ga niet met jou in gesprek. Dat geef ik je keurig aan om je de moeite verder te besparen. Dat jij nu weer een heel toneelstuk meent te moeten opvoeren zegt mij genoeg.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 23:05 schreef Fred2 het volgende:
[..]
Wéér de crew die de bal op de man gaat spelen in het algemene covid topic.
De crew? Sorry? Heb ik iets gemist? Wat hebben WIJ nu weer gedaan?quote:Op donderdag 15 oktober 2020 23:05 schreef Fred2 het volgende:
[..]
Wéér de crew die de bal op de man gaat spelen in het algemene covid topic.
Een blauwe die zegt "met jou ga ik niet in discussie" op een hele legitieme vraag wat achterstand in de topsport anders maakt dan achterstand in andere sectoren is imho de bal op de man spelen.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 23:11 schreef Tijger_m het volgende:
De crew? Sorry? Heb ik iets gemist? Wat hebben WIJ nu weer gedaan?
Is dit een sollicitatie?quote:Op donderdag 15 oktober 2020 23:20 schreef Fred2 het volgende:
De toon die jullie aanslaan laat imho zien dat het écht tijd is voor een verse crew. Jullie lijken echt op het laatste tandvlees te lopen en als dan ook al de bloeddruk omhoog schiet van één simpele post...
quote:
Alweer jullie.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 23:20 schreef Fred2 het volgende:
De toon die jullie aanslaan laat imho zien dat het écht tijd is voor een verse crew. Jullie lijken echt op het laatste tandvlees te lopen en als dan ook al de bloeddruk omhoog schiet van één simpele post...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |