Mss wordt 't door de rijkswacht geleverd...quote:Op woensdag 23 september 2020 20:41 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Nu wel een statuswijziging, zowaar aangekomen in Nijvel. Wat een bende, daar.
quote:Op donderdag 24 september 2020 05:17 schreef Seul het volgende:
[..]
Mss wordt 't door de rijkswacht geleverd...
Waar gekocht? Extreme sour klinkt wel intressant.quote:Op maandag 28 september 2020 17:59 schreef OMG het volgende:
Ben niet zo van het online bier bestellen, maar bestelling 1 van 2 stond vanochtend vroeg al voor de deur;
[ afbeelding ]
Halftime Beverage, ik woon in de VS. Hopelijk smaken die biertjes ook echt naar het snoep waar ze naar zijn vernoemd.quote:Op maandag 28 september 2020 18:28 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Waar gekocht? Extreme sour klinkt wel intressant.
Ben benieuwd. Kan ze zo nog niet in een webshop in NL vinden.quote:Op maandag 28 september 2020 18:48 schreef OMG het volgende:
[..]
Halftime Beverage, ik woon in de VS. Hopelijk smaken die biertjes ook echt naar het snoep waar ze naar zijn vernoemd.
Is dat die nieuwe Times 8? Was dat geen BA variant? Ik vond de gewone al ongelofelijk lekker en werd laatst getipt over een nieuwe variant dus daar ben ik nog naar op zoek.quote:
Landen hunten, nicequote:Op woensdag 30 september 2020 20:40 schreef ThePlaneteer het volgende:
Oja en in de nabij gelegen Russische winkel een bierie uit Montenegro en Servië gehaald haha. Wil eigenlijk wel eens een beetje landen gaan hunten
Ja heel impressive! Zit nog maar op 54 hah. Doe jij daarvoor ook veel trades of vind je ze vooral zelf?quote:Op woensdag 30 september 2020 22:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Landen hunten, nice. Ik heb zelf de 91 nu aangetikt, maar mogelijk dat ik dit weekend nog even naar de Afrikaanse winkel ga.
Thanks, zie dat die sold out is, ja. Ik had hem al wel gevonden via https://www.beyondbeer.de/en/lervig-times-8-ba/ maar de shipping is duur, pas vanaf 100 euro gratis verzenden en het bier zelf is zo'n 3,5 euro duurder.quote:Op woensdag 30 september 2020 15:37 schreef Seul het volgende:
@:Welten: hij was gisteren dus nog in voorraad... Maar hou de site in de gaten... Bierliefhebber heeft wel vaker bieren die uitverkocht zijn, en na enkele dagen opnieuw in stock komen...
Zelf zoeken en veel ruilen met een vriend die ook veel reist. Dat is dit jaar natuurlijk een stuk minder met Corona, ik heb wel nog flink wat lagers kunnen scoren omdat die vriend een winkel uit Zurich met allemaal internationale lagers had leeg gekocht maar verder... het is ook gewoon leuker om de craft bieren te hebben uit die landen natuurlijk.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 08:59 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Ja heel impressive! Zit nog maar op 54 hah. Doe jij daarvoor ook veel trades of vind je ze vooral zelf?
Is natuurlijk wel balen dat het reizen zelf niet gaat. Ik zou naar Peru e Colombia gaan vorige maand...
Ennn hoeveel stijlen zit je?
Nu bij Beerdome.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 11:41 schreef Welten het volgende:
[..]
Thanks, zie dat die sold out is, ja. Ik had hem al wel gevonden via https://www.beyondbeer.de/en/lervig-times-8-ba/ maar de shipping is duur, pas vanaf 100 euro gratis verzenden en het bier zelf is zo'n 3,5 euro duurder.
Ik check de Bierliefhebber de komende dagen nog even. Bedankt voor je tip!
Mocht iemand hem anders anders nog tegenkomen dan hoor ik het graag.
Heb laatst uit verveling m'n badges bekeken en dan bij die style badges een soort optelsom gemaakt.quote:
https://www.beerdome.nl/n(...)bon-barrel-aged.htmlquote:Op donderdag 1 oktober 2020 11:41 schreef Welten het volgende:
Mocht iemand hem anders anders nog tegenkomen dan hoor ik het graag.
quote:Op donderdag 1 oktober 2020 18:41 schreef Niveath het volgende:
[..]
Nu bij Beerdome.
Die push-functie in Untappd is daar Heel chil voor he
Tof, thanks heren!quote:Op donderdag 1 oktober 2020 19:20 schreef Seul het volgende:
[..]
https://www.beerdome.nl/n(...)bon-barrel-aged.html
Bestel ook zeker de cognac BA Tumeaine
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |