als het fictief is dan kan het onmogelijk racisme zijn dusquote:Op vrijdag 4 september 2020 11:59 schreef knoopie het volgende:
[..]
Ja want een communistisch regime invoeren en mensen opsluiten in strafkampen is gelijk te stellen aan het lichtelijk veranderen van het uiterlijk van een fictief personage van een kinderfeestje...
Maar jij bent dan wel weer zo iemand die begrip heeft voor de frustratie in het Midden oosten als er in Europa een cartoon getekend wordtquote:Op vrijdag 4 september 2020 10:20 schreef knoopie het volgende:
Lieve TS, waarom maak jij je druk om de zwarte pieten in Eindhoven? Aangezien je zelf niet eens in de buurt woont, lijkt me dat voor jou weinig relevant.
Waarom? Als ik een fictief verhaal over jouw moeder zou schrijven, waar ik haar als een overspelige hoer tentoonstel, dan is dat toch fictief maar nog steeds beledigend?quote:Op vrijdag 4 september 2020 12:02 schreef Eaten_alive_by_maggots het volgende:
[..]
als het fictief is dan kan het onmogelijk racisme zijn dus
Nee hoor. Daar heb ik geen begrip voor. Leg mij alsjeblieft geen woorden in de mond. Volgens mij weet jij helemaal niet wat voor een mens ik ben.quote:Op vrijdag 4 september 2020 12:04 schreef the-eye het volgende:
[..]
Maar jij bent dan wel weer zo iemand die begrip heeft voor de frustratie in het Midden oosten als er in Europa een cartoon getekend wordt
Dan maakt afstand ofdat het over een fictief persoon gaat weer helemaal niet uit
Ik denk ik probeer het gewoon, wie weet heb ik het bij het rechte eind en dan heb ik je in een hoekquote:Op vrijdag 4 september 2020 12:11 schreef knoopie het volgende:
[..]
Nee hoor. Daar heb ik geen begrip voor. Leg mij alsjeblieft geen woorden in de mond. Volgens mij weet jij helemaal niet wat voor een mens ik ben.
+1quote:Op vrijdag 4 september 2020 12:13 schreef Justin_Case het volgende:
Ik ben klaar met dat hele zwarte Pieten gezeik. Klaar met de kut topics die altijd ontsporen.
Toedeloe
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |