Nu al?quote:
Ik ben verdacht fit de laatste tijd. Veel vroeger op dan ik gewend was, gewoon fijn wakker en vrolijk eni k stort niet in voor een powernap of zo later op de dag, niet nodig, gewoon doorrossen.quote:
Beter voor jouquote:Op vrijdag 4 september 2020 07:12 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik ben verdacht fit de laatste tijd. Veel vroeger op dan ik gewend was, gewoon fijn wakker en vrolijk eni k stort niet in voor een powernap of zo latr op de dag, niet nodig, gewoon doorrossen.
quote:Op vrijdag 4 september 2020 07:12 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik ben verdacht fit de laatste tijd. Veel vroeger op dan ik gewend was, gewoon fijn wakker en vrolijk eni k stort niet in voor een powernap of zo later op de dag, niet nodig, gewoon doorrossen.
Ik moest het in de herhaling zien.. maar vorige maand had ik wel live een hop..quote:Op vrijdag 4 september 2020 09:41 schreef puzziepie het volgende:
Wat spannend was dat gisteren om dan eindelijk de SN6 te zien hoppen![]()
De wat?quote:Op vrijdag 4 september 2020 09:41 schreef puzziepie het volgende:
Wat spannend was dat gisteren om dan eindelijk de SN6 te zien hoppen![]()
Puzzzzz goedemorgen! Jaaaaaaaa echt he zo blij meequote:Op vrijdag 4 september 2020 09:41 schreef puzziepie het volgende:
Wat spannend was dat gisteren om dan eindelijk de SN6 te zien hoppen![]()
jij als enige ja, wij waren bijna allemaal in slaap gevallenquote:Op vrijdag 4 september 2020 09:43 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik moest het in de herhaling zien.. maar vorige maand had ik wel live een hop..
Ik had het de vorige net gemist , gisteren eindelijk echt kunnen zien , en dat nog op tijd ookquote:Op vrijdag 4 september 2020 09:43 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik moest het in de herhaling zien.. maar vorige maand had ik wel live een hop..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |