het is een CDC reductie (official) ... niet mijn reductie.quote:Op zaterdag 5 september 2020 18:19 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Er zijn 328,2 miljoen inwoners in de USA.
Er zijn 188.000 coronadoden geregistreerd.
De kans om tot nu toe aan corona te overlijden is dus 1 op 1746.
Daarnaast zijn er 6,2 miljoen inwoners in de USA besmet (geweest) en zijn 188.000 er aan overleden.
De kans om aan corona te overlijden als je besmet bent is 1 op 33, ofwel zo'n 3%.
---------------------------
Zelfs als je jouw belachelijke "reductie" van 94% zou toepassen zit je alsnog op 11.280 doden, ofwel alsnog een kans van 1 op 29.096 dat je in de USA overlijdt aan corona of een kans van 1 op 550 dat je aan corona overlijdt als je er mee besmet wordt.
Leg mij maar uit hoe je op 1 op 19,1 miljoen komt.
Het voorbeeld van NOS is bevat nog maar zééér onschuldige zaken. De realiteit zal nog velen malen erger zijn.quote:Op zaterdag 5 september 2020 15:30 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Ik denk dat dit voor iedereen hier je reinste nachtmerrie is.
Denk dat die Black Mirror aflevering de spijker redelijk op z'n kop slaat eigenlijk. Vind het moeilijker om me voor te stellen dat het anders zou lopen.quote:Op zaterdag 5 september 2020 15:18 schreef HetDonkertAan het volgende:
Om de discussie weer even naar enige vorm van redelijkheid te brengen:
Wat denken jullie over deze app geplaatst door de NOS waar je kunt zien/testen hoe het sociale puntensysteem dat in China blijkt te gaan gelden zou werken.
https://app.nos.nl/social-credit-score/index.html
Informatief?
Zorgelijk?
Ver van onze bed show?
Goed idee om zo'n systeem ook in "onze" maatschappij te integreren?
Vind dit wel een interessant punt voor dit topic. Aangezien er in de OP ook beschreven staat dat dit coronavirus door sommigen wordt gezien als een soort van Trojaans paard dat de digitale versie van 1940-1945 lijkt mee te brengen. Om maar even een schokerende ietwat simpele en voorspelbare vergelijking te geven....
Echt absurd hoe je denkt.quote:Op zaterdag 5 september 2020 18:41 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
In welke leeftijdscategorie ze vallen maakt niet uit voor de rekensom van het aantal doden per aantal inwoners, dat begrijp je hopelijk wel.
Neem je het risico voor die leeftijdsklasse (12,93% van alle Amerikanen is 80 of ouder) dan wordt de kans uiteraard nog schrikbarend hoger.
[..]
Dat de meerderheid onderliggende medische aandoeningen heeft is geen nieuws, dat wisten we in maart al.
Daarmee kan je nog niet stellen dat ze niet aan Corona zijn overleden.
En nogmaals, als je écht maar 6% zou meerekenen zit je alsnog op een kans van 1 op 29.096 om er aan te overlijden als je geen onderliggende medische aandoening hebt, of 1 op 550 als je besmet raakt en geen onderliggende medische aandoening hebt
[..]
Je wil niet rekenen maar weet ons wel te vertellen dat er niets aan de hand is.
Eng?quote:Op zaterdag 5 september 2020 22:29 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Echt absurd hoe je denkt.
Eng. Echt heel eng.
wederom foute gedachtengang.quote:Op zaterdag 5 september 2020 22:32 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Eng?
Je vindt zelf dingen uitrekenen en niet alles klakkeloos geloven wat er op Niburu staat "eng"?
Je vindt waarheidsvinding "eng"?
Wie is er nu het schaap? ...
Nee, het is geen reductie. Het aantal doden is correct volgens het CDC.quote:Op zaterdag 5 september 2020 22:17 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
het is een CDC reductie (official) ... niet mijn reductie.
Je bent niet in staat om mijn berekening in enig opzicht onderuit te halen, in plaats daarvan kom je met "foute gedachtengang" en "eng, heel eng".quote:
quote:Op zaterdag 5 september 2020 14:33 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
2 weekjes in quarantaine om geen andere mensen te besmetten.
Wat een waanzin om dat een concentratiekamp te noemen, dan heb je echt geen realistische voorstelling van een concentratiekamp.
Als ik zou twijfelen of ik corona had zou ik al 2 weken binnen blijven, boodschappen zetten ze wel op de stoep.
Wat een onzin, natuurlijk bestaan virussen wel. Je kan ze zelfs prima zichtbaar maken onder een elektronenmicroscoop. Bacteriën zijn meestal veel groter, die kan je onder een gewone microscoop prima zichtbaar maken.quote:Op zaterdag 5 september 2020 22:41 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
JE KUNT NIEMAND BESMETTEN. VIRUSSEN BESTAAN NIET
Ik kan je vertellen dat je echt een verkeerd beeld hebt van hoe je "immuunsysteem" werkt.quote:Virussen is een verzinsel van BigPharma om hun producten te kunnen slijten.
je wordt ziek omdat je een verzwakt immuun hebt. Te weinig brandweermannen. En waarom er te weining brandweermannen zijn is omdat ze zijn weggepest/vermoord door vaccins en andere toxische rommel van BigPharma en andere BigOil activiteiten.
BigPharma is er om ons ZIEK te maken. En ziek te houden.
Ik denk dat Lambiekje zei:quote:Op zaterdag 5 september 2020 23:06 schreef HetDonkertAan het volgende:
Ik denk dat Lambiekje bedoelt dat corona wel bestaat (coronavirussen) zijn virussen die bijvoorbeeld worden aangetoond bij de reguliere verkoudheid.
Hij probeert te vertellen (en volgens mij klopt dat wel aardig) dat (corona)virussen een natuurlijke respons zijn van het immuunsysteem van de mens om bij te dragen aan het afbreken van een bepaalde toxische stof.
Prima dat je hem wil verdedigen maar ik kan er weinig anders van maken dan dat er staat.quote:JE KUNT NIEMAND BESMETTEN. VIRUSSEN BESTAAN NIET
Het is niet mijn streven om mensen hier te verdedigen omdat ik van mening ben dat mensen best voor zichzelf op kunnen komen in dergelijke internetdiscussies.quote:Op zaterdag 5 september 2020 23:07 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ik denk dat Lambiekje zei:
[..]
Prima dat je hem wil verdedigen maar ik kan er weinig anders van maken dan dat er staat.
Maar gelukkig heeft hugo het antwoord.quote:Op zaterdag 5 september 2020 23:18 schreef HetDonkertAan het volgende:
Grof gezegd.
Datgene wat tussen mensen lijkt te worden overgedragen danwel in de lucht lijkt te hangen als een soort miniscuul toxisch stofje met bepaalde waarden waaraan je die toxische eigenschappen zou moeten kunnen herkennen bestaat niet....
Als we dan toch in termen van ronddwalende en killende virussen moeten spreken moeten we concluderen dat dit een nogal zweverig instabiele variant betreft.... En volgens mij is dat niet in juiste overeenstemming met de manier waarop de pandemie wordt verkondigd en bestreden.
Gelukkig hebben we viroloog PSVCL van het Fok!forum om zijn professionele diagnose met ons te delen.quote:Op zondag 6 september 2020 14:45 schreef PSVCL het volgende:
Mensen lopen al maandenlang langs elkaar heen op straat ,elke dag in de supermarkten .. 1op20 draagt daar een mondkapje en echt niemand houdt zich aan de 1.5 meter ,zo kan ik wel doorgaan
Als we echt met een virus te maken zouden hebben hadden de cijfers dat ondertussen allang moeten laten zien
Ja hoor jaarlijksquote:Op zondag 6 september 2020 13:41 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Maar gelukkig heeft hugo het antwoord.
https://www.ninefornews.n(...)-moeten-we-allemaal/
Meerdere fases en jaarlijks.
Kwestie van logisch redeneren en observeren ,ik heb daar geen Ab Oosterkneus voor nodig (zogenaamde expert aangesteld door de overheid)quote:Op zondag 6 september 2020 14:49 schreef illusions het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we viroloog PSVCL van het Fok!forum om zijn professionele diagnose met ons te delen.
Voelt veel beter zo!
Hier wordt door Voermans beweerd dat het virus zelfs van soort A is en hij deelt ook nog een paar sneertjes uit wellicht bang voor zijn baantje, Baudet zet daar zijn vraagtekens bij.quote:Op zondag 6 september 2020 17:42 schreef PSVCL het volgende:
[ afbeelding ]
HET KILLERRRRRRRRRRRRRRRRR VIRUS
![]()
![]()
![]()
FACK OFF
Sowieso is ie bang om zijn baan te verliezen ,en wellicht nog meer ...hij moet natuurlijk gewoon vertellen wat ie krijgt ingefluisterd.quote:Op zondag 6 september 2020 18:52 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Hier wordt door Voermans beweerd dat het virus zelfs van soort A is en hij deelt ook nog een paar sneertjes uit wellicht bang voor zijn baantje, Baudet zet daar zijn vraagtekens bij.
Pandemie?
Wat een tyfusdomme vragen.quote:Op zondag 6 september 2020 21:23 schreef PSVCL het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dus datquote:Op zondag 6 september 2020 21:23 schreef PSVCL het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |