abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_2957464
nadat ik de topic trillende ader had gelezen dacht ik aan iets wat ik af en toe heb

me spieren beginnen gewoon af en toe te trillen, zonder enige aanleiding
alsof het begint samen te trekken, als ik bijvoorbeeld zit op een stoel begint een gedeelte van mijn dijspier te trillen
of op mijn biceps enz...

het is zoals die televisie shoplijns met zo'n elektronische tril-apparaat voor de buikspieren, zorgt ervoor dat de spieren beginnen te bewegen
bij mij dus ergens anders en dat zonder apparaat

pi_2957493
dat heb ik ook wel eens dat mij dijbeenspier(en) gaan trillen. Dan check ik voor de zekerheid altijd ff mijn telefoon
Maar een spier die gaat trillen lijkt mij nix ernstigs...
Boeit wel, ach ja, boeien....
pi_2957502
Ook regelmatig last van, maar dan meestal in m'n bovenarm een klein spiertje wat regelmatig (1 keer in de week of zo een uurtje) lekker gaat trillen...

slaat nergens op, heb het geaccepteerd...

pi_2957519
Bij m'n oog weleens, op meerdere plekken. Soms ook zichtbaar.
It is much easier to be critical than to be correct.
  zondag 27 januari 2002 @ 23:15:22 #5
18147 GoLLeM
Hello? Is this thing on?
pi_2957526
quote:
Op zondag 27 januari 2002 23:12 schreef RaymanX het volgende:
dat heb ik ook wel eens dat mij dijbeenspier(en) gaan trillen. Dan check ik voor de zekerheid altijd ff mijn telefoon
Maar een spier die gaat trillen lijkt mij nix ernstigs...
dat heb ik nou ook!
ik heb geen telefoon meer, maar het is toch een reflex om ernaar te grijpen

volgens mij is dit nix om je zorgen over te maken hoor!

pi_2957530
op m'n wang naast m'n neus wel eens en m'n biceps ook wel eens of ergens wat in m'n onderarm. wel geinig
  zondag 27 januari 2002 @ 23:16:51 #7
18147 GoLLeM
Hello? Is this thing on?
pi_2957542
quote:
Op zondag 27 januari 2002 23:14 schreef Meneer_Aart het volgende:
Bij m'n oog weleens, op meerdere plekken. Soms ook zichtbaar.
ja ook
das pas echt vervelend!
pi_2957549
Ik ben altijd al wat trillerig, totaal geen vaste hand. Koffiekopje waarvan de inhoud ineens over mijn hand heen gaat etc. Als ik zwaar heb gesport wordt het nog erger. Spieren leiden soms een eigen leven en daar doe je weinig aan.

Dat een spier echt gaat trillen heb ik ook regelmatig, is wel een apart gezicht als je ineens vlak bij je knie een spiertje heen en weer ziet gaan.

Volgens mij kan het geen kwaad.

pi_2957676
bij mij is het dus, trillen voor een tijdje en dan stoppen en dan weer trillen
dan kijk ik es rustig toe hoe dat gebeurt

kan ik daarvan gespierd worden ?

pi_2957720
ik heb er ook vaak last van,.(vaak dijbeen) of armen. en ik nee ik heb ook absoluut geen vaste hand en bij bijv lang skateboarden word het erger. maar ach..denk dat het lage bloedrku is ofzo
it's better to burn out than to fade away.
  maandag 28 januari 2002 @ 01:33:39 #11
19289 dnutpops
Liefiepiefie
pi_2958718
Ik heb het ook. precies onder me ogen. Of ook in m'n dij als ik heel veel drank op heb.
pi_2969397
CHEK

dijbeen ||||| =5! Lijsttrekker!
biceps ||| =3
oog ||| =3

de duidleijke hot spots!

it's better to burn out than to fade away.
pi_2970123
quote:
Op maandag 28 januari 2002 23:38 schreef The_killing_Guide het volgende:
CHEK

dijbeen ||||| =5! Lijsttrekker!
biceps ||| =3
oog ||| =3

de duidleijke hot spots!


Mijn oog en mijn neusvleugel meestal
wonnebie mot met een andere kijk
pi_2980099
ik heb ook weleens last gehad van trillende spieren;
bij ogen
gezicht
dijbenen

ik heb hierover gebeld met een arts en die heeft me verteld dat de spiertjes dit doen om spanning los te laten ofzo.
het was iig geen enkel probleem. toch is het niet leuk om het gevoel te hebben dat je niet je lichaam helemaal onder controle hebt maarja.

Defeat is not the worst of failures. Not to have tried is the true failure.
pi_2980283
Komt bekend voor ja...

Ik heb ook niet zo'n heel vaste hand en heb ook som serieus trillende handen. Mij is opgevallen dat dat of gewoon vermoeidheid is, of door een suiker tekort komt (tijd om te eten dan dus)

Andere spieren willen ook wel een trillen, meestal is dat spanning, of energie teveel.. En om het compleet te maken; soms heb ik spieren die spontaan een keer "trekken" dit is dat vermoeiheid van die spier (of wel hij herstelt/ontspant)

I know I was born, And I know I will die.
The inbetween is mine, I am mine
We have a blog! http://beurdy.xs4all.nl/blog
  dinsdag 29 januari 2002 @ 22:46:30 #16
8369 speknek
Another day another slay
pi_2980324
Ik heb het heel erg lang net boven m'n knie gehad. Op een gegeven moment was het zo erg dat ik wekenlang drie uur nodig had om in slaap te vallen omdat die spier maar bleef samentrekken. Nu lijkt het vanzelf overgegaan.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_2980660
quote:
Op dinsdag 29 januari 2002 22:44 schreef BarBaar het volgende:
Komt bekend voor ja...

Mij is opgevallen dat dat of gewoon vermoeidheid is, of door een suiker tekort komt (tijd om te eten dan dus)


Als ik het een paar weken 's avonds echt 'gek' gemaakt heb (dus te weinig slaap) heb ik er ook vaak last van. Voor mij dus puur een teken van oververmoeidheid: trillende ogleden, spiertjes in de arm of vingers..
Geachte cursist. de cursus rietdekken gaat niet door, riet is ziek!
pi_2981299
k'weet niet of het met vermoeidheid te maken heeft, maar bij mij is het al over volgens mij

heb het al een tijdje niet meer gehad

maar bij mij was het niet zo vervelend

gelukkig maar, spek...
3 uurs ? is wel lang

pi_2982709
Heeft dus wel met vermoeidheid te maken. als jij bijv een hele dag iets gedaan hebt met die ene arm of met dat been, moet die spier herstellen van de activiteit. Dan begint ie dus te trillen.
Niks ergs overigens
pi_8001039
De laatste 2 dagen heb ik lichtelijk 'last' van kleine ongecontroleerde spiertrillinkjes. Je kent het wel zo nu en dan trilt een spier in je been, maar ik heb het dan de laatste paar dagen sporadisch over m'n hele lichaam. Been, vinger, arm, overal eigenlijk.

Nu werk ik bij in een internetbureau, wat inhoudt dat ik daar 8 uur achter de pc zit, intensief. Plus dat ik thuis ook meteen na het werk achter de computer duik, en daar regelmatig ook intensief computerwerk doe (pixellen). Plus dat ik de laatste tijd aardig met gewichten aan het slepen ben.

Mijn eigen vermoeden is een soort van overgevoeligheid van mijn spieren (RSI). Maar zeker weten doe ik dat natuurlijk niet.
Herkent iemand deze symptonen?
Thx!

  maandag 20 januari 2003 @ 09:40:40 #21
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_8001062
Ga naar de bedrijfsarts, dan weet je het zeker.
  maandag 20 januari 2003 @ 09:41:28 #22
33213 SpleeffY
Ja, wat hij zegt ->
pi_8001070
Ik heb er ook last van; ik zit thuis veel achter de pc en op mijn werk alleen maar. Mijn vader heeft er ook last van; hij zit op zijn werk ook veel achter de pc.

Misschien een verband?

pi_8001114
Trilling = RSI..? denk niet
Trilling door spieren gebeurt als je deze te lang hebt laten "afkoelen".
Dus mijn advies: Als je aan het werk bent achter de pc, ga dan om het kwartier ff de beentjes strekken, nek losmaken.. Gewoon ff je spieren gebruiken.
Denk wel dat t weg gaat dan.

[Dit bericht is gewijzigd door Salvad0R op 20-01-2003 09:46]

pi_8001129
quote:
Op maandag 20 januari 2003 09:44 schreef Salvad0R het volgende:
Trilling door spieren gebeurt als je deze te lang hebt laten "afkoelen".
Wat houdt dat in?

Ik heb zelf het idee dat mijn spieren overbelast zijn, en daardoor overgevoelig, waardoor die ongecontroleerde trillingen ontstaan.
Kan overgevoeligheid die trillingen veroorzaken?

[Dit bericht is gewijzigd door haaahaha op 20-01-2003 09:48]

  maandag 20 januari 2003 @ 09:47:27 #25
33213 SpleeffY
Ja, wat hij zegt ->
pi_8001146
quote:
Op maandag 20 januari 2003 09:46 schreef haaahaha het volgende:

[..]

Wat houdt dat in?


Te lang niet in beweging of op een andere manier actief geweest, denk ik
pi_8001153
quote:
Wat houdt dat in?
Als je bepaalde spieren heel lang niet gebruikt, dan worden deze te "koud"... Het lichaam laat deze spieren dan trillen om op t warmen. Tenminste, dit heb ik. Het kan ook best wat anders zijn.
pi_8001190
quote:
Op maandag 20 januari 2003 09:44 schreef Salvad0R het volgende:
Denk wel dat t weg gaat dan.
Ik hoop het fucking, want ik vind dit verre van relaxed.
Scenario's van andere aandoening schieten door m'n hoofd.

Ik heb die trillingen eigenlijk voor het eerst sinds afgelopen zaterdag.
Dit weekend heb ik heel veel uur achter elkaar aan een pixeltekening gewerkt. Te intensief.
Mijn vraag is eigenlijk, kan dit die trillingen veroorzaken?

pi_8001192
quote:
Kan overgevoeligheid die trillingen veroorzaken?
Weet niet precies.
Als je er echt last van hebt, go c a doctor !
Pauze's tussen je werk achter je p.c. om je lichaam te ontlasten is heel gebruikelijk... doe je daaraan ?

[Dit bericht is gewijzigd door Salvad0R op 20-01-2003 09:50]

  maandag 20 januari 2003 @ 09:50:24 #29
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_8001193
quote:
Op maandag 20 januari 2003 09:48 schreef Salvad0R het volgende:

[..]

Het kan ook best wat anders zijn.


Precies. En daarom: de bedrijfsarts! Of de huisarts

Loop gewoon ff naar binnen, leg uit wat het probleem is en je weet zeker wat het is. Hoef je je ook niet druk te maken om iets waar je geen verstand van hebt.

pi_8001219
Hmm ik had het laatst trouwens ook, dat echt elke spier in mijn lichaam trilde, toen ik net 10 km gefietst had.. weetniet, omdat je net zei van overbelasting... zou best kunnen.
Als je nog geen zin hebt om naar dokter te gaan, neem dan es wat meer "lichaam rust" pauzes, om te kijken wat t effect is.
Maar als je er echt last van hebt (pijn, moeite met werken) --> Dokter !

[Dit bericht is gewijzigd door Salvad0R op 20-01-2003 09:52]

pi_8001222
quote:
Op maandag 20 januari 2003 09:50 schreef Salvad0R het volgende:

Pauze's tussen je werk achter je p.c. om je lichaam te ontlasten is heel gebruikelijk... doe je daaraan ?


Op mijn werk wel, thuis veel minder.
  maandag 20 januari 2003 @ 09:54:44 #32
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_8001248
quote:
Op maandag 20 januari 2003 09:52 schreef Salvad0R het volgende:

Maar als je er echt last van hebt (pijn, moeite met werken) --> Dokter !


Dan is het dus al te laat.
pi_8001263
Geen pijn, het is gewoon irritant.
En ik heb er nooit eerder last van gehad.
  maandag 20 januari 2003 @ 09:57:49 #34
10331 Plonz
De slingerpad?
pi_8001275
quote:
Op maandag 20 januari 2003 09:50 schreef haaahaha het volgende:
Dit weekend heb ik heel veel uur achter elkaar aan een pixeltekening gewerkt.
Offtopic: mogen we het resultaat zien
Gebakken ei met peperkoek!
pi_8001303
Ja, ik zou voor de zekerheid ff langs dokter gaan, je weet nooit..
pi_8001340
quote:
Op maandag 20 januari 2003 09:57 schreef Plonz het volgende:

[..]

Offtopic: mogen we het resultaat zien


Nee sorry, ik voel me er niet relaxed onder, en als dit over is, wil ik ze net zo hard wegflikkeren. Ik kan nu effe niet genieten van die tekeningen, als je begrijpt wat ik bedoel.
pi_8001362
conditie probleem vriend, blijven oefenen, gaat vanzelf weer over
"Auw, me kop..doet zeer..."
  maandag 20 januari 2003 @ 10:06:50 #38
23283 Mobster273
BEEEEEEER.......GOOOOOOOD!!!
pi_8001384
dat kan ook epilepsie zijn, in al die handleidingen zie je altijd die waarschuwing staan dat te lang intensief gebruik tot epilepsie kan leiden, en ik zie geen reden waarom dat bij gewoon werk ipv spelletjes niet ook zo zou zijn
...houdt toch vooral van bier
Realiteit is een illusie die ontstaat bij een gebrek aan alcohol
Sober: a disturbing period of time between drinking sessions
pi_8001404
quote:
Op maandag 20 januari 2003 10:04 schreef Amnesia het volgende:
conditie probleem vriend, blijven oefenen, gaat vanzelf weer over
Conditie is bij mij ver te zoeken.
Weet je dit zeker?

In iedergeval iedereen alvast bedankt voor antwoorden

  maandag 20 januari 2003 @ 10:08:45 #40
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_8001407
quote:
Op maandag 20 januari 2003 10:06 schreef Mobster273 het volgende:

ik zie geen reden waarom dat bij gewoon werk ipv spelletjes niet ook zo zou zijn


Epilepsie wordt toch juist getriggerd door het snel wisselende en flitsende beeld van bijvoorbeeld een computerspelletje of een tekenfilm?
  maandag 20 januari 2003 @ 10:09:54 #41
23283 Mobster273
BEEEEEEER.......GOOOOOOOD!!!
pi_8001420
quote:
Op maandag 20 januari 2003 10:08 schreef Tijn het volgende:

[..]

Epilepsie wordt toch juist getriggerd door het snel wisselende en flitsende beeld van bijvoorbeeld een computerspelletje of een tekenfilm?


volgens mij komt het juist door het flitsen van een monitor of televisie, niet zozeer doordat het beeld steeds anders is
...houdt toch vooral van bier
Realiteit is een illusie die ontstaat bij een gebrek aan alcohol
Sober: a disturbing period of time between drinking sessions
  maandag 20 januari 2003 @ 10:11:10 #42
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_8001436
quote:
Op maandag 20 januari 2003 10:09 schreef Mobster273 het volgende:

[..]

volgens mij komt het juist door het flitsen van een monitor of televisie, niet zozeer doordat het beeld steeds anders is


Nou... dat weet ik niet, maar een dokter wel
pi_8001606
Als conditie ver te zoeken is dan weet ik het wel zeker ja, dat dit de oorzaak is. Ook omdat je schrijft pas begonnen te zijn met gewichtjes, ik heb hetzelfde ding gehad en heb er ook eens wat over gelezen.

Tijd heelt alle wonden....of zoiets...

"Auw, me kop..doet zeer..."
pi_8002070
quote:
Op maandag 20 januari 2003 10:23 schreef Amnesia het volgende:
Als conditie ver te zoeken is dan weet ik het wel zeker ja, dat dit de oorzaak is. Ook omdat je schrijft pas begonnen te zijn met gewichtjes, ik heb hetzelfde ding gehad en heb er ook eens wat over gelezen.

Tijd heelt alle wonden....of zoiets...


Je had ook kleine trillinkjes in spieren?
Gewoon steeds een klein willekeurig spiertje in je been of arm of rug waardan ook die effe samentrekt als het ware?
pi_8002296
quote:
Op maandag 20 januari 2003 10:49 schreef haaahaha het volgende:

[..]

Je had ook kleine trillinkjes in spieren?
Gewoon steeds een klein willekeurig spiertje in je been of arm of rug waardan ook die effe samentrekt als het ware?


ik heb er al zeker 20 jaar "last" van. Niet voortdurend maar soms een dag, soms een uur. soms arm, dan weer been, dan weer ergens anders.

volgens mij betekent het gewoon dat je oud wordt. ik ben er iig nog nooit mee naar de dokter geweest. een soort spasme of zo? ik weet het niet. het is iig al die jaren niet erger geworden, dus zal wel geen Parkinson zijn.

pi_8002394
Voor het geval die iemand het interessant vindt om te weten;

Ik ben ICT'er, fitness 1x per week en een dag daarna heb ik ook afentoe een trillend spier...dan in me arm en dan weer ergens op mijn been..heel verschillend.

Maar het is gewoon een overbelasting in je spieren...een teken voor de volgende keer om het wat rustiger aan te doen.

Niet echt een probleem ofzo, maar de spieren zijn gewoon weer wat aan het acclimatiseren. Bijkomen van de vorige dag...

heb je hier iets aan...

No worries...

Dat je het maar ff weet
pi_8002418
quote:
Op maandag 20 januari 2003 11:01 schreef dolle_hond het volgende:

[..]

ik heb er al zeker 20 jaar "last" van. Niet voortdurend maar soms een dag, soms een uur. soms arm, dan weer been, dan weer ergens anders.

volgens mij betekent het gewoon dat je oud wordt. ik ben er iig nog nooit mee naar de dokter geweest. een soort spasme of zo? ik weet het niet. het is iig al die jaren niet erger geworden, dus zal wel geen Parkinson zijn.


Tering, meen je niet?
Opzich, als ik gewoon 100% zeker weet dat het niet een ziekte / aandoening is, zou je er ook wel mee kunnen leven. De onzekerheid dat het iets anders dan RSI is, maakt je gewoon benauwd.

Ik ga dit nu 2 dagen aankijken, geen privematig ge-pc meer, op mijn werk gaat het met veel pauzes, en dan hopen dat het weggaat. Zo niet, dan ga ik de dokter bezoeken.

pi_8002487
quote:
Op maandag 20 januari 2003 11:06 schreef Dussss het volgende:


No worries...


Thx, ik hoop ook dat het wegtrekt.
Maar het is niet de normale grote spieren die zo nu en dan effe sporadisch trillen, maar het zijn kleine spiertjes die als het ware effe reageren op een impuls van buitenaf, zo lijkt het.
Overbelasting zal ongetwijfeld, zaterdag heb ik 4/5 uur nonstop intensief aan die pixelplaat gewerkt, plus de avond daarvoor intensief aan de gewichten gezeten.
pi_8002530
quote:
Op maandag 20 januari 2003 11:10 schreef haaahaha het volgende:
Overbelasting zal ongetwijfeld, zaterdag heb ik 4/5 uur nonstop intensief aan die pixelplaat gewerkt, plus de avond daarvoor intensief aan de gewichten gezeten.
Verklaart alles...maar dat wil niet zeggen dat je op zo'n manier door moet gaan, je lichaam is er duidelijk niet voor bestemd.
Dat je het maar ff weet
pi_8002584
quote:
Op maandag 20 januari 2003 11:12 schreef Dussss het volgende:

[..]

Verklaart alles...maar dat wil niet zeggen dat je op zo'n manier door moet gaan, je lichaam is er duidelijk niet voor bestemd.


Klopt, dit heeft me wel wakker geschud. Hoe kicken het pixxellen ook is, voorlopig ga ik er niet meer aan.
pi_8003128
quote:
Op maandag 20 januari 2003 11:06 schreef Dussss het volgende:
Voor het geval die iemand het interessant vindt om te weten;

Ik ben ICT'er, fitness 1x per week en een dag daarna heb ik ook afentoe een trillend spier...dan in me arm en dan weer ergens op mijn been..heel verschillend.

Maar het is gewoon een overbelasting in je spieren...een teken voor de volgende keer om het wat rustiger aan te doen.

Niet echt een probleem ofzo, maar de spieren zijn gewoon weer wat aan het acclimatiseren. Bijkomen van de vorige dag...

heb je hier iets aan...

No worries...


ik heb nooit echt naar een oorzaak gezocht, maar zou best met spiergebruik te maken kunnen hebben.
  maandag 20 januari 2003 @ 12:16:54 #52
42327 Goofup
Goofy skates regular?!
pi_8003736
quote:
Op maandag 20 januari 2003 10:49 schreef haaahaha het volgende:

[..]

Je had ook kleine trillinkjes in spieren?
Gewoon steeds een klein willekeurig spiertje in je been of arm of rug waardan ook die effe samentrekt als het ware?


als ik weinig rust gehad heb of flink gezopen de vorige dag (meestal combinatie dan) heb ik ook vaak dat er ineens een spier spant, zomaar.
misschien heeft het ook wel wat met voeding te maken?
ik weet het niet
Op dinsdag 17 april 2007 14:13 schreef Gia het volgende over haar kinderen:
al zitten die op het vmbo, ze denken in ieder geval logischer dan goofup.
pi_8003784
Kou op je spieren gewoon ofzo!

zelfde als zo'n trilling van je ooglid ofzo..das ook alleen als je verkouden bent vaak...

Doh!
pi_8004400
quote:
Op maandag 20 januari 2003 12:19 schreef raampje het volgende:
Kou op je spieren gewoon ofzo!

zelfde als zo'n trilling van je ooglid ofzo..das ook alleen als je verkouden bent vaak...


Kou op je spieren lijkt me ook een gevolg van vermoeidheid wat weer voortkomt uit overbelasting?

Een vriend van me verteld me net dat hij het ook heeft, gewoon stuiptrekkinkjes van kleine spiertjes in z'n been. Ik heb hier fucking nog nooit over gehoord....natuurlijk wel die grote spieren, maar dit.....de schrik zit er effe goed in!

pi_8005378
Benign Fasciculations are usually precipitated by fatigue or stress. When a motor unit is overworked, it may start to twitch. A new exercise regimen can produce fasciculations in the overworked muscle for hours. Students sometimes note that the muscles in their hands or around their eyes start to twitch the night before an important exam. Fasciculations can also be precipitated or exacerbated by anticholinesterase medications, caffeine, and smoking.

Er is veel informatie te vinden op internet over benigne fasciculaties (oftewel goedaardige spiertrillingen). Ik heb hier zelf ook een half jaar veel last van gehad. Ik werd zelfs snachts wakker van spiertrillingen in mn hele rug. Zoals je kunt lezen heeft het veel te maken met leefgewoonten zoals roken, stress, koffie, medicatie, vermoeidheid en lichaamsbeweging.

Zie ook: http://health.yahoo.com/health/encyclopedia/003296/0.html)

Als je een ernstige neurologische aandoening had, dan had je waarschijnlijk wel meer verschijnselen dan alleen de spiertrillingen. Maak je niet te druk, dit verergert alleen de verschijnselen maar. Succes ermee!

Talk sense to a fool and he calls you foolish
pi_8005477
quote:
Op maandag 20 januari 2003 13:49 schreef DaZilva het volgende:
Maak je niet te druk, dit verergert alleen de verschijnselen maar. Succes ermee!
Klopt, door de stress eromheen ga ik m'n spieren krampachtig houden omdat ik die trilbewegingen niet wil voelen, wat het geheel natuurlijk verergert. Plus het feit dat ik bijna geen oog heb dichtgedaan, wordt het geheel er ook niet beter op.

Ik ben stresserig aangelegd, maak me snel druk om dingen, dus plus het intensieve computergebruik en weinig slaap lijkt het me inderdaad een logische basis voor de trillingen die ik nu heb.
Dank je voor de tekst!!

pi_8015245
Ik heb er de laatste weken af en toe echt extreem veel last van... begon mij er de laatste tijd ook steeds meer zorgen over te maken
Would You Try And Stay For The Rest Of Your Days?
pi_8021244
quote:
Op maandag 20 januari 2003 22:11 schreef FlipDwerg het volgende:
Ik heb er de laatste weken af en toe echt extreem veel last van... begon mij er de laatste tijd ook steeds meer zorgen over te maken
Het is bij mij nu al een stuk minder, ik heb ze nog wel, maar niet meer zo frequent en heftig als zaterdag/zondag.
Ik had echt nog nooit gehoord van zo'n verschijnsel, dus dan haal je je snel dingen in je hoofd. Maar goed, rust is de remedie. Geen gepixel meer voor mij (voorlopig ).
  dinsdag 21 januari 2003 @ 10:32:13 #59
11252 Ultrawuft
Projectfuhrer
pi_8022151
bij mij waren het spontane ontladingen van de zenuwen.
Niets schokkends dus en was ook binnen 4 maanden weer over.
  dinsdag 21 januari 2003 @ 10:33:30 #60
8669 Qarinx
Fashionista!
pi_8022174
Ik heb het soms bij m'n wenkbrauw, net boven m'n oog en dat doet echt verdomd pijn....
Brave meisjes komen in de hemel, brutale overal...
pi_21786360
KICK

Ik heb nu dus al de hele dag last van een wenkbrauw die de hele tijd irritant trilt
  maandag 6 september 2004 @ 19:13:06 #62
88064 Undergod
Houd u van toffees?
pi_21788050
Misschien een zenuwcelletje dat even de weg kwijt is?
Heb je geprobeerd met je dijbeen je been los te schudden of de kniepees reflex te doen?
Over een jaartje of 3 a 4 kan ik je precies uitleggen wat er mis, als er al iets mis is natuurlijk.
* Undergod heeft net 1e college van bewegingswetenschappen gehad.

[ Bericht 0% gewijzigd door Undergod op 06-09-2004 19:14:07 (had dus niet gezien dat dit een enorme kick was :D) ]
Noise is all relative to the silence preceding it
pi_21788234
Talk sense to a fool and he calls you foolish
  maandag 6 september 2004 @ 19:23:36 #64
91145 Merida
* Miss Pink *
pi_21788268
Ik heb zoiets geloof ik ook weleens. Als ik bijvoorbeeld een heel stuk heb gelopen en ik ga op de bank zitten. Opeens krijg ik dan van die 'schokjes' in m'n benen... tja of trillingen. Het is maar hoe je het wilt zien. Misschien heb ik het nu wel over iets heel anders, maarja het is in ieder geval wel haar. Ik ben dan wel benieuwd wat er eigenlijk precies gebeurd in m'n benen... Zullen me vetcellen ontploffen ofzo van het lopen? Zou wel mooi zijn
~ Festen ~ The Butterfly Effect ~ Dangerous Liaisons ~ Mulholland Drive ~The Others ~ Dogville ~ Minority Report ~ Scary Movie ~Trainspotting ~ Moulin Rouge! ~ The Hours ~ Chocolat ~ Donnie Darko ~ The Full Monty ~ Karakter ~ Pleasantville ~
pi_21788734
Heb ik zo vaak, wel meer na een ongezond weekend (veel drank, slecht eten, weinig slapen).
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_21797270
Topic wordt btw gemerged met soortgelijk topic.
“A good life is when you assume nothing, do more, need less, smile often, dream big, laugh a lot and realize how blessed you are for what you have”
pi_21798087
Doen!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')