-------------------------------quote:Rapper Bigidagoe neergeschoten in Amsterdam-Zuid
Amsterdam - Een man is dinsdagmiddag tegen 16.00 uur zwaargewond geraakt bij een schietincident in de Vechtstraat in de Amsterdamse Rivierenbuurt. Het gaat om rapper Bigidagoe uit de Amsterdamse buurt Holendrecht, zo laten bronnen weten aan De Telegraaf. Hij zou geraakt zijn in zijn been. De schutter is voortvluchtig, meldt de politie. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
De agenten kwamen af op een melding van een schietpartij. Naast politiewagens kwamen ook twee ambulances en een traumahelikopter af op het incident om het slachtoffer medische bijstand te verlenen. Dat meldt Het Parool.
De agenten kwamen af op een melding van een schietpartij. Naast politiewagens kwamen ook twee ambulances en een traumahelikopter af op het incident om het slachtoffer medische bijstand te verlenen. Dat meldt Het Parool.
Getuigenverklaring
Op basis van eerste getuigenverklaringen is de politie op zoek naar een mannelijke schutter met een donker getinte huidskleur. Hij droeg zwarte kleding en had mogelijk dreadlocks.
De politie heeft de plek van het schietincident afgezet voor onderzoek en is op zoek naar getuigen. Ook is er een ’calamiteitencontainer’ in de straat geplaatst.
https://www.telegraaf.nl/(...)en-in-amsterdam-zuid
Ja het is super.quote:Op dinsdag 25 augustus 2020 23:27 schreef SpaceOddity het volgende:
Dit zijn de dingen die bij een stad horen.
Zo ook bij een "lieve" stad.
quote:Rapper Bigidagoe in Amsterdam niedergeschossen
Schüsse in Amsterdam ...
Wie die niederländische Zeitung „Het Parool“ meldet, fielen am Nachmittag gegen 16 Uhr Schüsse im Amsterdamer Stadtteil Rivierenbuurt. Dabei soll der Rapper Bigidagoe schwer verletzt worden sein.
Laut „Het Parool“ soll der Rapper die rechte Hand des Frontmanns Joey AK der Rap-Gruppe Zone sein. Die Gruppe wird nach Informationen der niederländischen Medien, mit dem internationalen Drogenhandel in Verbindung gebracht.
Wie die Polizei Amsterdam in einem Tweet mitteilt, sei der Schütze nach der Tat geflohen. Der Tatort wurde abgesperrt und von Spezialisten untersucht. Nach ersten Zeugenaussagen soll der Schütze dunklen Hauttyps sein, schwarze Kleidung getragen und Dreadocks gehabt haben.
https://www.bild.de/unter(...)n-72571468.bild.html
JoeyAK, waar kennen we die ook alweer van? O ja: https://www.ad.nl/show/am(...)n-kinderen~a079cca3/quote:Bigidagoe wordt gezien als de rechterhand van Joël H., alias Joey AK, de frontman van rapformatie Zone 6.
Een donker geklede man met capuchon, mogelijk met dreadlocks, schoot hem rond 15.45 uur neer.
Rond rapformatie Zone 6, waarvan sleutelspelers aan de internationale drugshandel worden gelinkt, is het al maanden onrustig.
Gezellige jongensquote:Op dinsdag 25 augustus 2020 23:35 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ah, nog meer dronken cameramannen en brabbelaars die schietgebaren maken.
[..]
JoeyAK, waar kennen we die ook alweer van? O ja: https://www.ad.nl/show/am(...)n-kinderen~a079cca3/
De vraag is: hoe is hij helemaal op dat dak gekomenquote:Op dinsdag 25 augustus 2020 23:32 schreef Nikonlover het volgende:
Het is zelfs in Duitsland nieuws
[..]
Jep.quote:Op woensdag 26 augustus 2020 00:15 schreef Hathor het volgende:
Bigidagoe=grote hond/big dawg? Of zoiets?
En natuurlijk van NPO/BNN-VARA/101barz/funx lievelingetje Esko:quote:Op dinsdag 25 augustus 2020 23:35 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ah, nog meer dronken cameramannen en brabbelaars die schietgebaren maken.
[..]
JoeyAK, waar kennen we die ook alweer van? O ja: https://www.ad.nl/show/am(...)n-kinderen~a079cca3/
Zo! "Hoewel een man kun je moeilijk naast die bos hout voor de deur kijken"quote:Op dinsdag 25 augustus 2020 23:32 schreef Nikonlover het volgende:
Het is zelfs in Duitsland nieuws
[..]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |