Mja eerder een veiligheidsrisico dan asociaalquote:Op zondag 27 september 2020 18:32 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Lijkt me wel vet!
Ik ben dan alleen bang dat je helemaal niets meer van t omgevingsgeluid hoort.. als iemand tegen je praat ofzo. Dat vind ik zo asociaal overkomen.
Mwah, ik vind het asociaal; ik werk met een heleboel mensen aan één en dezelfde grote machine en als je dan met elkaar kabels moet aanbrengen oid. is het echt irritant als iemand niet hoort wat je zegt omdat hij of haar van die doppen in heeft.quote:Op zondag 27 september 2020 21:57 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Mja eerder een veiligheidsrisico dan asociaal
Gefeliciteerd! Goed nieuws gehad dus!quote:Op zondag 27 september 2020 22:35 schreef FranticDJ het volgende:
O trouwens. Heb de zak genomen per einde van mn term/verlofdagen
De hut komt op termijn te koop en dan volgt er over een tijd een nieuwe stek met klussen
Zeer zekerquote:Op maandag 28 september 2020 09:42 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Gefeliciteerd! Goed nieuws gehad dus!
ligt aan de WD40 die je gebruiktquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 21:32 schreef bleiblei het volgende:
WD40 ontvet toch? Lijkt het mijn toch wel handig om de plunjers weer te beschermen tegen roest. Anders ben je dadelijk verder van huis.
ik heb van die bedradingskokers. en werk die trafo dan ergens weg met klittenband. of met een tie-wrap.quote:Ander vraagje. Hoe bevestigen jullie adapters in de meterkast? Ik heb een PoE switch gekocht. Maar daar zit zo een snoer adapter bij. En om nu een adapter los aan een stopcontact te laten hangen vind ik nix.
Hmm, goeie. Zou teflonspray daar goed voor zijn?quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 21:32 schreef bleiblei het volgende:
WD40 ontvet toch? Lijkt het mijn toch wel handig om de plunjers weer te beschermen tegen roest. Anders ben je dadelijk verder van huis.
teflonspray is goed zatquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 22:00 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Hmm, goeie. Zou teflonspray daar goed voor zijn?
@:FranticDJ gewoon de standaard WD40 was dit.
Oeh, dat is fancy spul. Had ik eerder moeten weten. Had ik een groot deel van de meterkast anders ingericht.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 21:41 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
ligt aan de WD40 die je gebruiktze hebben verschillende soorten. ik gebruik het zelf alleen als schoonmaakmiddel en niet als smeermiddel idd. maar je hebt ook die zwarte bussen met gele dop. dat is echt een teflon smeermiddel.
[..]
ik heb van die bedradingskokers. en werk die trafo dan ergens weg met klittenband. of met een tie-wrap.
niet zo fancy toch? en niet duur.. zit hier in zowat alle schakelkasten. heb toen bij Conrad voor vrij voordelig een zooi van dat spul gehaald.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 22:07 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Oeh, dat is fancy spul. Had ik eerder moeten weten. Had ik een groot deel van de meterkast anders ingericht.
Dat Interflon is toch tering duur? Dat hadden we bij m'n vorige werkgever. Of misschien was dat omdat dat foodgrade spul wasquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 22:05 schreef FranticDJ het volgende:
https://wd40.nl/specialist/droogsmeerspray-met-ptfe/ dit is trouwens wel een heel goed product van WD40.
de blauw gele zijn echt multi use.. goed in veel dingen. maar blinken niet uit in 1 ding.
Al pak ik voor echt schoonmaken dan weer liever remmenreiniger. Goed smeren (op teflon basis) dus die interflon.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |