abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_194602298
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 08:33 schreef Hathor het volgende:

[..]

Zou hij die beelden nou echt niet gezien hebben? Het zijn ALLEEN MAAR jongeren met een migratie achtergrond, en niet 'ook jongeren met een migratie achtergrond'. Goeie genade, hoe groot kan een plaat voor je kop zijn?
Leo Lucassen kennende heeft hij die beelden gewoon gezien en vervolgens die woorden gekozen die feitelijk nog net correct zijn, maar allochtonen zoveel mogelijk uit de wind houden.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  maandag 17 augustus 2020 @ 14:56:08 #177
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_194602382
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 augustus 2020 22:55 schreef Confetti het volgende:
Met een gemiddeld IQ van 80 bij deze jongens kun je ook geen sociale normen verwachten die je van de gemiddelde bevolking verwacht. Die zitten qua IQ boven de 100 en hebben dus ook veel meer kansen om zich te ontwikkelen.

Dit is het echte rioolwerk.
En diegenen die wel een IQ van boven de 120 hebben die gebruiken die intelligentie soms weer verkeerd, zie Taghi.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_194603486
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 14:48 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Leo Lucassen kennende heeft hij die beelden gewoon gezien en vervolgens die woorden gekozen die feitelijk nog net correct zijn, maar allochtonen zoveel mogelijk uit de wind houden.
. Wat een verschrikking die Lucassen. Alles bagatelliseren, goedpraten en de praatjes uitkramen die we nu al heel lang horen uit die wegkijk hoek. En dat type mens zit op zo'n hoge functie. Onbegrijpelijk.
Ik heb veel medelijden met de nette mensen die in zo'n wijk wonen die elke dag met dit mocrotuig te maken hebben.
pi_194603603
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 12:45 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Nou als ze hier op fok de berichten in NWS lezen dan zien ze toch weldegelijk veel haat tegen hun. _O-
Ja.
Maar dat is niet wegens racistische overtuigingen. Dat is een reactie die ze zelf in gang hebben gezet. De meeste ''hatelijke'' reacties hier zijn van users die allerminst racisten zijn.
Maar ach... dat gebrek aan zelfreflectie toch...
quote:
Gelukkig voor hun is fok geen gemiddelde afspiegeling van de nederlandde samenleving. *O*
Nee?

I beg to differ.

Laat ik het zo zeggen, Fok geeft een betere afspiegeling van de Nederlandse samenleving, dan het beeld van de Nederlandse samenleving dat je krijgt als je alleen maar de NPO volgt.

quote:
1s.gif Op maandag 17 augustus 2020 12:54 schreef BookFreak het volgende:

[..]

Het probleem is niet hun afkomst. Het probleem is lage sociale klasse, laag iq, laag inkomen, slechte rapcultuur invloeden...
Ik heb het al zo vaak uitgelegd.

Je kunt niet zeggen dat ''hun afkomst het probleem is'', maar behoorlijk wat (noord) Afrikaanse en Arabische roots dragers, delen in de kern normen en waarden die haaks staan op de nederlandse/westerse. Tel daarbij een omgedraaide visie wat betreft eer en respect en de rechtvaardiging van geweld en een sterk nationalistisch gevoel naar hun eigen roots landen en je krijgt één van de belangrijkste ingrediënten voor problemen, vooral als je die gasten bij elkaar laat clusteren.

Dit vormt ten eerste al een obstakel om te integreren naar een (vanuit nederlands/westers standpunt gezien) gewenst integratie niveau, immers wie dat wel probeert of voor elkaar krijgt, krijgt al snel het stempeltje ''verkaasd''.
Met een sneeuwbal als gevolg, die weer als een boomerang terug komt. Dat zou een kans zijn voor zelfreflectie, maar ook op dit punt hebben we een probleem, want heel veel roots dragers hebben op dat punt een blinde vlek. Immers, hun roots zijn superieur en hun nationalistische trots voor hun Moederland, en hun Moederland zelve dient daarom op geen enkele wijze bekritiseerd te worden.

En daarmee krijgen we eigenlijk het tweede deel van het obstakel; het leidt tot een vorm van slachtofferschap, slachtoffer van vermeend racisme, en met behulp van veel ingefluisterde woorden (tussen rootsdragers zelf, maar ook van Nederlanders zelf, die maar geen weet willen van de inherent verschillende culuureigenschappen -hallo Leo Lucassen) word het racistische beeld van nederland/nederlanders tot waarheid gemaakt. Een self-fulfilling prophecy van heb ik jou daar.

Eenmaal vast in die bubbel is het nog moeilijker de oogkleppen af te doen en te ontsnappen aan de werkelijkheid van de bubbel. Ik zeg niet dat het niet kan, de meeste komen er uiteindelijk redelijk uit en vinden wel hun draai en plekje, maar dat is voor nu, voor hun, onbestaande toekomstmuziek.

En ja, dan zijn er nog andere ingrediënten zoals de lage sociale klasse en slechte invloeden (die een makkelijke weg lijken naar een ontsnapping (street credit, veel geld, sensatie) die ook hun rol spelen.

Het is deze cocktail die er voor zorgt dat deze groep nu zo onder hoogspanning staat. Nou ja, ''nu zo'', men spreekt al ruim 30(!) jaar van een ''Marokkanen probleem'' ;

quote:
Gaan we 10 jaar verder;
quote:
Gaan we 20 jaar verder; Fortuyn is dood, omdat ie deze o.a. problemen benoemde, Wilders kan al +15 jaar niet meer in vrijheid leven, omdat ie o.a. dit benoemd, en spreken we inmiddels over de ''mocro'' maffia als iets wat ''erbij hoort'', wat ''gewoon is'' en bij ''jongeren'' problemen word specifieke roots-duiding maar achterwege gelaten.
  maandag 17 augustus 2020 @ 17:06:23 #180
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_194604195
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 13:46 schreef Monolith het volgende:

[..]

Dat is ook niet zo gek. Wantrouwen richting de vreemdeling richt zich veelal op de groep die men als een bedreiging ervaart, namelijk relatief jonge mannen.
Beetje raar verwoordt. Je kunt ook gewoon zeggen wantrouwen richting een groep richt zich tegen de die zich misdraagt (als groep, ik wil niet te generalizeren).
  maandag 17 augustus 2020 @ 21:16:53 #181
65846 Bocaj
47th President.
pi_194607923
quote:
Heb je al je vrijheid shirt besteld om HET ECHTE GELUID te steunen?
pi_194607949
Wat ik jammer vind is dat nog geen enkele fokker woonachtig in dit soort buurten zich heeft opgeworpen om dit alles te livestreamen ter onzer vermaak ;(
  maandag 17 augustus 2020 @ 21:19:44 #184
32597 ShaoliN
*BLiNg bLiNG*
pi_194607956
quote:
Wat een lulletje is dat toch.
  maandag 17 augustus 2020 @ 21:21:47 #185
65846 Bocaj
47th President.
pi_194607994
quote:
5s.gif Op maandag 17 augustus 2020 21:18 schreef van_Lamehuizen het volgende:

[..]

Heb je al je vrijheid shirt besteld om HET ECHTE GELUID te steunen?
Nee... Ben ik nu geen echte supporter? :')
pi_194607996
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 21:19 schreef SuperKaas het volgende:
Wat ik jammer vind is dat nog geen enkele fokker woonachtig in dit soort buurten zich heeft opgeworpen om dit alles te livestreamen ter onzer vermaak ;(
Vermaak? Ik vind het om te janken zo erg.
pi_194608014
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 21:21 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Vermaak? Ik vind het om te janken zo erg.
Dat is het ook.

Maar zie het als een comedy, voordat alles instort. Dan is het wat makkelijker te dragen.
pi_194608048
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 21:21 schreef Bocaj het volgende:

[..]

Nee... Ben ik nu geen echte supporter? :')
Inderdaad. Robert kan het niet alleen!
  maandag 17 augustus 2020 @ 21:26:10 #189
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_194608083
quote:
9s.gif Op maandag 17 augustus 2020 21:24 schreef van_Lamehuizen het volgende:

[..]

Inderdaad. Robert kan het niet alleen!
Je moet iets doen om rond te komen he. Shirtjes en andere prul verkopen terwijl je lekkere rebelse tegen alles bullshit nieuws maakt online.
pi_194608218
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 21:26 schreef Momo het volgende:

[..]

Je moet iets doen om rond te komen he. Shirtjes en andere prul verkopen terwijl je lekkere rebelse tegen alles bullshit nieuws maakt online.
Kom op @Bocaj steun de show! Steun Robert! Steun het echte geluid! Kijk hoe hij wordt weggezet!
pi_194608361
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 21:22 schreef SuperKaas het volgende:

[..]

Dat is het ook.

Maar zie het als een comedy, voordat alles instort. Dan is het wat makkelijker te dragen.
Denk dat je gelijk hebt, anders is het helemaal niet te behappen. Ze lijken wel gek geworden.
pi_194609915
twitter

twitter

twitter
  maandag 17 augustus 2020 @ 23:06:59 #193
159092 Tyr80
Nani ka hoka ni?
pi_194610061
“Jongeren en ouderen”??!!?

Zijn wij middelbaren dan godverdomme de enigen die nog een beetje normaal kunnen doen???

Als ze niet gauw ophouden sla ik de eerste de beste jongere/oudere die ik morgen tegen kom vol op z’n bek!!!
"We aren't people, we are text." - Japanman Sakyusan -
pi_194610131
quote:
87s.gif Op maandag 17 augustus 2020 23:06 schreef Tyr80 het volgende:
“Jongeren en ouderen”??!!?

Zijn wij middelbaren dan godverdomme de enigen die nog een beetje normaal kunnen doen???

Als ze niet gauw ophouden sla ik de eerste de beste jongere/oudere die ik morgen tegen kom vol op z’n bek!!!
De volgende stap is natuurlijk mensen van alle leeftijden. _O_
pi_194610153
twitter
  maandag 17 augustus 2020 @ 23:16:19 #196
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_194610219
De politie, en justitie, zal een duidelijke boodschap af moeten geven door keihard in te grijpen en zware straffen uur te delen, want anders, als men halfzachte maatregelen blijft nemen, zal dit zich als een olievlek over het land verspreiden.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_194611065
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 21:19 schreef SuperKaas het volgende:
Wat ik jammer vind is dat nog geen enkele fokker woonachtig in dit soort buurten zich heeft opgeworpen om dit alles te livestreamen ter onzer vermaak ;(
Tsja, op de tijdstippen dat dit zich afspeelt lig ik vaak al op een oor.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_194611121
quote:
87s.gif Op maandag 17 augustus 2020 23:06 schreef Tyr80 het volgende:
“Jongeren en ouderen”??!!?

Zijn wij middelbaren dan godverdomme de enigen die nog een beetje normaal kunnen doen???

Als ze niet gauw ophouden sla ik de eerste de beste jongere/oudere die ik morgen tegen kom vol op z’n bek!!!
Deze man _O_
  dinsdag 18 augustus 2020 @ 07:14:41 #199
445329 detaris
Bonenteller en rekenmeester
pi_194612286
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 12:59 schreef BookFreak het volgende:

[..]

Maar dan is segregatie toch het beste leefwijze? Soort moet gewoon bij soort wonen. Dat heeft altijd het best gewerkt. Diversiteit is grote onzin en totaal geen verrijking. Maar als ik dit opper dan ben je racist of zoiets volgens forum mods hier...
Wat heeft segregatie met mijn post te maken damn... :')
pi_194612303
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 augustus 2020 07:14 schreef detaris het volgende:

[..]

Wat heeft segregatie met mijn post te maken damn... :')
1. Lage sociale klasse niet mixen met hoge sociale klasse

2. Verschillende culturen niet mixen

Dan zijn we al een stuk in de goede richting niet?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')