Alpecin en Wanty zijn prima ploegen voor hem.quote:Op dinsdag 1 september 2020 12:09 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Riwal klinkt logisch, anders misschien een Belgische pro-conti ploeg. In het najaar van 2018 reed hij daar veel in beeld.
Ik word hier serieus zo boos om hè. Hoerenploeg.quote:
Waarvan akte.quote:Op donderdag 3 september 2020 19:27 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ik word hier serieus zo boos om hè. Hoerenploeg.
En Vlasov is ook een lul met dollartekens in zijn ogen. Goedkope snol.
quote:Op donderdag 3 september 2020 19:27 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ik word hier serieus zo boos om hè. Hoerenploeg.
En Vlasov is ook een lul met dollartekens in zijn ogen. Goedkope snol.
Jeetje.quote:Op donderdag 3 september 2020 19:27 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ik word hier serieus zo boos om hè. Hoerenploeg.
En Vlasov is ook een lul met dollartekens in zijn ogen. Goedkope snol.
Ja niet dan?quote:
Ik denk dat je sowieso al de belangrijke nuance mist dat de transfer van Vlasov pas voor 2022 op de rol staat, niet meteen voor volgend jaar dus.quote:Op donderdag 3 september 2020 19:39 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ja niet dan?
Altijd maar alle jonge klimtalenten opkopen zodat andere ploegen geen schijn van kans meer hebben met al die half illegaal en immoreel verdiende oliedollars van ze, ze volspuiten met dope (waarschijnlijk) en dan weer met zo'n kuttrein naar boven rijden. Dit jaar zijn ze dan even wat minder in vorm, dus wat doen ze, gewoon alle andere ploegen leegkopen zodat ze er volgend jaar weer staan. Flikkers.
Het valt me nog mee dat ze Pogacar en Evenepoel niet hebben opgekocht, dat zijn eigenlijk de enige twee van die generatie die nog wel enige liefde voor hun vak hebben. Dat ze samen maar alle Tours mogen gaan verdelen tussen 2025 en 2035.
Rustigquote:Op donderdag 3 september 2020 19:39 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ja niet dan?
Altijd maar alle jonge klimtalenten opkopen zodat andere ploegen geen schijn van kans meer hebben met al die half illegaal en immoreel verdiende oliedollars van ze, ze volspuiten met dope (waarschijnlijk) en dan weer met zo'n kuttrein naar boven rijden. Dit jaar zijn ze dan even wat minder in vorm, dus wat doen ze, gewoon alle andere ploegen leegkopen zodat ze er volgend jaar weer staan. Flikkers.
Het valt me nog mee dat ze Pogacar en Evenepoel niet hebben opgekocht, dat zijn eigenlijk de enige twee van die generatie die nog wel enige liefde voor hun vak hebben. Dat ze samen maar alle Tours mogen gaan verdelen tussen 2025 en 2035.
Dat had ik inderdaad even gemist, maar dat maakt het slechts heel mondjesmaat beter.quote:Op donderdag 3 september 2020 19:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik denk dat je sowieso al de belangrijke nuance mist dat de transfer van Vlasov pas voor 2022 op de rol staat, niet meteen voor volgend jaar dus.
Ik vind het in ieder geval waardeloos, zo'n enorm machtsblok dat al een decennium lang de dienst uitmaakt. En net als er haarscheurtjes in lijken te komen, doen ze weer allerlei aankopen om de hele boel in de houdgreep te blijven houden. Ik zie veel liever wat gebalanceerdere teams, verschillende grote ploegen die elkaar het vuur aan de schenen kunnen leggen. Daarnaast heeft Ineos tegenwoordig ook nog eens geen enkele vorm van identiteit, ze kopen gewoon blind de top zoveel talentvolste jonge gasten op ongeacht nationaliteit of achtergrond, en ze maken er een soort monster van Frankenstein van. In de begintijd van Sky stonden ze natuurlijk ook al stijf van het geld én van de dope, maar het was tenminste nog een team met een eigen Britse/Angelsaksische identiteit. Nu hebben ze zelfs dat niet meer, het is alleen nog maar een woekerend gezwel dat de wielersport om zeep helpt.quote:Voor volgend jaar hebben ze tot nu toe Adam Yates gehaald en worden ze gelinkt aan De Plus en Porte. Daar staat het vertrek van Froome tegenover, maar we mogen ons ondertussen afvragen of dat echt een verlies is. Op papier gaan ze er wel weer op vooruit, maar of je het echt leegkopen moet noemen? Het aantrekken van De Plus lijkt wel als idee te hebben dat de concurrentie verzwakt moet worden, maar bij die andere transfers zie ik dat niet echt. Yates is dan de opvolger van Froome, terwijl Porte zelf heeft besloten om zijn ambities als kopman op te bergen en weer lekker in het treintje plaats te nemen. Voor een riant salaris waarschijnlijk, maar het is ook weer niet de schuld van Ineos dat ze veel geld hebben.
Klopt, dat is waarom ik ook afgaf op Vlasov zelf. Kunnen ze in Rusland niet zelf even wat oliedollars pompen in een WT-team met Vlasov en Sivakov als kopmannen? Lijkt me best levensvatbaar. Mits Sivakov de valziekte overwint.quote:Op donderdag 3 september 2020 20:12 schreef Koffieplanter het volgende:
Niemand dwingt ze te tekenen.
Sivakov is Frans.quote:Op donderdag 3 september 2020 20:14 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Klopt, dat is waarom ik ook afgaf op Vlasov zelf. Kunnen ze in Rusland niet zelf even wat oliedollars pompen in een WT-team met Vlasov en Sivakov als kopmannen? Lijkt me best levensvatbaar. Mits Sivakov de valziekte overwint.
Hij heeft de Russische nationaliteit. Maar als hij liever voor een Frans team wil rijden omdat hij daar voor een groot deel is opgegroeid vind ik het ook best hoor. Ineos snap ik niet, ik ga uit van dollartekens in de ogen.quote:
Dit verhaal is inmiddels al zo vaak verteld. Hij heeft zowel de Russische als Franse nationaliteit en de enige reden dat er een Russisch vlaggetje naast staat is omdat hij met een switch anders eerste twee jaar uitgesloten wordt van deelname aan internationale competitie. Totaal niet aantrekkelijk voor deze hypothese.quote:Op donderdag 3 september 2020 20:18 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Hij heeft de Russische nationaliteit. Maar als hij liever voor een Frans team wil rijden omdat hij daar voor een groot deel is opgegroeid vind ik het ook best hoor. Ineos snap ik niet, ik ga uit van dollartekens in de ogen.
Misschien niet voor een eventueel Russisch team dan nee, maar wel voor het punt dat ik oorspronkelijk wilde maken. Stel dat Sivakov inderdaad een Fransman is, wat doet hij dan bij Ineos? Dat Elissonde daar tekende snapte ik ook al niet, die was er in ieder geval ook snel weer pleite.quote:Op donderdag 3 september 2020 20:24 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dit verhaal is inmiddels al zo vaak verteld. Hij heeft zowel de Russische als Franse nationaliteit en de enige reden dat er een Russisch vlaggetje naast staat is omdat hij met een switch anders eerste twee jaar uitgesloten wordt van deelname aan internationale competitie. Totaal niet aantrekkelijk voor deze hypothese.
Als die klote-Vlasov maar niet naar Ineos gaat.quote:Op donderdag 3 september 2020 22:24 schreef Koffieplanter het volgende:
In het kader van breaking news: Lutsenko gaat bijtekenen bij Astana.
De eerste van vele Esten, @Mani89?quote:De Franse formatie Arkéa-Samsic heeft zich weten te versterken met de pas 19-jarige Markus Pajur. De piepjonge Est staat te boek als een beloftevolle sprinter. Zo wist hij dit jaar al naar enkele ereplaatsen te snellen in de Baltic Chain Tour (2.2), gevolgd door een vierde plek op het EK voor beloften in Plouay.
Pajur won na een kletsnat kampioenschap de sprint voor de vierde plaats, voor de nieuwe Nederlandse sprintsensatie Olav Kooij. Pajur tekent voor twee jaar bij de ploeg van onder meer Nairo Quintana, Warren Barguil en Nacer Bouhanni.
Ongetwijfeld, Tartu 2024 - Balticchaincycling.com heeft een berg prachtigheid binnen gehaald dat wil je niet weten.quote:Op vrijdag 4 september 2020 13:53 schreef wimderon het volgende:
[..]
De eerste van vele Esten, @:Mani89?
Ik vrees eerder voor het definitieve einde van Androni.quote:Op maandag 7 september 2020 11:46 schreef Koffieplanter het volgende:
Filippo Conca naar Lotto Soudal, hoe dan? Dan zijn er twee mogelijkheden: Savio moet al binnen zijn gelopen voordat Conca überhaupt één koers voor hem heeft gereden of dit is het definitieve einde van Androni.
https://androniteam.it/co(...)giocattoli-sidermec/quote:Op maandag 7 september 2020 11:54 schreef Momo het volgende:
Was hij al bevestigd bij Androni? Al begreep ik dat de hoofdsponsor ermee op houdt. Savio zal toch wel iets kunnen regelen?
quote:Op maandag 7 september 2020 11:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik vrees eerder voor het definitieve einde van Androni.
Wel bijzonder om dan Conca te halen en niet Colleoni, maar oké.
Wat niet is kan nog komen. Ik vind het aantrekken van Conca al een aangename verrassing, hoewel de reden een stuk minder lijkt te zijn. Het zou een ramp zijn als Savio geen nieuwe sponsor weet te vinden, waar het nu wel alle schijn van heeft. Daarnaast, als dit echt het laatste kunstje van Androni is geweest zullen er ook wel meer kapers op de loer liggen voor Colleoni.quote:“Filippo is more than a good rider”, said Lotto Soudal General Manager John Lelangue. “He has the right spirit and we believe in him. While this is a big step, we as a team will provide him with the best possible support to continue his positive development. We are constantly working on the team’s future and contracted already some more young riders. We will give them all the necessary time to improve, but we have a plan with them.”
Dat lijken me gewoon de Krons en Verschaeves te zijn waar Djon op doelt?quote:Op maandag 7 september 2020 11:58 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
[..]
Wat niet is kan nog komen. Ik vind het aantrekken van Conca al een aangename verrassing, hoewel de reden een stuk minder lijkt te zijn. Het zou een ramp zijn als Savio geen nieuwe sponsor weet te vinden, waar het nu wel alle schijn van heeft. Daarnaast, als dit echt het laatste kunstje van Androni is geweest zullen er ook wel meer kapers op de loer liggen voor Colleoni.
Hoewel ik niet het idee heb dat er nog veel tropische verrassing aankomen, denk ik wel dat het om nieuwe renners gaat. De kans lijkt me namelijk groot dat Marit en Vandenabeele zich de voorbije weken naar een profcontract hebben gefietst, zij het per 1 januari of per 1 juli. Van Gils stond ook op de nominatie om over te stappen vanuit de opleidingsploeg en dan heeft Lelangue weer een mooie itempje om een goednieuwsshow op los te laten.quote:Op maandag 7 september 2020 12:32 schreef showtimer het volgende:
[..]
Dat lijken me gewoon de Krons en Verschaeves te zijn waar Djon op doelt?
Gianni is veel te pragmatisch om nu al de handdoek te gooien. De Giro moet zelfs nog komen! Misschien dat Conca laten gaan iets is om de 2021 eindjes aan elkaar te knopen? Ze hebben ondertussen ook al vier persberichten uitgestuurd over verlengde co-sponsors.
“Ik ben ongeduldig om deze magische omgeving te ontdekken”quote:Op maandag 7 september 2020 12:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Twee jaar voor Rein ook echt, jeetje.
Hilario had wel even de uitslagen mogen checken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |