Ik kan dit niet volledig ontkennen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 09:08 schreef BE het volgende:
Haha! Zo herkenbaar!
Heb je al geprobeerd draden te trekken van je baarmoederslijm?![]()
quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 09:11 schreef Puddingbroodje. het volgende:
[..]
Ik kan dit niet volledig ontkennen.
Temperaturen werkt bij mij altijd goed, zodra ik de eisprong heb gehad schiet mijn temp zo bijna een halve graad omhoog. Misschien het proberen waardquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 08:50 schreef Puddingbroodje. het volgende:
Als ik een 'normale' cyclus heb, zou ik volgens mijn app nu ongeveer in de ovulatie moeten zitten. En ik heb nu al dagen dat ik bij elk krampje denk dat ik iets voel.Als ik dat nu al heb, wil ik niet weten hoe ik mezelf gingen aan ga lopen praten zodra de NOD in de buurt komt.
Ik heb me daar nog niet helemaal in verdiept, maar als ik het goed begrijp temperatuur je dan elke dag op hetzelfde moment en het moment dat je iets omhoog gaat heb je de eisprong gehad? Maar mis je dan niet juist de vruchtbare dagen voor de eisprong? Of is het vooral om je eigen cyclus beter te leren begrijpen?quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 09:40 schreef MaJo het volgende:
Temperaturen werkt bij mij altijd goed, zodra ik de eisprong heb gehad schiet mijn temp zo bijna een halve graad omhoog. Misschien het proberen waard
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Spannende periode dus!
Het is inderdaad om inzicht in je cyclus te krijgen. Zodra je temperatuur stijgt is je eisprong geweest. Maar deze blijft ook hoog als je zwanger bent. Als je dus door blijft temperaturen en deze daalt opeens dan wordt je vrij snel daarna ongesteld. Als deze hoog blijft is de kans groot dat je zwanger bent. Op die manier wist ik nu dat ik zwanger was en ik ben de eerste weken hiermee doorgegaan omdat dit mij een zekerder gevoel gafquote:Op vrijdag 21 augustus 2020 10:31 schreef Puddingbroodje. het volgende:
[..]
Ik heb me daar nog niet helemaal in verdiept, maar als ik het goed begrijp temperatuur je dan elke dag op hetzelfde moment en het moment dat je iets omhoog gaat heb je de eisprong gehad? Maar mis je dan niet juist de vruchtbare dagen voor de eisprong? Of is het vooral om je eigen cyclus beter te leren begrijpen?
Hey June! Leuk dat je hier weer bent.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 09:53 schreef June. het volgende:
Cyclus is weer regelmatig, menstruaties zijn heviger geworde en duren ook langer. Meerdere dit ook gehad na bevalling/keizersnede?
Takkie! Dus toch uiteindelijk met partner op 1 lijn gekomen?quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 21:17 schreef Takkie88 het volgende:
Ik heb met name een langere menstruatie. Nu 6-7 dagen, voor mijn eerste zwangerschap was dit 3-4 dagen. De eerste paar keer ook wat heviger maar nu niet meer. Mijn cyclus is korter geworden, was eerst 28 dagen (bijna op het uur af) en nu 24-25 dagen.
Leuk dat er hier ineens weer zoveel meeschrijven. Kunnen we samen op de wachtbankjes zitten
June, we hebben wel wat gelijkenissen. M kwam ook door een IUI-behandeling (bij ons ook geen duidelijke oorzaak) en hij is ook geboren met een keizersnede.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 09:53 schreef June. het volgende:
Voorzichtige aanmelding hier![]()
![]()
Draak is nu 9 maanden, dus op zich zou het nog wel even mogen wachten, maar het kriebelt en we zouden een kleiner leeftijdsverschil wel leuk vinden.
Eerste is met IUI gekomen zonder duidelijke verklaring, dus hopelijk heeft mijn lijf zich net als DE zich gereset![]()
Heb nog niet veel zin om direct de molen in te gaan, we gaan het eerst weer zelf proberen. Voorlopig dus ook niet temperaturen en geen ovulatietesten, we zien wel hoe het loopt.
Cyclus is weer regelmatig, menstruaties zijn heviger geworde en duren ook langer. Meerdere dit ook gehad na bevalling/keizersnede?
Thanks voor de info! Ik leer hier echt elke keer weer iets bij. Ik wacht deze ronde nog even af, zit nu toch al halverwege m'n cyclus. Maar misschien wel interessant om na m'n ongesteldheid dit te overwegen. Al moet ik mezelf een beetje inhouden om er niet teveel mee bezig te zijn.quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 16:34 schreef MaJo het volgende:
Het is inderdaad om inzicht in je cyclus te krijgen. Zodra je temperatuur stijgt is je eisprong geweest. Maar deze blijft ook hoog als je zwanger bent. Als je dus door blijft temperaturen en deze daalt opeens dan wordt je vrij snel daarna ongesteld. Als deze hoog blijft is de kans groot dat je zwanger bent. Op die manier wist ik nu dat ik zwanger was en ik ben de eerste weken hiermee doorgegaan omdat dit mij een zekerder gevoel gaf
quote:Op vrijdag 21 augustus 2020 14:25 schreef VenusFlyTrap het volgende:
Hoi dames! Mag ik mee-praten?
Zoontje van 16 maanden en sinds deze cyclus ''bezig'' voor een tweede. Dit weekend mijn vruchtbare periode dus we mogen weer aan de bak![]()
Prive gedoe in spoilerHoi!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Spannende periode dus!Wat knap dat je zo eerlijk bent geweest over die kinderwens, hopelijk krijg je toch goed nieuws volgende week!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |