quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:14 schreef Nielsch het volgende:
https://m.facebook.com/gr(...)nchor_composer=false
Haha mooi dit.
quote:Ik vind dit een RACISTISCHE GEDRAG IK VOEL NU MIJN EIGEN GEDISCRIMINEERD OM MIJN MENINGS UITING EN DE NEDERLANDSE CULTUUR
“Hun mengen...“ gestopt met lezen. man man man.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:14 schreef Nielsch het volgende:
https://m.facebook.com/gr(...)nchor_composer=false
Haha mooi dit.
Reken er desondanks maar op dat de pietendiscussie groter en harder zal zijn.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:09 schreef tesssssssss het volgende:
De hele intocht gaat dit jaar niet door.
Je zal wel flink aan het trollen zijn nu maar ben je niet een klein beetje hypocriet bezig nu?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:17 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
[..]![]()
![]()
Ik ga die banner van de groep gelijk rapporterenEens kijken of ze kwaad worden
Hmm...quote:Op donderdag 25 juni 2020 18:39 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Maar daar is geen reet aanIk wil dan als Sylvana Simons doneren
quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:17 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
[..]![]()
![]()
Ik ga die banner van de groep gelijk rapporterenEens kijken of ze kwaad worden
quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:20 schreef Nielsch het volgende:
Mooie vragen ook bij die Facebookgroep: wie zit er achter Facebook? Weet iemand een ander platform om contact te houden?
Ik ga stuk.
quote:Wat kunnen we doen om zwarte Facebook en Instagram te boycotten
Maar de enige die straks bij die intocht staan zijn KOZP zelf?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:20 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Reken er desondanks maar op dat de pietendiscussie groter en harder zal zijn.
En dan morgenochtend elkaar weer gifjes met carebears sturen natuurlijk. Want van FB afstappen, nee dat nooit!quote:
Als Facebook hun gebruikers ziet vertrekken dan kan de wokeness zo afgelopen zijn.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:14 schreef Nielsch het volgende:
https://m.facebook.com/gr(...)nchor_composer=false
Haha mooi dit.
Bhuehehe! Zeggen om maar iets te zeggen!quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:08 schreef TLC het volgende:
Hmmm, de VS... is dat niet het land waar ze een speciale feestdag hebben waar ze gedenken dat ze alle Indianen van t land weggeveegd hebben ?? en om de een of andere reden vieren ze dat altijd met kalkoen
Ik heb direct de profielfoto van die gebruiker gerapporteerdquote:Profiel foto en omslag foto al aan gepast
Nee het gaat puur via reports van gebruikers zeggen ze. Niet automatisch.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:24 schreef InsomniaCoins het volgende:
Ik denk dat ze automatisch (script) mensen met donkere kleur verwijderen bij een melding. Het proberen waard. Racistisch script. Vooral mevr Simons met rode lippenstift zou goed kunnen werken.
De landelijke intocht gaat niet door. Bij een hoop lokale intochten zal je straks weer dat KOZP-tuig tegenkomen. Die club is het laatste jaar veel groter geworden. Ze hebben meer geld om logistiek ed te regelen en er zijn minder intochten waar zwarte pieten bij zullen zijn. De kans dat je ze tegen gaat komen is dus een stuk groter geworden.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:22 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Maar de enige die straks bij die intocht staan zijn KOZP zelf?
Dan hebben ze gewonnenquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:22 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Maar de enige die straks bij die intocht staan zijn KOZP zelf?
Ja dat schreef ik ook, via melding. De melding kan wel automatisch verwerkt wordrn dmv script. Ik heb geen zeugbook en ws moeten we nog even wachten tot het in werking gaat.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:27 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nee het gaat puur via reports van gebruikers zeggen ze. Niet automatisch.
Ooh dus de reports die ik gemaakt heb, daar doen ze nog niets mee?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:29 schreef InsomniaCoins het volgende:
[..]
Ja dat schreef ik ook, via melding. Ik heb geen zeugbook en ws moeten we nog even wachten tot het in werking gaat.
De gezellige sfeer is er eigenlijk nu ook we zowat af, ja.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:27 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De landelijke intocht gaat niet door. Bij een hoop lokale intochten zal je straks weer dat KOZP-tuig tegenkomen. Die club is het laatste jaar veel groter geworden. Ze hebben meer geld om logistiek ed te regelen en er zijn minder intochten waar zwarte pieten bij zullen zijn. De kans dat je ze tegen gaat komen is dus een stuk groter geworden.
Op die fiets. Ik denk dat ze er wel naar kijken. Ik neem aan dat je vast wel gelezen hebt over die enorme werkplaatsen waar honderden mensen naar duizenden afbeeldingen en videos moeten kijken om ze te beoordelen. (Waar mensen zware trauma's aan overhouden)quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:29 schreef InsomniaCoins het volgende:
[..]
Ja dat schreef ik ook, via melding. Ik heb geen zeugbook en ws moeten we nog even wachten tot het in werking gaat.
Het gaat vooral over macht en geld. Je zult daardoor ook zien dat organisaties zoals KOZP in het theoretische geval dat er spontaan nergens meer een traditionele Piet te zien is dan wel weer een ander probleem ontdekken.quote:
Ja toch zullen ze wel gewaarschuwd zijn van te voren. Ik heb veel ogrish gekeken en dat voelde ook niet zo lekker maar heb meer een trauma aan het koningshuis overgehouden dan aan ogrish. Ongelijkheid komt hard aan.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:31 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Op die fiets. Ik denk dat ze er wel naar kijken. Ik neem aan dat je vast wel gelezen hebt over die enorme werkplaatsen waar honderden mensen naar duizenden afbeeldingen en videos moeten kijken om ze te beoordelen. (Waar mensen zware trauma's aan overhouden)
Vertrekken? Waarnaartoe dan?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 19:24 schreef Nober het volgende:
[..]
Als Facebook hun gebruikers ziet vertrekken dan kan de wokeness zo afgelopen zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |