quote:
Mogguhquote:
Geen ideequote:Op woensdag 12 augustus 2020 10:42 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
[..]
Mogguh![]()
ps Wat is dat voor gezeik met die privacy-instellingen van Fok iedere keer?? Is iedere week onderhand
En als ik in één bericht meerdere wil quoten. Moet ik het tekstinvoer scherm een klein stukje opschuiven naar links anders kan ik niet voor de tweede keer bij de quote knop. Dat was eerder ook niet zoquote:Op woensdag 12 augustus 2020 10:47 schreef Tassendief het volgende:
[..]
Geen idee
Maar op mobiel zit er een fok logo irritant in de weg.
Dat heb ik ook jaquote:Op woensdag 12 augustus 2020 11:39 schreef WcPot het volgende:
[..]
En als ik in één bericht meerdere wil quoten. Moet ik het tekstinvoer scherm een klein stukje opschuiven naar links anders kan ik niet voor de tweede keer bij de quote knop. Dat was eerder ook niet zo
En ik moet bij elke post F5'en maar sinds de hulp van @Tassendief hoeft dat niet meerquote:Op woensdag 12 augustus 2020 15:18 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Dat heb ik ook ja![]()
Ik zit alleen op de laptop.
quote:Op woensdag 12 augustus 2020 15:40 schreef WcPot het volgende:
[..]
En ik moet bij elke post F5'en maar sinds de hulp van @:Tassendief hoeft dat niet meer
Dat hoef(de) ik dan weer niet......geen idee waarom.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 15:40 schreef WcPot het volgende:
[..]
En ik moet bij elke post F5'en maar sinds de hulp van @:Tassendief hoeft dat niet meer
Hoe is het met je TVtjequote:
Netflix wel. Vrijdag komen ze de decoder aansluiten op de schotel. Gisteren vroeg naar bed om Netflix te kijken tot ik erachter kwam dat ik daar helemaal het geduld niet meer voor heb haha. Ik heb hem vooral dat ik nog het laatste stukje van Op1 kan kijken terwijl ik nog even de krant doorblader. Ik ben zo gewend aan bezig zijn, dat stilzitten en niets doen is niets voor mij. Dus als ik alles gezien heb wat ik wil zien op Netflix gooi ik hem er weer af haha.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 18:58 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Hoe is het met je TVtjedraait ie al?
quote:
Das fijnquote:Op woensdag 12 augustus 2020 19:01 schreef praadje het volgende:
Maar wel mooi beeld en mooi formaat dus ik ben er zeker wel blij mee.
Haha, herkenbaar.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 19:12 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Das fijn![]()
Ik heb geen Netflix o.i.d. en kan daar prima mee leven, zeker met zomers weer. Ik weet niet waar iedereen de tijd vandaan haalt zelfs dingen die ik op heb genomen kom ik niet aan toe om terug te kijken
Ik heb eigenlijk het zelfde. Soms lijkt mij het wel leuk om een serie te kijken maar een aflevering zit vaak al rond de 45 a 50 minuten. En dan zijn het er ook nog eens heel veel. Dan denk ik pfff helemaal geen zin inquote:Op woensdag 12 augustus 2020 19:12 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Das fijn![]()
Ik heb geen Netflix o.i.d. en kan daar prima mee leven, zeker met zomers weer. Ik weet niet waar iedereen de tijd vandaan haalt zelfs dingen die ik op heb genomen kom ik niet aan toe om terug te kijken
Yep, gaat snel.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 19:17 schreef WcPot het volgende:
Zo te zien is het topic ook weer bijna vol
Vast wel, die zit al klaar voor de Fipo.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 19:19 schreef WcPot het volgende:
[..]
Zou @:Tassendief het ook al gezien hebben dat het topic bijna vol zit
Met trillende handjes bij de invoer knopquote:Op woensdag 12 augustus 2020 19:20 schreef praadje het volgende:
[..]
Vast wel, die zit al klaar voor de Fipo.
quote:Op woensdag 12 augustus 2020 19:11 schreef praadje het volgende:
[..]. Ik zit lekker een waterijsje te eten. Moet snel zijn anders smelt hij voordat ik hem op heb.
quote:Op woensdag 12 augustus 2020 19:20 schreef WcPot het volgende:
[..]
Met trillende handjes bij de invoer knop
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |