Het heeft geen Brabant, dus nee. Sowieso je eigen land verlaten omdat je elders meer poen kunt vangen...quote:Op zaterdag 8 augustus 2020 00:01 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Denemarken is wel fijn en oergezellig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
quote:Op zaterdag 8 augustus 2020 00:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het heeft geen Brabant, dus nee. Sowieso je eigen land verlaten omdat je elders meer poen kunt vangen...
Ik heb iets meer respect voor het land mijner voorvaad'ren.Brabant is kut, ben er geboren en opgegroeid. Huizen te duur, zit liever in Zeeland.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, en? Ik ook, en het is een paradijs op aarde, Brabant.quote:Op zaterdag 8 augustus 2020 00:04 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Brabant is kut, ben er geboren en opgegroeid. Huizen te duur, zit liever in Zeeland.
Ik zat Noord Oost, jij?quote:Op zaterdag 8 augustus 2020 00:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, en? Ik ook, en het is een paradijs op aarde, Brabant.
Gemeentes hebben het niet op orde, dat zie ik daar. Weinig kansen en veel ruzie op de gemeentehuizen.quote:
geen last van gehad, en jaquote:Op zaterdag 8 augustus 2020 00:10 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Gemeentes hebben het niet op orde, dat zie ik daar. Weinig kansen en veel ruzie op de gemeentehuizen.
Das omgeving Helmond?
Sterker, bijzonder grappig wel.quote:Op vrijdag 7 augustus 2020 23:54 schreef Kansenjongere het volgende:
Wel schattig om die rechtsmensjes een keer te zien schuimbekken omdat een culturele instelling GEEN gratis geld krijgt.
Denemarken heeft het schip al gekeerd door de gesloten grenzen...gaan ze nu ook de wal keren ?quote:Op vrijdag 7 augustus 2020 23:54 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee hoor. En al helemaal niet naar dat oerrrrrrrrrrrrrrrrgezellige Denemarken.
Nou almachtige slimheid, leg het eens even uit dan.quote:Op vrijdag 7 augustus 2020 16:21 schreef 01100101 het volgende:
[..]
Dat behoeft geen uitleg lijkt mij.
Kennelijk is dat het bestaansrecht van een museum geworden.quote:Op zaterdag 8 augustus 2020 00:30 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Echter vind ik de opgegeven reden nogal overdreven en dubieus: De commissie vindt dat 'het museum niet voluit inzet op het werven van mensen van kleur en/of met een totaal andere dan een Nederlandse achtergrond.
Sommige dingen zijn onbegrijpelijk en doodzonde. Er word gekort op belangrijke instituten als het Concertgebouw en de Nationale Opera terwijl er enorme hoeveelheden subsidie gaan naar de radicale pietenhater Mitchell Esajas.quote:Op zaterdag 8 augustus 2020 09:25 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben er nog nooit geweest. Tijd om snel eens te gaan dus. Om ze te steunen. En om er een keer geweest te zijn voor ze misschien moeten sluiten. Wat ontzettend jammer dat dit soort beleid dus blijkbaar ons cultureel erfgoed en onze musea bedreigd.
Voor zo'n marginale zwart-wit discussie rondom minderheidsquota's pas ik met mijn almachtige intelligentie.quote:Op zaterdag 8 augustus 2020 09:06 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nou almachtige slimheid, leg het eens even uit dan.
Best vroeg op de dag om deze kroegpraat te posten.quote:Op zaterdag 8 augustus 2020 09:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Progressieven zijn er ook op uit om ons eigen culturele erfgoed te vervangen door ander cultureel erfgoed.
Wauw dat is een ongemeen scherp artikel voor de Volkskrant. Ik ben verbaasd dat dat toestemming voor publicatie heeft gekregenquote:Op zaterdag 8 augustus 2020 23:01 schreef BasEnAad het volgende:
https://www.volkskrant.nl(...)m-op-staat~b35107ac/
Zo inclusief is de verdeling. Als dit zelfs al in de Volkskrant staat...
Je hebt gradaties aan progressieven. Ik bedoel de linksgedraaide malloten die progressief zijn tot hoogste levensdoel hebben geprojecteerd.quote:Op zaterdag 8 augustus 2020 23:13 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Best vroeg op de dag om deze kroegpraat te posten.
Ik ben redelijk progressief denk ik en zeker in verhouding tot de gemiddelde fok!ker, maar ben het hier echt niet mee eens. Het "doel", voor zover er een doel is, is ook niet om de inheemse cultuur te vervangen.
quote:Op zaterdag 8 augustus 2020 23:01 schreef BasEnAad het volgende:
https://www.volkskrant.nl(...)m-op-staat~b35107ac/
Zo inclusief is de verdeling. Als dit zelfs al in de Volkskrant staat...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |