Maar wat wil je dan doen? Halve klassen leuk maar dan loop je ook op tegen leer achterstanden. Er is een gigantisch leraren te kort zeker in het basis onderwijs. Dus dat los je ook niet in 1 keer op. Ventilatie ook leuk allemaal maar wat iemand al schreef in de winter de ramen open zetten is ook niet echt te doen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:50 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat gaat hem niet worden vrees ik. Ook een probleem is dat veel kinderen asymptomatisch zijn en het zonder er erg in te hebben kunnen doorgeven aan ouders en grootouders.
Inderdaad, gewoon digitaal tikkertje spelen. Waar hebben we het over?quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:53 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Waarom zou basisonderwijs geen online les kunnen krijgen? Dat kan prima, met onze hedendaagse technologie.
Graag gedaan. Aan je posts in dit topic te zien mag je op wel meer vlakken iets bijgeleerd krijgen. Ik weet niet of er andere users zijn die daar tijd en energie in willen steken?quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:52 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
bedankt voor deze les Nescio.
Gewoon online onderwijs, dan kun je de klassen verdubbelen. Google Classroom kan zelfs tot 250 mensen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:55 schreef ipa84 het volgende:
Er is een gigantisch leraren te kort zeker in het basis onderwijs. Dus dat los je ook niet in 1 keer op.
Juist, en anders gaan ze maar The Sims spelen op hun Playstation en 18+ gaat maar de "Kroeg simulator" of "Festival Tycoon" spelen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:50 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Volkomen mee eens. Het is gewoonweg te risicovol, en het onderwijs kan prima online plaatsvinden. Jongeren moeten zich ook niet zo aanstellen dat ze dan geen sociale contacten meer hebben, zoiets kan makkelijk online plaatsvinden. Ze hebben Whatsapp.
Ja ze waren een tijd dicht met een hele hoop gevolgen van dien (sociale contacten, ouders onder druk etc).quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:51 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Basisscholen waren ook gewoon 2 maanden dicht en kinderen volgden online lesprogramma's. BSO's en kinderdagverblijven moeten gewoon dicht, straks besmetten al die kinderen hun ouders en grootouders! Denk daar toch eens aan!
Voorkomen dat er een tweede golf komt en de scholen helemaal op slot moeten voor een periode zoals in maart.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:55 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Maar wat wil je dan doen? Halve klassen leuk maar dan loop je ook op tegen leer achterstanden. Er is een gigantisch leraren te kort zeker in het basis onderwijs. Dus dat los je ook niet in 1 keer op. Ventilatie ook leuk allemaal maar wat iemand al schreef in de winter de ramen open zetten is ook niet echt te doen.
Win-win situatie. Zo kan er ook bezuinigd worden op het onderwijs.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:55 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Gewoon online onderwijs, dan kun je de klassen verdubbelen. Google Classroom kan zelfs tot 250 mensen.
Klopt. Leer me anders even wat we aan een economie hebben als vervolgens de aarde naar de klote gaat en er miljoenen klimaatvluchtelingen hierheen komen. Gelukkig hebben we de reissector nog dan.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:55 schreef Multatilu het volgende:
[..]
Graag gedaan. Aan je posts in dit topic te zien mag je op wel meer vlakken iets bijgeleerd krijgen. Ik weet niet of er andere users zijn die daar tijd en energie in willen steken?
De bulk kan geen eens lezen en schrijven ?quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:53 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Waarom zou basisonderwijs geen online les kunnen krijgen? Dat kan prima, met onze hedendaagse technologie.
We kunnen zelfs online tutorials maken. Ik bedoel, het is niet zo alsof de manier waarop we rekenen verandert van jaar tot jaar. Waarom zou een leerkracht dat iedere keer opnieuw uit moeten leggen?quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:56 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Win-win situatie. Zo kan er ook bezuinigd worden op het onderwijs.
Mensen die roepen dat de scholen weer makkelijk dicht kunnen zijn af. Dat zijn waarschijnlijk autisten die niet weten dat mensen een sociale kant hebben en hebben dus ook geen idee hoe belangrijk sociale interacties zijn in het opgroeien van kinderen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:56 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ja ze waren een tijd dicht met een hele hoop gevolgen van dien (sociale contacten, ouders onder druk etc).
Het openblijven van de BSO's en kinderdagverblijven heeft weinig effect gehad op het aantal besmettingen dus dat is een niet zo nuttige maatregel gebleken.
Kortom een enorm paardenmiddel met veel nadelige gevolgen en weinig invloed op het geheel.
Gewoon Squla in het kerncurriculum stoppen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:57 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
De bulk kan geen eens lezen en schrijven ?
Dat je in ieder geval niet dood gaat van honger.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:56 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Klopt. Leer me anders even wat we aan een economie hebben als vervolgens de aarde naar de klote gaat en er miljoenen klimaatvluchtelingen hierheen komen. Gelukkig hebben we de reissector nog dan.
Er liggen wel veel nieuwe mogelijkheden en kansen voor ondernemers inderdaad om dit soort dingen te ontwikkelen voor in deze nieuwe werkelijkheid. Nog niet aan gedacht.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:56 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Juist, en anders gaan ze maar The Sims spelen op hun Playstation en 18+ gaat maar de "Kroeg simulator" of "Festival Tycoon" spelen.
Is dit zo'n anti-joke chicken? Waarin je twee totaal willekeurige zinnen aan elkaar plakt voor het humoristische effect?quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:58 schreef Multatilu het volgende:
[..]
Dat je in ieder geval niet dood gaat van honger.
En dan zeggen dat anderen af zijnquote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:58 schreef Multatilu het volgende:
[..]
Mensen die roepen dat de scholen weer makkelijk dicht kunnen zijn af. Dat zijn waarschijnlijk autisten
Dit. Die kinderen moeten ook niet zo zeiken met dat onderwijs willen. In veel landen hebben ze ook geen onderwijs en die kinderen vinden ook gewoon op jonge leeftijd een baan in de modebranche.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:50 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Volkomen mee eens. Het is gewoonweg te risicovol, en het onderwijs kan prima online plaatsvinden. Jongeren moeten zich ook niet zo aanstellen dat ze dan geen sociale contacten meer hebben, zoiets kan makkelijk online plaatsvinden. Ze hebben Whatsapp.
De scholen hadden dan ook niet in maart dicht moeten gaan. Gelukkig zijn ze ook weer snel open gegaan niet zo als in sommige landen dat ze pas weer na de zomer open gaan. Daar gaan echt nog problemen uit ontstaan.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:56 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Voorkomen dat er een tweede golf komt en de scholen helemaal op slot moeten voor een periode zoals in maart.
Die kinderen hebben nog hun hele leven voor zich in tegenstelling tot de ouderen. Kinderen halen de schade over 2 jaar maar weer in, we moeten aan het hier en nu denken.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 12:58 schreef Multatilu het volgende:
[..]
Mensen die roepen dat de scholen weer makkelijk dicht kunnen zijn af. Dat zijn waarschijnlijk autisten die niet weten dat mensen een sociale kant hebben en hebben dus ook geen idee hoe belangrijk sociale interacties zijn in het opgroeien van kinderen.
Waarschuwing: deze link is mogelijk gevaarlijkquote:
In Bangladesh is het ook altijd mooi weer.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:01 schreef OProg het volgende:
[..]
Dit. Die kinderen moeten ook niet zo zeiken met dat onderwijs willen. In veel landen hebben ze ook geen onderwijs en die kinderen vinden ook gewoon op jonge leeftijd een baan in de modebranche.
Vroeger was er geen onderwijs voor iedereen. Toen hadden we nog grote namen als Erasmus, Spinoza en Van Leeuwenhoek. Terug naar die VOC-mentaliteit! Was ook supergoed voor de economie! @Multatiluquote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:01 schreef OProg het volgende:
[..]
Dit. Die kinderen moeten ook niet zo zeiken met dat onderwijs willen. In veel landen hebben ze ook geen onderwijs en die kinderen vinden ook gewoon op jonge leeftijd een baan in de modebranche.
Het Nogmaals, er komt steeds meer bewijs dat kinderen het virus makkelijk zonder te merken verspreiden. Scholen zijn dan ook potentiële brandhaarden. Waarom denk je dat scholen niet dicht zullen gaan als de boel weer uit de hand dreigt te lopen zoals in maart? Dat gebeurt in andere lopen ook. Zie het voorbeeld van Israël dat is gepost.quote:Op dinsdag 4 augustus 2020 13:01 schreef ipa84 het volgende:
[..]
De scholen hadden dan ook niet in maart dicht moeten gaan. Gelukkig zijn ze ook weer snel open gegaan niet zo als in sommige landen dat ze pas weer na de zomer open gaan. Daar gaan echt nog problemen uit ontstaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |