534 gevallen dus afgelopen woensdag. Dat zijn toch vrij forse aantallen.quote:Op zondag 26 juli 2020 12:43 schreef kibo het volgende:
[..]
Die 528 is wel heel erg prematuur en moet je met een korreltje zout nemen.
Zie dagbulletin
Ik denk niet dat iemand die het virus heeft gaat/kan hardlopen.quote:Op zaterdag 25 juli 2020 12:54 schreef daniela_007 het volgende:
Ik zit momenteel aan de Belgische kust op vakantie.
In heel de kuststad moet je mondkapje aandoen, dus aan de zeedijk en alle straten van die kuststad.
Dat geldt niet voor de sporters.
Het is toch gek, want sporters ademen meer lucht in en uit en kunnen daarom meer mensen besmetten dan wandelaars.
Maar goed, ik ga morgenvroeg lekker hardlopen zonder mondkapje! :-)
Tuurlijk welquote:Op zondag 26 juli 2020 12:46 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Ik denk niet dat iemand die het virus heeft gaat/kan hardlopen.
hebben we het hier over mensen met symptomen?quote:
Onder andere, kan ook zonder.quote:Op zondag 26 juli 2020 12:51 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
hebben we het hier over mensen met symptomen?
In hoeverre is dat zo? Stel je hebt coroba maar nergens last van.quote:Op zondag 26 juli 2020 12:46 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Ik denk niet dat iemand die het virus heeft gaat/kan hardlopen.
Wat ik begreep mag die bubbel ook zelfs per week wisselen.quote:Op zondag 26 juli 2020 12:34 schreef Devil010 het volgende:
[..]
Ja die bubbel is een farce natuurlijk aangezien de meesten mensen denken dat elk individu 15 personen mag hebben in zijn bubbel, in België snappen ze niet dat het een groep is van 15 die niet mag veranderen, nu telt men elk individu 15 dus 15x15x15x15 etc...
quote:Op zondag 26 juli 2020 12:06 schreef Axa het volgende:
Ondertussen bij de bakker in Waasmunster...
[ afbeelding ]
Nodeloos ingewikkeld ook.quote:Op zondag 26 juli 2020 13:42 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Wat ik begreep mag die bubbel ook zelfs per week wisselen.
Redelijk bizar.
Nee. Het is 15 personen per gezin wat wekelijks mag verschillen. Bv als de papa van een gezin van 4 graag op café afspreekt met 6 andere personen mag de rest van het gezin individueel gem 3 personen zien.quote:Op zondag 26 juli 2020 12:34 schreef Devil010 het volgende:
[..]
Ja die bubbel is een farce natuurlijk aangezien de meesten mensen denken dat elk individu 15 personen mag hebben in zijn bubbel, in België snappen ze niet dat het een groep is van 15 die niet mag veranderen, nu telt men elk individu 15 dus 15x15x15x15 etc...
Maar die 4 vrienden van het café hebben ook elk 15 mensen in hun bubbel etc.quote:Op zondag 26 juli 2020 16:26 schreef wodca het volgende:
[..]
Nee. Het is 15 personen per gezin wat wekelijks mag verschillen. Bv als de papa van een gezin van 4 graag op café afspreekt met 6 andere personen mag de rest van het gezin individueel gem 3 personen zien In de provincie Antwerpen is het aantal per huishouden al aangepast naar 10 vaste personen. Morgen volgt waarschijnlijk heel België. Misschien zelfs minder dan 10
Die mensen op café hebben ook per gezin 15 personen die ze mogen ontmoeten. Niet individueel 15 personen of ze moeten alleen wonen . Dat is belangrijk. Al raden ze wel aan dit zoveel mogelijk in de buitenlucht te doen en geen lichamelijk contact te hebben.quote:Op zondag 26 juli 2020 16:34 schreef Hannnnn het volgende:
[..]
Maar die 4 vrienden van het café hebben ook elk 15 mensen in hun bubbel etc.
En dan nog elke week wisselen, het slaat gewoon nergens op.
De theorie is dat ze juist veel minder risico op verspreiding geven.quote:Op zondag 26 juli 2020 16:39 schreef wodca het volgende:
[..]
Die mensen op café hebben ook per gezin 15 personen die ze mogen ontmoeten. Niet individueel 15 personen of ze moeten alleen wonen . Dat is belangrijk. Al raden ze wel aan dit zoveel mogelijk in de buitenlucht te doen en geen lichamelijk contact te hebben.
Maar dit is idd veel te veel.
Maar dat in Nederland jongeren onder de 18 geen 1,5 meter moeten houden is ook zo’n rare beslissing. Ook al worden ze niet zo ziek. Ze kunnen het wel verspreiden naar hun grootouders
Hangt van de symptomen af natuurlijk. Niet iedereen heeft last van benauwdheid.quote:Op zondag 26 juli 2020 12:51 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
hebben we het hier over mensen met symptomen?
quote:Bij alle binnen- en buitensporten wordt vanaf maandag in België publiek geweerd. De extra maatregel moet het fors gestegen aantal bevestigde besmettingen terugdringen, zegt sportminister Weyts tegen Belgische media.
"Met duidelijke maatregelen bieden we houvast aan sportfederaties, sportclubs en supporters", zegt de Vlaamse minister. De nieuwe coronamaatregel geldt zowel voor professionele als amateurclubs. Ook roept Weyts de betrokkenen bij binnensporten op zoveel mogelijk activiteiten naar buiten te verplaatsen.
Die beslissing komt dan ook niet voort uit medische overwegingen, maar uit de maatschappelijke druk om de scholen te heropenen.quote:Op zondag 26 juli 2020 16:39 schreef wodca het volgende:
Maar dat in Nederland jongeren onder de 18 geen 1,5 meter moeten houden is ook zo’n rare beslissing. Ook al worden ze niet zo ziek. Ze kunnen het wel verspreiden naar hun grootouders
Het is gewoon allemaal theoretische bullshit waar geen touw aan vast valt te knopen.quote:Op zondag 26 juli 2020 16:34 schreef Hannnnn het volgende:
[..]
Maar die 4 vrienden van het café hebben ook elk 15 mensen in hun bubbel etc.
En dan nog elke week wisselen, het slaat gewoon nergens op.
Dit kan alleen een ambtenaar, en meer specifiek een Belgische ambtenaar, bedenken ja.quote:Op zondag 26 juli 2020 16:53 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Het is gewoon allemaal theoretische bullshit waar geen touw aan vast valt te knopen.
Als al 5% van alle mensen dit soort kolderieke regels volgt zou ik dat al een enorm aantal vinden.quote:Op zondag 26 juli 2020 16:59 schreef nostra het volgende:
[..]
Dit kan alleen een ambtenaar, en meer specifiek een Belgische ambtenaar, bedenken ja.
En die vRanst, " topviroloog" en adviseur van de belgische regering en die nota bene de nederlandse aanpak bij herhaling bekritiseerde ,is nu helemaal een lachertje natuurlijk.quote:Op zondag 26 juli 2020 17:36 schreef asco het volgende:
[..]
Als al 5% van alle mensen dit soort kolderieke regels volgt zou ik dat al een enorm aantal vinden.
Dat Belgen nou zelf ook niet inzien dat ze gewoon moeten stoppen met dat land.
Stop Vlaanderen bij NL en Wallonië bij FR en move on.
Gisteren gaf die flapdrol bij 1Vandaag nog kritiek op de Nederlandse kabinetsleden omdat zij nu vakantie hebben.quote:Op zondag 26 juli 2020 17:55 schreef kibo het volgende:
[..]
En die vRanst, " topviroloog" en adviseur van de belgische regering en die nota bene de nederlandse aanpak bij herhaling bekritiseerde ,is nu helemaal een lachertje natuurlijk.
Belgie scoort internationaal bijzonder slecht qua besmettingen/doden.
vRanst zou ter verantwoording geroepen moeten worden door een parlementaire commissie.
Hij wil nu ook weer strengere maatregelen in heel Vlaanderen, alleen Antwerpen is niet genoeg.quote:Op zondag 26 juli 2020 18:46 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Gisteren gaf die flapdrol bij 1Vandaag nog kritiek op de Nederlandse kabinetsleden omdat zij nu vakantie hebben.
Verder wil hij hier de mondkapjes er ook doorheen drukken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |