quote:Op zaterdag 11 juli 2020 11:21 schreef taxibabe het volgende:
Hebben wij ook gehad, kan slaapregressie zijn: https://eindelijkslapen.n(...)-het-slaapregressie/
Hier zit ze ook in een sprongetje, regeldagen, slaapregressie, hoe je het ook wil noemen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Beiden van de Prenatal! Het is geen vestje maar een pakje. Supercute.quote:Op zaterdag 11 juli 2020 22:19 schreef LastRequest het volgende:
Wat een zoete foto's!
En mooi vestje en strikje QuattroF, waar zijn die van?
Nee wij hebben hetzelfde, echt rot. Mijn man zegt telkens dat ik maar moet gaan omdat ik er echt graag bij wil zijn en dat is ook zo. Maar zo wordt de drempel steeds hoger voor hem om te gaan, terwijl hij ook zou willen.quote:Op zondag 12 juli 2020 09:04 schreef Keroppi het volgende:
Wij moeten binnenkort weer even voor vaccinatie en controle naar het consultatiebureau.
Wij een afspraak gemaakt waarop vriend en ik beiden konden, tot de brief kwam dat er (natuurlijk) momenteel maar 1 begeleider mee mag.
Van de ene kant wil ik er zelf heel graag bij zijn, maar de vorige keer kon mijn vriend er ook niet bij zijn. En ik wil ook niet aan 'maternal gatekeeping' doen.
(Misschien dat sommigen hier dit een non-probleem vinden omdat het consultatiebureau een 'moetje' isMaar tot nu toe vind ik ons consultatiebureau heel fijn en de afspraken informatief)
Waarom schoenen?quote:Op zondag 12 juli 2020 19:58 schreef automatic_ het volgende:
Heeft er iemand tips voor schoentjes...?
Die van ons (8,5) moet weinig van schoentjes hebben. Trapt ze dan ook vaak uit of het is een hele strijd met aandoen. Daarom heeft hij vaak maar sokken aan, maar ik vind dat stom...
Je baby vindt dan alles nog leuk, dus ik zou vooral ook kijken naar wat je zelf leuk vindt. Wat wel kindproof is: kinderboerderij, lekker wandelen (voor het strand draagzak of -doek mee, want met de wagen is dat niet fijn). Prul vond dieren, molens en alles met water leuk, dus wij liepen vaak naar de lokale molen en gingen langs het water wandelen. Een zandbak is ook leuk, maar je gaat al naar het strand natuurlijk.quote:Op maandag 13 juli 2020 10:50 schreef B.ertha het volgende:
Leuke slofjes
wij willen in onze vakantie graag wat daguitjes gaan ondernemen met onze smurf van dan 8 maanden. Wat is leuk voor volwassenen en voor een baby van die leeftijd?
We hebben al bedacht: (strand)wandeling met een terrasje. kinderboerderij, stukje fietsen
Ja, die zien er ook leuk uit! Even kijken hoe dat met de maat zit.quote:Op maandag 13 juli 2020 08:55 schreef Tink89 het volgende:
Ah, slofjes.Check. Ik zweer bij die van Aapies, die zijn echt leer, lekker warm, krijgt prul nog steeds niet uit en ze zijn nu heel betaalbaar in de sale.
Thanks!quote:Op maandag 13 juli 2020 13:55 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Je baby vindt dan alles nog leuk, dus ik zou vooral ook kijken naar wat je zelf leuk vindt. Wat wel kindproof is: kinderboerderij, lekker wandelen (voor het strand draagzak of -doek mee, want met de wagen is dat niet fijn). Prul vond dieren, molens en alles met water leuk, dus wij liepen vaak naar de lokale molen en gingen langs het water wandelen. Een zandbak is ook leuk, maar je gaat al naar het strand natuurlijk.
Fietsen met 8 maanden gaat hem wrs niet worden. Je kindje moet zelfstandig tot zit kunnen komen, de meesten kunnen dan echt nog niet met 8 maanden.
Echt rot? Zo erg is het toch niet?quote:Op zondag 12 juli 2020 11:14 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Nee wij hebben hetzelfde, echt rot. Mijn man zegt telkens dat ik maar moet gaan omdat ik er echt graag bij wil zijn en dat is ook zo. Maar zo wordt de drempel steeds hoger voor hem om te gaan, terwijl hij ook zou willen.
Nee hoor, heeft de mijne ook haha.quote:Op maandag 13 juli 2020 16:49 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Echt rot? Zo erg is het toch niet?
Hoezo krijgt hij een drempel als jij telkens gaat? Je doet toch gewoon wat praktisch is of wat jullie willen?
Zo speciaal is het ook weer niet bij het consultatiebureau. Of ben ik nu te nuchter?
Nee gelukkig totaal geen last!quote:Op maandag 13 juli 2020 21:57 schreef _aurum_ het volgende:
Cute kindje QF, heeft ze veel last van d'r oog?
Qua CB, we gaan allebei mee, 1 persoon gaat naar binnen en belt de persoon buiten de ruimte.
Nou, hoop dat de tandjes eindelijk doorkomen. Het is al een week af en aan met pijn, rode konen en huilen. Beetje verhoging (37.5) en dan weer problemen met inslapen.
Vandaag 3 waterige zurige luiers (dus ook 3x verschoond wat 't zat tot d'r oksels) en een klein meisje wat zich geen houding wist te geven
Kan toch gewoon dat wij dat jammer vinden? We doen zulke dingen liever samen. We gaan ook samen met de hond naar de dierenartsquote:Op maandag 13 juli 2020 16:49 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Echt rot? Zo erg is het toch niet?
Hoezo krijgt hij een drempel als jij telkens gaat? Je doet toch gewoon wat praktisch is of wat jullie willen?
Zo speciaal is het ook weer niet bij het consultatiebureau. Of ben ik nu te nuchter?
quote:Op zaterdag 11 juli 2020 19:55 schreef QuattroF het volgende:
Awh Tico. Wat een lief koppie.
Dan deel ik ook maar meteen een foto van Frum, foto van vandaag. Ze heeft een ontstoken traanbuisje dus een iets dikker oogje. En ik heb me laten verleiden tot strikjes. :’) Sorry, not sorry.
Oh en die vlekken dat zijn spuugvlekken. The real life with a baby. :’)Ze had zo een zusje van mijn dochtertje kunnen zijn.Die van mij heeft bollere wangetjes.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nu maak je me nieuwsgierig! Foto’tje? Mag ook in DM natuurlijk!quote:Op donderdag 16 juli 2020 20:18 schreef pitboer het volgende:
[..]
Ze had zo een zusje van mijn dochtertje kunnen zijn.Die van mij heeft bollere wangetjes.
Succes vandaag! Hopelijk kunnen ze iets voor je betekenen.quote:Op donderdag 16 juli 2020 19:43 schreef QuattroF het volgende:
Hoe gaat het hier met jullie? Met mij best goed. Ik moet alleen morgen terug naar de gynaecoloog omdat ik nog erg last heb van pijn na mijn bevalling. Dat is even wat minder.
Frum is nu 15 weken en ik merk dat ze zo hard gaat met alles. Ze rolt van rug naar buik in bed, en van buik naar rug. En ze slaapt het liefste op haar zij, dat doet ze ook zelf. Ze ‘zit’ al veel steviger en brabbelt de hele dag. Zo leuk om te zien!
Ja, alleen is dat niets meer veiligquote:[b]Op vrijdag 17 juli 2020 13:12 schreef QuattroF
En wat klinkt dat superleuk! Het lijkt me zo'n leuke mijlpaal als ze gaan kruipen.
Jup. In diverse kleuren en ook in racewagen-design. Wij hebben de witte ( https://www.plustoys.nl/P(...)tEAQYASABEgLIefD_BwE ). Fungeert ook zeer goed als klimrek omdat ie zo superstabiel isquote:
Ik heb ooit stage gelopen in het Sophia en daar hadden ze een magnetron.quote:Op maandag 20 juli 2020 16:16 schreef QuattroF het volgende:
Even een vraagje, misschien weten jullie dat. Ik heb morgen een lange afspraak met Frum in het ziekenhuis. In totaal +/- 3 uur. Ik heb geen thermosfles. Hebben ze op zo’n kinderziekenhuisafdeling (mooi scrabblewoord) magnetrons? Of hoe nemen jullie warm water mee voor flesvoeding?
Ah oké. Ik moet naar het Radboud. Geen idee hoe het daar geregeld is. Had ik misschien even moeten vragen. Maar telefonisch zijn ze niet meer bereikbaar nu.quote:Op maandag 20 juli 2020 16:18 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Ik heb ooit stage gelopen in het Sophia en daar hadden ze een magnetron.
Ik heb een isolerende tasje dat bij de luiertas zat. Magnetrons heb ik nooit gezien maar ook niet naar gevraagd.quote:Op maandag 20 juli 2020 16:16 schreef QuattroF het volgende:
Even een vraagje, misschien weten jullie dat. Ik heb morgen een lange afspraak met Frum in het ziekenhuis. In totaal +/- 3 uur. Ik heb geen thermosfles. Hebben ze op zo’n kinderziekenhuisafdeling (mooi scrabblewoord) magnetrons? Of hoe nemen jullie warm water mee voor flesvoeding?
Ja dat is waar! Dan ga ik er gewoon vanuit dat ik het kan opwarmen en anders los ik het daar wel op. :’) Dat zijn van die dingen waar ik dan vooraf over nadenk, haha.quote:Op maandag 20 juli 2020 16:33 schreef automatic_ het volgende:
Ik ga er vanuit dat ze dat wel hebben hoor. En anders regelt een zuster het maar in hun kantine of bij het restaurant (denk ik dan)
Op zich vind ik dat geen taak voor zorgpersoneel. Die hebben volgens mij wel meer te doen dan voeding regelen.quote:Op maandag 20 juli 2020 16:33 schreef automatic_ het volgende:
Ik ga er vanuit dat ze dat wel hebben hoor. En anders regelt een zuster het maar in hun kantine of bij het restaurant (denk ik dan)
Heet water uit de koffie/thee-automaat halen?quote:Op maandag 20 juli 2020 16:20 schreef QuattroF het volgende:
[..]
Ah oké. Ik moet naar het Radboud. Geen idee hoe het daar geregeld is. Had ik misschien even moeten vragen. Maar telefonisch zijn ze niet meer bereikbaar nu.
Ach natuurlijk, zo simpel kan het zijn. 💡 Mocht er geen magnetron zijn kan ik inderdaad gewoon heet water daaruit pakken. Bedankt voor het meedenken allemaal!quote:Op maandag 20 juli 2020 16:56 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Heet water uit de koffie/thee-automaat halen?
Nee, geen taak maar (vooral als er eentje op de afdeling staat) een kleine moeite.quote:Op maandag 20 juli 2020 16:42 schreef Bottoms_up het volgende:
[..]
Op zich vind ik dat geen taak voor zorgpersoneel. Die hebben volgens mij wel meer te doen dan voeding regelen.
Je had het specifiek over niet op de afdeling, want kantine. In combinatie met 'de zuster regelt het maar' vond ik dat niet correct.quote:Op maandag 20 juli 2020 17:53 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Nee, geen taak maar (vooral als er eentje op de afdeling staat) een kleine moeite.
Oh bijzonder hè! Ik had laatst ook toen ik naar mijn buikfoto's zat te kijken, een jaar geleden rond deze tijd had ik een mooi bolletjequote:Op maandag 20 juli 2020 16:58 schreef Ynske het volgende:
Succes morgen.
Hier is de memory lane begonnen. Vorig jaar verdenking op gebroken vliezen vandaag. Morgenavond zeker gebroken maar verder niets aan de hand en de ochtend erna begon alles heel snel.
Ik ga er van uit dat ze daar wel wel oplossing hebben want de verschoonruimtes zijn daar ook heel erg uitgebreid, ze hebben het gewoon goed voor elkaar. Mocht dat niet zo zijn, dan zit er een klein restaurantje echt vlakbij. Wil je dat ik het even navraag aan iemand die op de afdeling werkt?quote:Op maandag 20 juli 2020 16:16 schreef QuattroF het volgende:
Even een vraagje, misschien weten jullie dat. Ik heb morgen een lange afspraak met Frum in het ziekenhuis. In totaal +/- 3 uur. Ik heb geen thermosfles. Hebben ze op zo’n kinderziekenhuisafdeling (mooi scrabblewoord) magnetrons? Of hoe nemen jullie warm water mee voor flesvoeding?
Voor welke wil je gaan?quote:Op dinsdag 21 juli 2020 09:23 schreef B.ertha het volgende:
Smurf is nu 7 maanden oud en ik ga toch zwichten voor een nieuwe (tweedehandse) kinderwagen. Elke keer als ik met onze wagen loop, ben ik jaloers op de mooie grijze Joolz e.d. wagens
Mijn man is het er niet mee eens, die vindt deze prima en hij was gratis, maar hij is aftands en nooit mijn smaak geweest. Er zit een (kleine) scheur in de kap en het leer om de stangen moet vervangen worden. Dat kan ik zelf, maar dat kost ook weer een paar tientjes en met de kap erbij zo ¤50, dus zo heb ik het verantwoord voor mezelf
Ik moet er nog wel 2-3 jaar mee lopen he! Meer nog als er een tweede komt... Als ik mezelf elke dag ga ergeren![]()
![]()
Ja heel bijzonder. T jaar is bijna rond, en wat is hij gegroeid al tot een mooie grote vent.quote:Op maandag 20 juli 2020 18:32 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Oh bijzonder hè! Ik had laatst ook toen ik naar mijn buikfoto's zat te kijken, een jaar geleden rond deze tijd had ik een mooi bolletje![]()
Hier een eigenwijze baby, wil niet rollen of op de buik en kruipt dus ook niet, wil alleen zitten en begint met hoppen/kontschuiven. Ook begint hij met zich optrekken om te staan, hij staat ook al regelmatig aan de salontafel.
Liefst een grijze Joolzquote:
Oh wat een mooie mijlpaal precies rond zijn verjaardagquote:Op dinsdag 21 juli 2020 10:53 schreef Ynske het volgende:
[..]
Ja heel bijzonder. T jaar is bijna rond, en wat is hij gegroeid al tot een mooie grote vent.
Leuk hè die ontwikkeling. Hier lopen we al een hele tijd overal langs, en sinds een aantal dagen worden er een, twee of heel voorzichtig 3 stapjes los gezet.
Haha, die tip wilde ik ook geven. Moest er vorige week ook even zijn en het was een behoorlijk eindje lopen.quote:Op maandag 20 juli 2020 18:54 schreef B.ertha het volgende:
Oh en ga op tijd, want het kinderziekenhuis is echt ver van de hoofdingang. Als je niet langs de hoofdingang moet, kun je beter de moeder en kind ingang nemen.
Haha ‘treat yoself!’ (Maar dit gaat wel over een ander bedrag dan bijvoorbeeld een luxe Starbucks koffiequote:Op dinsdag 21 juli 2020 09:23 schreef B.ertha het volgende:
Smurf is nu 7 maanden oud en ik ga toch zwichten voor een nieuwe (tweedehandse) kinderwagen. Elke keer als ik met onze wagen loop, ben ik jaloers op de mooie grijze Joolz e.d. wagens
Mijn man is het er niet mee eens, die vindt deze prima en hij was gratis, maar hij is aftands en nooit mijn smaak geweest. Er zit een (kleine) scheur in de kap en het leer om de stangen moet vervangen worden. Dat kan ik zelf, maar dat kost ook weer een paar tientjes en met de kap erbij zo ¤50, dus zo heb ik het verantwoord voor mezelf
Ik moet er nog wel 2-3 jaar mee lopen he! Meer nog als er een tweede komt... Als ik mezelf elke dag ga ergeren![]()
![]()
fijn!quote:Op dinsdag 21 juli 2020 17:06 schreef QuattroF het volgende:
Het Radboud is inderdaad groot en naar het kinderziekenhuisgedeelte is het een eind lopen. Gelukkig is alles gelukt. Frum is weer helemaal goedgekeurd.
Wij zijn gestart met broccoli, gewoon roosjes geven. Ik heb ervoor gekozen om niet te malen of prutjes te makenquote:Ik ga rond 1 augustus beginnen met de eerste oefenhapjes en ik wil graag starten met groente. De enige groente waar ik zelf van over mijn nek ga is bloemkool dus dat stel ik liever even uit. Ik dacht aan wortel om mee te starten, maar een vriendin met kindjes gaf aan dat ik beter met iets minder zoets kon starten zoals broccoli. Waar zijn jullie mee gestart? Nog tips? En maal je dat fijn met een beetje kookvocht?
Fijn dat alles goed was.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 17:06 schreef QuattroF het volgende:
Het Radboud is inderdaad groot en naar het kinderziekenhuisgedeelte is het een eind lopen. Gelukkig is alles gelukt. Frum is weer helemaal goedgekeurd.
Ik ga rond 1 augustus beginnen met de eerste oefenhapjes en ik wil graag starten met groente. De enige groente waar ik zelf van over mijn nek ga is bloemkool dus dat stel ik liever even uit. Ik dacht aan wortel om mee te starten, maar een vriendin met kindjes gaf aan dat ik beter met iets minder zoets kon starten zoals broccoli. Waar zijn jullie mee gestart? Nog tips? En maal je dat fijn met een beetje kookvocht?
quote:Op dinsdag 21 juli 2020 20:51 schreef Ynske het volgende:
En toen lag mijn baby in bed. Morgen hebben we een dreumes.<3
Hier vond ze broccoli echt verschrikkelijk. Te bitter denk ik. Alleen broccoli en avocado lustte ze niet. Inmiddels wel gelukkig.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 20:39 schreef QuattroF het volgende:
Goed om te horen dat jullie toch ook gewoon met redelijk zoete groente begonnen zijn. Ik ga dan voor broccoli of pompoen denk ik. Rapley heb ik over nagedacht maar dat vind ik niet echt goed voelen voor nu. Ik snap de gedachte erachter wel, ieder z’n ding natuurlijk.
Ja en dan loop je alsnog met babymelk te knoeien midden in de nacht terwijl het hierbij met 1 druk op de knop klaar is.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 21:22 schreef Jentin het volgende:
Of je koopt voor vijf tientjes een waterkoker die water ook op 40 graden kan verwarmen
Ah gefeliciteerdquote:Op woensdag 22 juli 2020 17:40 schreef Ynske het volgende:
Tot in het volgende topic
Wij hebben een fijne dag gehad in burgers zoo
Hier drinkt ze het wel, hoewel ik me af en toe afvraag hoeveel er effectief binnen komt. Op de app van het KDV staat altijd ‘glas water gedronken’ maar ik vraag me dan af hoeveel dat is...quote:Op woensdag 22 juli 2020 16:35 schreef automatic_ het volgende:
Gefeliciteerd en welkom!
Vraagje;
Erwt (bijna.9mnd) wil dus geen water drinken. Zodra hij door heeft dat het gewoon water is, dan hoeft hij het niet meer. Zijn er meer mensen die hier tegen aan lopen en wat geven jullie dan?
Ik heb de 'baby' thee ook geprobeerd maar dat was ook geen succes (ik vond het zelf ook smerig
Ik heb precies dezelfde twijfels als jij bij Diksap. Maar misschien wel een idee om het goed in een flesje oid te mengen en dat het dan erg weinig is. En hier zetten ze dat er ook altijd bij haha. Geloof er niks van, dus zal het eens vragenquote:Op woensdag 22 juli 2020 19:58 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Hier drinkt ze het wel, hoewel ik me af en toe afvraag hoeveel er effectief binnen komt. Op de app van het KDV staat altijd ‘glas water gedronken’ maar ik vraag me dan af hoeveel dat is...
Als gewone afgekoelde thee ook niet werkt zou je kunnen overwegen een drupje diksap erdoorheen te doen. Zou ik zelf niet direct willen geven, want het voelt ergens een beetje te zoet om aan een baby te geven (de fabrikant beweert overigens vanaf 6 mnd). Maar als niets werkt en je het heel sterk verdund geeft? En misschien kun je dan langzaam nog verder verdunnen tot het weer water is en went hij zo aan water drinken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |