Echt hequote:Op woensdag 8 juli 2020 21:14 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Misschien moet jij eens met een stofkam door je "vrienden" anders
Ik dacht al.quote:Op woensdag 8 juli 2020 21:17 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
oh ik moest Amarantha quoten. faal.
je kan ook een belletje nemen voor mevrouw haagsquote:Op woensdag 8 juli 2020 21:17 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik moet een koelkast hebben in mijn badkamer.
Lig je nou nog in bad? Kom er eens uit man!quote:Op woensdag 8 juli 2020 21:17 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik moet een koelkast hebben in mijn badkamer.
oh ja daar lig ik rustig in hoor tot een uurtje of 00.00quote:Op woensdag 8 juli 2020 21:18 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Lig je nou nog in bad? Kom er eens uit man!
Ja kan..... of ze dan komt is een tweede.quote:Op woensdag 8 juli 2020 21:18 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
je kan ook een belletje nemen voor mevrouw haags
Je zal maar ouders hebben die je zo noemen. Of ze zijn HEEL erg dom en noemen je naar een visje uit een kinderfilm. Of ze wisten WEL dat ze je letterlijk "Niemand" noemden.quote:
Zigeuners worden we hier wel af en toe gek van in de regioquote:Op woensdag 8 juli 2020 21:11 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
blijven halve zigeuners he.. die Hongaren..
Maar goed dat FOK! geen democratie is dan.quote:Op woensdag 8 juli 2020 21:20 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik krijg een DM van MCH, hij vraagt of het goed is als hij terug komt?
Hij wil wel eerst 80% van de stemmen, als eendemocratische beslissing
Amaquote:Op woensdag 8 juli 2020 21:13 schreef Amarantha het volgende:
Lol ik heb 4 gemeenschappelijke vrienden met die dude uit Emmen die 3 computers bij de Mediamarkt had gekocht voor weinig en nu boos is op de Mediamarkt.
Nee ophoeren met die neukfout.quote:Op woensdag 8 juli 2020 21:20 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik krijg een DM van MCH, hij vraagt of het goed is als hij terug komt?
Hij wil wel eerst 80% van de stemmen, als eendemocratische beslissing
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |