Ik zie hem aangevallen worden en zichzelf beschermen.quote:Op donderdag 9 juli 2020 04:56 schreef superniger het volgende:
UFC'S MIKE PERRY
PUNCHES OLD MAN IN RESTAURANT TIRADE
... Allegedly Hit 3 People
https://www.tmz.com/2020/(...)y-restaurant-tirade/
Wat een lul.
Lol, niet iets waar je van staat te kijken bij zo'n type.quote:Op donderdag 9 juli 2020 04:56 schreef superniger het volgende:
UFC'S MIKE PERRY
PUNCHES OLD MAN IN RESTAURANT TIRADE
... Allegedly Hit 3 People
https://www.tmz.com/2020/(...)y-restaurant-tirade/
Wat een lul.
Dat kan zo zijn maar als prof vechter zal de rechter het je wel meer aanrekenen als je je 'wapen' inzet. Maar het was niet overdadig, die ouwe komt hem als eerste in z'n gezicht duwen. Een vuistslag geven lijkt me dan een reflex voor hem. Lullig dat die vriendin van z'n vriendin hem zo afvaltquote:Op donderdag 9 juli 2020 07:49 schreef rival het volgende:
[..]
Ik zie hem aangevallen worden en zichzelf beschermen.
wie?quote:Op donderdag 9 juli 2020 13:27 schreef Nober het volgende:
Doen jullie lekker even allemaal alsof Kendra Lust jullie onbekend is. :
wat een na-aper, Conor was first.quote:Op donderdag 9 juli 2020 04:56 schreef superniger het volgende:
UFC'S MIKE PERRY
PUNCHES OLD MAN IN RESTAURANT TIRADE
... Allegedly Hit 3 People
https://www.tmz.com/2020/(...)y-restaurant-tirade/
Wat een lul.
heb moeten zoeken, schijnbaar een MILF pornstar ofzo, is iig iets anders dan Ariel zijn vrouw.quote:Op donderdag 9 juli 2020 13:27 schreef Nober het volgende:
Doen jullie lekker even allemaal alsof Kendra Lust jullie onbekend is. :
Max eet als een bouwvakker jongens!quote:
Hij kreeg hem iig wel neer in tegenstelling tot McGregorquote:Op donderdag 9 juli 2020 04:56 schreef superniger het volgende:
UFC'S MIKE PERRY
PUNCHES OLD MAN IN RESTAURANT TIRADE
... Allegedly Hit 3 People
https://www.tmz.com/2020/(...)y-restaurant-tirade/
Wat een lul.
Amerikanen zijn dan ook pussys in vergelijking met Ieren. Die ouwe gek zag waarschijnlijk de dollars al op zijn bankrekening staan.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 15:30 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Hij kreeg hem iig wel neer in tegenstelling tot McGregor
Nee volgens mij niet. Is wel een van de (enigszins) old skool martial arts clothing merken. Verbaast me dat zij zoveel geld erin kunnen pompen.quote:
Dan heeft ie het nieuws over de paychecks van MMA vechters de laatste tijd niet goed gevolgdquote:Op vrijdag 10 juli 2020 15:43 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Amerikanen zijn dan ook pussys in vergelijking met Ieren. Die ouwe gek zag waarschijnlijk de dollars al op zijn bankrekening staan.
Prima merk hoor, haal altijd mijn spullen bij hun.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 17:25 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Nee volgens mij niet. Is wel een van de (enigszins) old skool martial arts clothing merken. Verbaast me dat zij zoveel geld erin kunnen pompen.
Ja, ik heb geen oordeel over de kwaliteit ofzo, was meer vergeleken met de reuzen die die andere merken zijnquote:Op vrijdag 10 juli 2020 18:55 schreef leeroy het volgende:
[..]
Prima merk hoor, haal altijd mijn spullen bij hun.
quote:Op donderdag 9 juli 2020 13:00 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Lol, niet iets waar je van staat te kijken bij zo'n type.
[..]
Dat kan zo zijn maar als prof vechter zal de rechter het je wel meer aanrekenen als je je 'wapen' inzet. Maar het was niet overdadig, die ouwe komt hem als eerste in z'n gezicht duwen. Een vuistslag geven lijkt me dan een reflex voor hem. Lullig dat die vriendin van z'n vriendin hem zo afvalt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 10 juli 2020 20:13 schreef THEFXR het volgende:
[..]Perry zoekt een nieuw iemand voor in de corner jongens!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik het wel een vet merk. Past beter bij UFC dan een Reebok.quote:
twitter:veronicafight twitterde op zaterdag 11-07-2020 om 07:34:00FIGHT DAY! 🙌
UFC 251: Usman vs. Masvidal
📅 Zaterdagnacht
⏰ 04.00 uur
🌐 https://t.co/suhZklHBAW
📺 SBS9 (Ziggo/KPN op kanaal 19)
#UFC251
Rate that card! 👇 https://t.co/etnzMU4Nus reageer retweet
Denk eerder dat ik rond 4 uur ga slapen. Ik kijk best vaak live. Maar het is zo kut dat heel mijn ritme daarna verneukt is.quote:Op zaterdag 11 juli 2020 18:53 schreef CuriousForKnowledge het volgende:
[..]
Nee joh, wakker worden! Live report in dit topic vannacht
ik kijk ook de prelims en vind het dan wel genoeg. het is allang geen UFC 100 meer.quote:Op zaterdag 11 juli 2020 18:56 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Denk eerder dat ik rond 4 uur ga slapen. Ik kijk best vaak live. Maar het is zo kut dat heel mijn ritme daarna verneukt is.
Volgens mij worden de prelims op KIJK.nl uitgezonden toch?quote:Op zaterdag 11 juli 2020 21:14 schreef HulkHeld het volgende:
Alleen de main events worden vanaf 04:00 uitgezonden op SBS?
Prelims zenden ze nooit uitquote:Op zaterdag 11 juli 2020 21:14 schreef HulkHeld het volgende:
Alleen de main events worden vanaf 04:00 uitgezonden op SBS?
Soms beginnen ze iets eerder maar het is niet zo dat ze standaard de prelims uitzenden, alleen main. Voor prelims moet je officieel FightPass hebben.quote:Op zaterdag 11 juli 2020 21:27 schreef CuriousForKnowledge het volgende:
[..]
28 juni toch echt Pena en Boser live zien winnen via KIJK
Ah vandaar, did not know that.quote:Op zaterdag 11 juli 2020 21:30 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Soms beginnen ze iets eerder maar het is niet zo dat ze standaard de prelims uitzenden, alleen main. Voor prelims moet je officieel FightPass hebben.
Dat gaat nooit veranderen, want kijkertjes in USA hebben voorrang want levert meeste geld op.quote:Op zaterdag 11 juli 2020 22:22 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Ik kijk het morgenochtend wel weer terug. Het begint gewoon altijd op een rot tijdstip. Zolang de UFC daar niks aan gaat veranderen zal MMA geen zoden aan de dijk zetten binnen Europa.
Op een gegeven moment zit de groei er ook uit en dan zullen de eigenaren van de UFC echt wel gaan eisen dat ze zich in andere continenten moeten verbeteren. Zelfs drie uurtjes eerder beginnen zou een groot verschil maken.quote:Op zaterdag 11 juli 2020 23:13 schreef Kamover het volgende:
[..]
Dat gaat nooit veranderen, want kijkertjes in USA hebben voorrang want levert meeste geld op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |