Ik hoor mijn aderen vanaf hier dichtslibbenquote:Op woensdag 15 juli 2020 19:52 schreef Lonaa het volgende:
De ingredienten:
[ afbeelding ]
Wel 2 procent spinazie in poedervorm als groente vandaag![]()
[ afbeelding ]
Vol, moe, slapen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het resultaat was echt heel lekker. Die poblano zorgt voor zo veel diepte in het gerecht. De tortillas worden niet vies zompig maar lekker zompig. Dit ga ik vaker maken.
Spoilers!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gaat een drukke tijd worden, al die eetmeets, ondertussen kunnen we wel een maand vullen denk ik (en daarna een jaar sporten om alle kilo’s er weer af te krijgen.quote:Op woensdag 15 juli 2020 23:40 schreef Blues het volgende:
Ik stem alvast voor een lasagnemeetWat een heerlijke recepten en foto's
Jaaaaaaaa, dat zou ik wel interessant vinden.quote:Op woensdag 15 juli 2020 23:59 schreef Kaatje1 het volgende:
Misschien een idee voor een komende editie, volwaardige avondmaaltijd onder 400 calorieën
quote:Op woensdag 15 juli 2020 23:59 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Misschien een idee voor een komende editie, volwaardige avondmaaltijd onder 400 calorieën
Het ging mij ook meer om een slanke maaltijd, en wat voor de een slank is is voor een ander een zware maaltijd natuurlijk. De een heeft meer nodig dan de anderquote:Op donderdag 16 juli 2020 08:25 schreef DJMO het volgende:
Wat voor de één een volwaardige avondmaaltijd is, kan voor de ander slechts een voorgerecht zijnHet is maar net waar je als mens genoeg aan hebt om je energielevel aan te vullen.
Ik wel, en ook wel koolhydraten of eiwitten: hoe meer hoe lekkerder.quote:Op donderdag 16 juli 2020 09:48 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik heb serieus nog nooit een calorie geteld in mijn leven
Cavolo nero.. klinkt 't meteen Italiaans maar 't is 'tzelfdequote:Op woensdag 15 juli 2020 18:31 schreef Yinny het volgende:
Okeee, dacht ik spinazie te ontdooien, was het boerenkool....
Jammie! Maar goed dat Garfield niet in de buurt is!quote:Op donderdag 16 juli 2020 17:34 schreef Hupje het volgende:
Ik had mijn eindresultaat nog niet gepost. Bij deze!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb wel vaker een iets te droge lasagne, maar deze was precies goed! Ik ga dit recept vaker maken.
Waarom wachten, duurt toch lang eer dat het klaar is en genoeg afgekoeld om te etenquote:Op donderdag 16 juli 2020 19:08 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wat is lasagna toch godenvoer. Ik heb er net nog een gemaakt. Dit keer wel een echte met pasta. Nu mag ik weer ongeduldig wachten tot hij in de oven kan.
Mijn man komt nooit op dezelfde tijd thuis dus wachten is handiger.quote:Op donderdag 16 juli 2020 19:57 schreef Yinny het volgende:
[..]
Waarom wachten, duurt toch lang eer dat het klaar is en genoeg afgekoeld om te eten
Ohhhh, op de lasagne meet wil ik dezequote:Op donderdag 16 juli 2020 20:43 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Mijn man komt nooit op dezelfde tijd thuis dus wachten is handiger.
Ik heb dus lasagna gemaakt. In de saus ging snijbiet, courgette, champignon, witte wijn, creme fraiche en passata. En bijna een slak![]()
Er was ook een bechamel met geitenkaas. En er ging geitenkaas en walnoot bovenop.
Het was weer lekker.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |