Ze moeten wel kansen af gaan maken zeg. Die 2e helft was gewoon slecht, maar dat had niet uit hoeven maken als ze met 0-3 de rust in waren gegaan.quote:Op zaterdag 19 december 2020 20:45 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Zo, 3 punten in de pocket. Was wel ff billenknijpen, maar we hebben ze
quote:
Dat lukt niet in een week hoor en verder sta je op de 6e plek, daar had iedereen hier vooraf voor getekend neem ik aan. Als je dan uiteindelijk top rechterrijtje uitkomt of misschien zelfs beter heb je een heel goed seizoen gehad.quote:Op woensdag 23 december 2020 09:22 schreef Erosjuhhh het volgende:
Goed moment voor de winterstop, kunnen ze mooi oefenen op zelf het spel maken in plaats van op de counter loeren.
Oh absoluut, dit is far beyond expectations!quote:Op woensdag 23 december 2020 09:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat lukt niet in een week hoor en verder sta je op de 6e plek, daar had iedereen hier vooraf voor getekend neem ik aan. Als je dan uiteindelijk top rechterrijtje uitkomt of misschien zelfs beter heb je een heel goed seizoen gehad.
Zelfs PSV en Feyenoord hebben daar moeite mee dus ik zou me daar niet te druk om maken.quote:Op woensdag 23 december 2020 09:33 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
Oh absoluut, dit is far beyond expectations!
Ben ook hartstikke blij met dit team, Ron en hoe positief dit seizoen verloopt wat dat betreft.
Alleen als je dan nu toch een 'stop' hebt, ga dan flink oefenen op dat wat er gisteren en vaker misging.
Ze verliezen thuis omdat ze het spel moeten maken en dat, zoals gisteren, niet goed kunnen afronden.
Nope, speelt in Spanje bij Oviedoquote:Op woensdag 30 december 2020 12:43 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Zit Aburjania eigenlijk nog bij Twente?
Dit zegt Streuer nu ook.quote:Op woensdag 30 december 2020 12:29 schreef ReMcOrE het volgende:
Jeremejeff ook weg waarschijnlijk, en dan 1 aanvaller terug.
Idd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |