Omdat het een toffe game is. Ik snap die kritiek dat het een MMO is niet zo eigenlijk. Nu speel ik geen MMO, maar wat is het verschil met Witcher 3 en Amalur?quote:Op donderdag 2 juli 2020 21:13 schreef RickoKun het volgende:
Hoezo willen jullie Alamur halen? Was een veredelde single player MMO net zoals het falende Dragon Age Inquisition.
Stiekem toch wel benieuwd naar deze gamequote:
Tijd zat.quote:Op donderdag 2 juli 2020 23:10 schreef 2dope het volgende:
Ik ben nog niet echt verkocht, needs a lotta work
Mijn 48e, zéker een van de leukste.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 00:45 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Lekker. Lekker. Bloodborne is mijn enige plat.
Machtige game. Ook een van mijn weinige plats. Was blij dat ze geen online trophies erin hebben gestopt zoals in de Dark Souls games.quote:
Sowieso, de meeste trophies had ik al na de eerste playtrough en had ze nog niet eens bekeken dus dat is altijd gunstig. Chalice Dungeons waren niet altijd even leuk maar zeker geen saaie grind.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 00:52 schreef Cikx het volgende:
[..]
Machtige game. Ook een van mijn weinige plats. Was blij dat ze geen online trophies erin hebben gestopt zoals in de Dark Souls games.
Kan zo'n organisatie niet zomaar door met een andere eigenaar? Die baas moet opgepakt worden en vervangen.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 06:12 schreef Pheno het volgende:
Eeeeeeeen dat was EVO. Baas ervan heeft zich nogal misdragen (kind betaalt om naaktfotos oa). Dus geen online fighter-toernooi meer, elke uitgever heeft zich al terug getrokken.
https://twitter.com/EVO/status/1278859734099963904?s=20
Er is al een vervanger, maar ja, nu heb je een event zonder gamesquote:Op vrijdag 3 juli 2020 06:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Kan zo'n organisatie niet zomaar door met een andere eigenaar? Die baas moet opgepakt worden en vervangen.
Voetbal gaat ook door ondanks Sepp Blatter van de FIFA.
Serious allegations.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 06:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Kan zo'n organisatie niet zomaar door met een andere eigenaar? Die baas moet opgepakt worden en vervangen.
Voetbal gaat ook door ondanks Sepp Blatter van de FIFA.
Staat alleen beschuldigd, toch?quote:Op vrijdag 3 juli 2020 06:12 schreef Pheno het volgende:
Eeeeeeeen dat was EVO. Baas ervan heeft zich nogal misdragen (kind betaalt om naaktfotos oa). Dus geen online fighter-toernooi meer, elke uitgever heeft zich al terug getrokken.
https://twitter.com/EVO/status/1278859734099963904?s=20
Online EVO-toernooi geannuleerd na sexueel misbruik. Nee, hijzelf heeft al sorry gezegd, maar hij snapt zelf al dat dat niet genoeg isquote:
Ah, bah.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 07:29 schreef Pheno het volgende:
[..]
Online EVO-toernooi geannuleerd na sexueel misbruik. Nee, hijzelf heeft al sorry gezegd, maar hij snapt zelf al dat dat niet genoeg is
Na de eerste beschuldigingen te hebben gelezen ben ik maar gestopt met zoeken waar hij allemaal van beschuldigd is. Kinderen misbruiken
Ik zou ook sorry zeggen als ik plots zo'n shitstorm over me krijg. Iets met bekennen onder druk.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 07:29 schreef Pheno het volgende:
[..]
Online EVO-toernooi geannuleerd na sexueel misbruik. Nee, hijzelf heeft al sorry gezegd, maar hij snapt zelf al dat dat niet genoeg is
Probleem bij 'MrWizard' is dat het niet plots is. Het is een beetje de Randy Pitchford van de fighting scene, je weet dat ie niet deugd. Alleen nu durven mensen langzamerhand iets te zeggen. Nu zullen er vas beschuldigingen bij zijn die verzonnen zijn, helaas heb je die eikels ook, maar in dit geval is het "waar rook is, is vuur".quote:Op vrijdag 3 juli 2020 07:33 schreef Rolstoelvandaal het volgende:
[..]
Ik zou ook sorry zeggen als ik plots zo'n shitstorm over me krijg. Iets met bekennen onder druk.
Zijn leven is nu al verpest enkel door de beschuldigingen, zonder dat er op verder onderzoek of rechtzaak is gewacht. Mooi als blijkt dat het achteraf helemaal opgeblazen en of verzonnen is.
Toch wel een hele foute manier om dit aan te pakken.
Ik ben niet bekend met het hele gebeuren dus kan best dat hij schuldig is. Vind alleen niet dat dit in de media hoort maar in een rechtzaal.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 07:39 schreef Pheno het volgende:
[..]
Probleem bij 'MrWizard' is dat het niet plots is. Het is een beetje de Randy Pitchford van de fighting scene, je weet dat ie niet deugd. Alleen nu durven mensen langzamerhand iets te zeggen. Nu zullen er vas beschuldigingen bij zijn die verzonnen zijn, helaas heb je die eikels ook, maar in dit geval is het "waar rook is, is vuur".
Dat is niet meer hoe het werkt. gewoon op twitter roepen dat iets je overkomen is en de genoemde is schuldig bevonden vooral er maar een aanklacht is geweest.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 07:43 schreef Rolstoelvandaal het volgende:
[..]
Ik ben niet bekend met het hele gebeuren dus kan best dat hij schuldig is. Vind alleen niet dat dit in de media hoort maar in een rechtzaal.
Inderdaad. Ik ben normaal fel tegen cancel culture. Maar hierbij is het meer dan terecht. Zeker als hij het heeft toegegeven.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 07:29 schreef Pheno het volgende:
Na de eerste beschuldigingen te hebben gelezen ben ik maar gestopt met zoeken waar hij allemaal van beschuldigd is. Kinderen misbruiken
je kan het ook zo zien dat hij z'n zuurverdiende geld gebruikt heeft om de kinderen in thailand te steunen....quote:Op vrijdag 3 juli 2020 07:45 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat is niet meer hoe het werkt. gewoon op twitter roepen dat iets je overkomen is en de genoemde is schuldig bevonden vooral er maar een aanklacht is geweest.
Je zou 'm bijna gaan missen he.quote:Using Kobe as a way to sell your hilariously overpriced MTX ridden trash games with exhuberant pricing.. I wish your company dies off soon. Pathetic ass company. Disgusting.
Die was toch gecrasht met zijn helikopter?quote:
Klopt.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 10:44 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die was toch gecrasht met zijn helikopter?
Of was dat iemand anders?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 35% gewijzigd door #ANONIEM op 03-07-2020 10:57:58 ]
quote:Op vrijdag 3 juli 2020 10:46 schreef Leonos het volgende:
Wat dacht je van kapotschietenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 03-07-2020 10:58:06 ]Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
quote:Op vrijdag 3 juli 2020 10:46 schreef Leonos het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 16% gewijzigd door #ANONIEM op 03-07-2020 10:58:17 ]
Ah, oke okequote:Op vrijdag 3 juli 2020 10:50 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Als ze je geur te pakken hebben afleiden met een flesje of brick, dan verliezen ze je geur en kan je rustig een ander plekje zoeken.
quote:Op vrijdag 3 juli 2020 10:46 schreef Leonos het volgende:
SpoilersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 03-07-2020 10:58:31 ]Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Ze moeten sowieso een optie bieden om alle content die je hebt af te schermen. Zowel fysiek als digitaal.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 10:04 schreef Black-Hole het volgende:
Mooie mail van Sony gekregen dat ze me missen in de PS Store en dan drie games vermelden die ik allemaal al digitaal heb gekocht
Altijd dit. Die mails zijn zo slecht.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 10:04 schreef Black-Hole het volgende:
Mooie mail van Sony gekregen dat ze me missen in de PS Store en dan drie games vermelden die ik allemaal al digitaal heb gekocht
En dat kunnen ze, want ze doen het wel met de prijs in de store.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 10:57 schreef Drankster het volgende:
[..]
Ze moeten sowieso een optie bieden om alle content die je hebt af te schermen. Zowel fysiek als digitaal.
er zijn net enige regelmaat aanbiedingen in de store die goedkoper zijn dan in de winkel hoor.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 11:12 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Altijd dit. Die mails zijn zo slecht.
En gooi er anders eens een kortingsbon tegenaan, dan kom ik wel een keer terug. Kut Sony met je tering dure digitale games
Digitaal zijn de sales vele malen beter dan fysiek idd!quote:Op vrijdag 3 juli 2020 12:38 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
er zijn net enige regelmaat aanbiedingen in de store die goedkoper zijn dan in de winkel hoor.
#ikwisthettwitter:Nibellion twitterde op vrijdag 03-07-2020 om 16:08:35Update: in a (now deleted) article Gamereactor UK stated that Giancarlo Esposito will be in Far Cry 6
Ubisoft Forward (digital event) happens on July 12
https://t.co/I8e6FlcCRd https://t.co/PH5cIJIpH3 reageer retweet
quote:Op vrijdag 3 juli 2020 12:38 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
er zijn net enige regelmaat aanbiedingen in de store die goedkoper zijn dan in de winkel hoor.
Digitaal heeft véél beter aanbiedingen dan fysiek ja. Het duurt vaak wel wat langer.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 16:48 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Digitaal zijn de sales vele malen beter dan fysiek idd!
29-05-2018 was ie 17 eur bij iboodquote:Op vrijdag 3 juli 2020 17:06 schreef Drankster het volgende:
[..]
[..]
Digitaal heeft véél beter aanbiedingen dan fysiek ja. Het duurt vaak wel wat langer.
Resident Evil 7 is fysiek nooit goedkoper geweest dan ¤19,99. Digitaal kost die regelmatig rond de ¤15. Laatst gekocht voor ¤10,- zelfs.
Plus geen schijfjes wisselen.
Gewoon een wishlist aanmaken en psprices in de gaten houden.
ik heb maar 4 schijfjes op de plank staan. De rest allemaal digitaal op mijn externe 4tb hddquote:Op vrijdag 3 juli 2020 17:06 schreef Drankster het volgende:
[..]
[..]
Digitaal heeft véél beter aanbiedingen dan fysiek ja. Het duurt vaak wel wat langer.
Resident Evil 7 is fysiek nooit goedkoper geweest dan ¤19,99. Digitaal kost die regelmatig rond de ¤15. Laatst gekocht voor ¤10,- zelfs.
Plus geen schijfjes wisselen.
Gewoon een wishlist aanmaken en psprices in de gaten houden.
Fysieke games kun je vaak tweedehands voor een appel en een ei kopen.quote:Op vrijdag 3 juli 2020 17:06 schreef Drankster het volgende:
[..]
[..]
Digitaal heeft véél beter aanbiedingen dan fysiek ja. Het duurt vaak wel wat langer.
Resident Evil 7 is fysiek nooit goedkoper geweest dan ¤19,99. Digitaal kost die regelmatig rond de ¤15. Laatst gekocht voor ¤10,- zelfs.
Plus geen schijfjes wisselen.
Gewoon een wishlist aanmaken en psprices in de gaten houden.
Volgens de geruchten Test Drive Unlimited 3twitter:testdrive twitterde op vrijdag 03-07-2020 om 15:55:00We're back! ☀👑 #NaconConnect 7th July https://t.co/30tNhs5z4C reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |