quote:Op zondag 9 augustus 2020 01:22 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Nou nou nou, dat klinkt niet zo heel enthousiast.Terwijl ik er echt zo keihard om gelachen heb, we wilden een berichtje achterlaten en omdat engine de app heeft (ik inmiddels ook maar nog geen idee hoe dat werkt) zou hij het schrijven maar dat kon niet dus ging hij een tekening maken. Hij is er best lang mee bezig geweest. In eiland begrippen dan.
We hebben het leuk gehad bij jou
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 9 augustus 2020 01:22 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Nou nou nou, dat klinkt niet zo heel enthousiast.Terwijl ik er echt zo keihard om gelachen heb, we wilden een berichtje achterlaten en omdat engine de app heeft (ik inmiddels ook maar nog geen idee hoe dat werkt) zou hij het schrijven maar dat kon niet dus ging hij een tekening maken. Hij is er best lang mee bezig geweest. In eiland begrippen dan.
We hebben het leuk gehad bij jou
[ afbeelding ]
Hey! Ik opende net mijn brievenbus. Het was maar een grapje he? Van dat suikeroompje?quote:
tis dat 99,000 de max wasquote:Op maandag 10 augustus 2020 22:28 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Hey! Ik opende net mijn brievenbus. Het was maar een grapje he? Van dat suikeroompje?Maar wel echt super tof en lief.
it wasn't mequote:Op dinsdag 11 augustus 2020 16:34 schreef liesje1979 het volgende:
Had geen fee gedaan maar dat gifts wel welkom zijn gaf iemand me 99000
Ik wil wel verkopenquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 17:28 schreef liesje1979 het volgende:
Oh en als jullie willen verkopen mag dat uiteraard ook.
Kan, ik dm je de code. Heb net de rij dichtgegooid maar komen nog wel wat bezoeker dus houd er rekening mee dat je even moet wachten.quote:
Zit ernstig te klooien, gooi maar dicht Nook sluit al bijna. Toch bedankt voor je reactie!quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 21:23 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Kan, ik dm je de code. Heb net de rij dichtgegooid maar komen nog wel wat bezoeker dus houd er rekening mee dat je even moet wachten.
sinds wanneer?quote:Op woensdag 12 augustus 2020 08:43 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
Is er al veel veranderd in het spel? Of valt het allemaal mee?
Je kan zwemmen nu.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 09:17 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Sinds ik gestopt ben hahaha....uhm eind april ofzo
Ooh grappigquote:Op woensdag 12 augustus 2020 09:31 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Je kan zwemmen nu.
En nog wat andere content toegevoegd, zoals andere eilanden in dromen bezoeken.
Je kan bij het zwemmen ook zeebeestjes vangen die weer in het museum gaan, dus afhankelijk van hoeveel verzameldrang je hebt, is het best leuk.quote:Op woensdag 12 augustus 2020 11:02 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Ooh grappigdenk niet genoeg om weer terug te keren met spelen. Zal misschine binnenkort weer eens het spel openen om beetje rond te kijken
Tja die verzameldrang is een beetje weg,...vandaar hahahaquote:Op woensdag 12 augustus 2020 11:11 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Je kan bij het zwemmen ook zeebeestjes vangen die weer in het museum gaan, dus afhankelijk van hoeveel verzameldrang je hebt, is het best leuk.
En Pascal.
Het residentiehuis(plein) niet pal voor je vliegveld plaatsen, omdat het veel ruimte inneemt en je er niks op mag bouwen of verplaatsen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2020 22:27 schreef Jump het volgende:
Hmm, onlangs via een abo service van de krant van mijn ouders een Switch Lite ontvangen. Gelijk ook meer eens dit spel aangeschaft. Had geen zin om voor de zoveelste keer een Mario spel te spelen.
Tips voor nieuwkomers?
I knowquote:Op vrijdag 14 augustus 2020 22:45 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Het residentiehuis(plein) niet pal voor je vliegveld plaatsen, omdat het veel ruimte inneemt en je er niks op mag bouwen of verplaatsen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |