Was inderdaad een fantastische etappe, maar door die dopingzaak is de glans er voor mij toch wel wat van af. En ik vond Landis een enorme lul, dus op die dag heb ik er volgens mij ook niet echt van genotenquote:Op zondag 28 juni 2020 22:18 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
De meest heroïsche touretappe ooit.Zoiets gaan we vrees ik nooit meer mogen meemaken.
Oneens. T-Mobile ging nog massaal bloed tanken in Duitsland na de ontmaskering.quote:Op zondag 28 juni 2020 22:19 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Basso had nog 20 liter bloed op voorraad, ik weet genoeg.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die dikke lachwekkende Gutierrez was de enige die binnen de 10 minuten bleef.
3500 dit jaar. Toch ook aardig meer dan in voorgaande jaren, terwijl ik nog steeds eigenlijk alleen in het weekend fiets.quote:Op zondag 28 juni 2020 20:59 schreef Slobeend het volgende:
[..].
Ik zit op 1358. Wie biedt meer? @:heywoodu @:Dale__Cooper @:Mykonos sowieso.
Bijna altijd alleen.quote:Op zondag 28 juni 2020 22:30 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ga je altijd alleen of met een groepje?
1636. Inclusief deels Zwift, maar hé dat is ook fietsen.quote:Op zondag 28 juni 2020 20:59 schreef Slobeend het volgende:
[..].
Ik zit op 1358. Wie biedt meer? @:heywoodu @:Dale__Cooper @:Mykonos sowieso.
quote:Op zondag 28 juni 2020 22:21 schreef showtimer het volgende:
[..]
Oneens. T-Mobile ging nog massaal bloed tanken in Duitsland na de Valkenburg etappe.
Ik stond 100% achter de tourzege van Koos Moerenhoutquote:Op zondag 28 juni 2020 22:21 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Was inderdaad een fantastische etappe, maar door die dopingzaak is de glans er voor mij toch wel wat van af. En ik vond Landis een enorme lul, dus op die dag heb ik er volgens mij ook niet echt van genoten
Mooi was dat inderdaad. Toen dachten we allemaal dat Lance en US Postal/Discovery eindelijk eens te kloppen waren.quote:Op zondag 28 juni 2020 22:40 schreef wimderon het volgende:
[..]
Toen de mannetjes van Lens nog niet bijgetankt hadden en allemaal losten op de Schlucht
Uitstekend kanaaltje is dat van Herman.quote:Op zondag 28 juni 2020 22:40 schreef wimderon het volgende:
[..]
Toen de mannetjes van Lens nog niet bijgetankt hadden en allemaal losten op de Schlucht
Capslock galore toch?quote:Op zondag 28 juni 2020 22:52 schreef maxi-mus het volgende:
Het hoofdstuk 'Louis' is wel trouwens wel leuk.
Er wordt aardig geschreeuwd ja, ik wist trouwens niet dat Louitje en Sneijder al een teringhekel aan elkaar hadden voor Oranje. Louis was (eerst) ook geen fan van Clasie.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 28 juni 2020 22:55 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Er wordt aardig geschreeuwd ja, ik wist trouwens niet dat Louitje en Sneijder al een teringhekel aan elkaar hadden voor Oranje. Louis was (eerst) ook geen fan van Clasie.Je blijft Beau herhalen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Was allemaal een act volgens badmuts. Clasie moest toen spelen vanwege een schorsing of zo.
quote:Op zondag 28 juni 2020 22:55 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Er wordt aardig geschreeuwd ja, ik wist trouwens niet dat Louitje en Sneijder al een teringhekel aan elkaar hadden voor Oranje. Louis was (eerst) ook geen fan van Clasie.Iedereen heeft zijn eigen waarheid. Ik heb inderdaad altijd iedereen gefeliciteerd die jarig was. Ik denk dat dat wel op zijn plaats is. Ik heb de spelers laten raden wie het was, want ze weten niet precies wanneer iedereen jarig is. Maar ik heb niet gezegd dat hij niet zou gaan spelen, want iedereen heeft gespeeld bij mij. Dat is juist de kracht van Louis van Gaal. Die wil iedereen aan de bak laten komen als dat mogelijk is en het teambelang niet schaadt. Dus dit herken ik helemaal niet, en ik vind het heel vervelend.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh excuus het internet heeft natuurlijk alle hoogtepunten al voorbij zien komen.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:00 schreef showtimer het volgende:
[..]
Je blijft Beau herhalen.![]()
Was allemaal een act volgens badmuts. Clasie moest toen spelen vanwege een schorsing of zo.
Mensen die in de 3e persoon over zichzelf praten zijn heel eng.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
Iedereen heeft zijn eigen waarheid. Ik heb inderdaad altijd iedereen gefeliciteerd die jarig was. Ik denk dat dat wel op zijn plaats is. Ik heb de spelers laten raden wie het was, want ze weten niet precies wanneer iedereen jarig is. Maar ik heb niet gezegd dat hij niet zou gaan spelen, want iedereen heeft gespeeld bij mij. Dat is juist de kracht van Louis van Gaal. Die wil iedereen aan de bak laten komen als dat mogelijk is en het teambelang niet schaadt. Dus dit herken ik helemaal niet, en ik vind het heel vervelend.
Uit interesse he. De interviews laten goed zien dat Wes er al snel klaar mee was en onderschat heeft hoeveel tijd in een goede biografie kruipt.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:01 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Oh excuus het internet heeft natuurlijk alle hoogtepunten al voorbij zien komen.
Het Theo Janssen syndroom.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:09 schreef showtimer het volgende:
[..]
Uit interesse he. De interviews laten goed zien dat Wes er al snel klaar mee was en onderschat heeft hoeveel tijd in een goede biografie kruipt.
quote:Op zondag 28 juni 2020 23:01 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Mensen die in de 3e persoon over zichzelf praten zijn heel eng.
En dat terwijl hij een thuiswedstrijdje bij Jeroen speelde?quote:Op zondag 28 juni 2020 23:44 schreef showtimer het volgende:
[..]
Die arme jongen is het pedante helemaal kwijt.
Fidan zat in het uitvak.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:46 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
En dat terwijl hij een thuiswedstrijdje bij Jeroen speelde?
Dat dacht ik ook ja, hij voerde Pauw zelfs nog op in zijn verdediging. Moet ook niet over appverkeer beginnen. Hij is helemaal van het padje.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:46 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
En dat terwijl hij een thuiswedstrijdje bij Jeroen speelde?
Ik bespaar mezelf deze rel bewust.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:47 schreef showtimer het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook ja, hij voerde Pauw zelfs nog op in zijn verdediging. Moet ook niet over appverkeer beginnen. Hij is helemaal van het padje.
Dat is echt not dun. Ik vind het wel een beetje sneu worden zo.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:47 schreef showtimer het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook ja, hij voerde Pauw zelfs nog op in zijn verdediging. Moet ook niet over appverkeer beginnen. Hij is helemaal van het padje.
Oh, vertel?quote:Op zondag 28 juni 2020 23:29 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Helemaal niet verrassend eigenlijk als je haar agenda kent.
Hier zijn talkshows voor gemaakt.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:49 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat is echt not dun. Ik vind het wel een beetje sneu worden zo.
Ze is zo'n vrij-links type, die vindt dat alles gezegd moet kunnen worden. En de ex van Rare Eend.quote:
Was wel genieten ja. Bleek ook wel dat daadwerkelijk (vrijwel) alle sponsors zijn afgehaakt dus het zal sowieso lastig worden met deze 3.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:59 schreef showtimer het volgende:
[..]
Hier zijn talkshows voor gemaakt.![]()
Ik heb ook wel met hem te doen, al maakt hij keer op keer duidelijk dat het niet verder kan zoals het altijd was. Maar dat moet hij ook niet willen als zijn geweten echt zo begint te knagen.
quote:
twitter:wierdduk twitterde op maandag 29-06-2020 om 00:00:12Je moet Wilfred nooit dingen off the record vertellen of appen. reageer retweet
Ja, het is niet makkelijk. Hij wil én aan de goede kant van het racismedebat staan én VI in de huidige samenstelling redden. Dat gaat uiteindelijk niet lukken denk ik. Maar uiteindelijk vindt ie wel weer een nieuwe werkgever, het is een prima presentator.quote:Op zondag 28 juni 2020 23:59 schreef showtimer het volgende:
[..]
Hier zijn talkshows voor gemaakt.![]()
Ik heb ook wel met hem te doen, al maakt hij keer op keer duidelijk dat het niet verder kan zoals het altijd was. Maar dat moet hij ook niet willen als zijn geweten echt zo begint te knagen.
Oh.quote:Op maandag 29 juni 2020 00:00 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ze is zo'n vrij-links type, die vindt dat alles gezegd moet kunnen worden. En de ex van Rare Eend.
Laatste punt zou best eens tegen kunnen vallen. Met deze houding zie ik hem eerder verbitterd het wereldje verlaten.quote:Op maandag 29 juni 2020 00:10 schreef hhh38 het volgende:
Ja, het is niet makkelijk. Hij wil én aan de goede kant van het racismedebat staan én VI in de huidige samenstelling redden. Dat gaat uiteindelijk niet lukken denk ik. Maar uiteindelijk vindt ie wel weer een nieuwe werkgever, het is een prima presentator.
De voornaamste en waarschijnlijk enige reden dat hij er zat was juist Jeroen lijkt me.quote:Oh.
Ben heel benieuwd hoe dit op een andere Op1 dag was gegaan. Dit was voor Wilfred uiteindelijk wel het lastigste duo denk ik.
Dat was 1 van de eerste Tours die ik live op tv gezien heb (Lolleren met Bjarne). Het tijdperk van Escartin, Ugrumov en de Festina mannetjes.quote:Op zondag 28 juni 2020 22:07 schreef Mani89 het volgende:
Schenk ons de Tour van 1996, de ondergang van Miguel en de epische overwinningstocht van de adelaar van Herning.
Wilfred die zich genaaid voelt door Pauw is ergens wel ironisch.quote:Op maandag 29 juni 2020 00:20 schreef showtimer het volgende:
[..]
Laatste punt zou best eens tegen kunnen vallen. Met deze houding zie ik hem eerder verbitterd het wereldje verlaten.
[..]
De voornaamste en waarschijnlijk enige reden dat hij er zat was juist Jeroen lijkt me.
quote:Op maandag 29 juni 2020 00:07 schreef showtimer het volgende:
[..]twitter:wierdduk twitterde op maandag 29-06-2020 om 00:00:12Je moet Wilfred nooit dingen off the record vertellen of appen. reageer retweet
quote:Op maandag 29 juni 2020 00:24 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Wilfred die zich genaaid voelt door Pauw is ergens wel ironisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |