Dan had hij het vorig jaar meteen moeten doen, beetje slap gelul allemaal.quote:
Leven zal wel tegenvallen de hele dag met moeders de vrouw op de bank.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 17:11 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dan had hij het vorig jaar meteen moeten doen, beetje slap gelul allemaal.
Ik kijk nu uit het raam. Straatfeest.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 17:11 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Heel Groningen loopt nu met een erectie?
Woonde geloof ik nog beste tijd in Munchen. Zijn huis in Groningen zal wel klaar zijn nu of zoquote:Op zaterdag 27 juni 2020 17:11 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Leven zal wel tegenvallen de hele dag met moeders de vrouw op de bank.
Het zwarte gat.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 17:11 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Leven zal wel tegenvallen de hele dag met moeders de vrouw op de bank.
Wel sneu voor hem dat er een VAR is.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 17:11 schreef Frozen-assassin het volgende:
Al is Robben geblesseerd dan nog dolt ie halve Eredivisie. Moet makkelijk lukken
Het uitstellen van de Tour heeft toch nog voordelen weten te brengen.twitter:chrisvandegoor twitterde op zaterdag 27-06-2020 om 17:28:21Ik had je vandaag, als trouwste fan van #uitzichtvandedag uit de Tour, graag een foto vd zee in Nice willen tonen, maar het is dit geworden @jonas_creteur #redactiedienst ipv #Tour https://t.co/JnC5VVCJXC reageer retweet
Hoe groot is de kans dat dit glazen zonder sterkte zijn?quote:Op zaterdag 27 juni 2020 16:20 schreef Mani89 het volgende:
Mark van Bommel heeft een bril.
https://nos.nl/artikel/23(...)k-was-onterecht.html
Rick van Drongelen is echt lachwekkend slecht.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 17:31 schreef Dale__Cooper het volgende:
Het zou wel leuk zijn als HSV nog 3e wordt en we dan dus play-offs tussen Werder en HSV krijgen om de Bundesliga.
Moet Wes weten. En puur qua afmaken zal het ook wel. Maar geef mij maar een complete spits.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 17:42 schreef maxi-mus het volgende:
Wes vindt Ruud de beste spits waar hij mee gespeeld heeft. @:wimderon
quote:Op zaterdag 27 juni 2020 16:01 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Dat zet voor mij geen zoden aan de dijk, ik moet vandaag hardcore calorieen verbranden. (de reden staat op mijn instagram @:iedereen.)
Niet Raul>Ruud?quote:Op zaterdag 27 juni 2020 18:03 schreef wimderon het volgende:
[..]
Moet Wes weten. En puur qua afmaken zal het ook wel. Maar geef mij maar een complete spits.
Ik wist dat je dit ging zeggen.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 18:06 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Milito was de beste, maar voetbal blijft geen sport.
(lol)twitter:Martijncda twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 22:35:45Op welke #CDA topper stem jij?
-een fantastische minister(Hugo)
-een zeer adequate staatssecretaris (Mona)
-het beste Kamerlid van NL(Pieter)
-de beste lijsttrekker (Martijn)
Laat iedereen zijn werk doen en laten we ons richten op #watonsbindt #kiesdenummer1 #teammartijn reageer retweet
Die Van Helvert is een raar mannetje.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 21:44 schreef hhh38 het volgende:
(lol)twitter:Martijncda twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 22:35:45Op welke #CDA topper stem jij?
-een fantastische minister(Hugo)
-een zeer adequate staatssecretaris (Mona)
-het beste Kamerlid van NL(Pieter)
-de beste lijsttrekker (Martijn)
Laat iedereen zijn werk doen en laten we ons richten op #watonsbindt #kiesdenummer1 #teammartijn reageer retweet
Kijk ook even naar de resultaten van de poll
Snel wat chips vreten schijnt goed te zijn om je zout aan te vullen en die cola is goed om je suikers aan te vullen.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 22:22 schreef Mani89 het volgende:
Zo, toch nog mijn rondje gefietst. Nu tijd om mezelf te belonen met een zak tjips en cola.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |