Go get em tiger.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:15 schreef Budapestenaar het volgende:
Videomeeting 2/3.
Buda geeft een cursus.
quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:17 schreef UitStraling het volgende:
[..]
*stopt eitjes van de tekenprocessievleermuis in de pot met bamboe.
Ik snap die niet eens.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:19 schreef bitterbal het volgende:
omdat de wetenschap levens kan redden wordt de mensheid beknopt.
dit vliegt hier nu boven op zon banner rond....
Das vroeg, maar heb je altijd de vroege shift op zee? Ik ben ook een vroege vogel normaal, 04:10 op vanwege lange reistijdquote:Op donderdag 25 juni 2020 09:52 schreef FranticDJ het volgende: [..] Op zee om 3.30, in de haven wanneer de telefoon gaat. Kan ieder moment van de dag zijn. Thuis om 8u.
sowieso niet van een teek of een rups, die hebben geen borsten..quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:20 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ligt eraan of ze de borsten heeft van een teek, vleermuis of rups.
quote:Op donderdag 25 juni 2020 09:49 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Denk dat @:crv zich wel in die laatste herkent
Yeah rightquote:Op donderdag 25 juni 2020 09:37 schreef LTVDK het volgende:
Succes met het herstel @:crv, voor je het weet huppel je weer rond als een jong hertje
quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:19 schreef bitterbal het volgende:
omdat de wetenschap levens kan redden wordt de mensheid beknopt.
dit vliegt hier nu boven op zon banner rond....
*zoekt op vleermuizenborsten.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:21 schreef bitterbal het volgende:
[..]
sowieso niet van een teek of een rups, die hebben geen borsten..
Jij geilt op dierentietenquote:
honden hebben er extra veelquote:Op donderdag 25 juni 2020 10:27 schreef UitStraling het volgende:
[..]
*vermoed van niet maar gaat toch even op zoek.
Varkens ookquote:
Yep, fast money en bij het uwv slikken ze dat gewoonquote:Op donderdag 25 juni 2020 10:28 schreef bitterbal het volgende:
nu krijg ik die offerte
kosten : HTML5 & CSS3 ¤ 795,- PHP & MySQL (3 daagse training) ¤ 1250,-
Valt precies in het scholingsbudget van het uwv zegt ze. Maar ik denk dat je dit niet in van die korte dagen kan leren. Is dit gewoon een verdienmodel van dat bedrijf?
https://www.trainspot.nl/
quote:
Heb de offerte doorgestuurd naar uvw. Benieuwd wat ze zeggen. Maar is het niet te doorzichtig om zo geld te verdienen?quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:30 schreef crv het volgende:
[..]
Yep, fast money en bij het uwv slikken ze dat gewoon
viespeuk ben je ook hequote:Op donderdag 25 juni 2020 10:30 schreef UitStraling het volgende:
[..]![]()
Ik stond vanmorgen vrij geil op, heb zelfs goedemorgen tegen hem gezegd maar dat is weer voorbij
oh flinke dag ja. Wel stoer dat je moeder een boek uitbrengtquote:Op donderdag 25 juni 2020 10:37 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Sterfdag broer, boekpresentatie moeder en in totaal rond de 7 uur in het OV.
Ja dat wel, en begrijp vanuit haar ook wel dat ze het op die datum wil doen maar voor mij had dat niet gehoeven.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:38 schreef bitterbal het volgende:
[..]
oh flinke dag ja. Wel stoer dat je moeder een boek uitbrengt
Oeh is dat morgen?quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:37 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Sterfdag broer, boekpresentatie moeder en in totaal rond de 7 uur in het OV.
nee je dierentieten henkquote:Op donderdag 25 juni 2020 10:42 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Echt hè, daar is niets maar dan ook niets vies aan![]()
Bitternon.
Thanks, ga zo maar kijken of ik een mooie tuinplant kan vinden, dat zou ik anders normaal morgen hebben gedaan, en de rest van de dag helemaal niets doen. Maar ja.quote:
Haar rouwprocesquote:
ah ja dan snap ik de dag wel.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:47 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Thanks, ga zo maar kijken of ik een mooie tuinplant kan vinden, dat zou ik anders normaal morgen hebben gedaan, en de rest van de dag helemaal niets doen. Maar ja.
[..]
Haar rouwproces
Ik dus ook wel, alleen heb ik ook een soort vaste manier om die dag te beleven en dat kan dus nu niet.quote:
nee niet naar die presentatie gaan is ook geen optiequote:Op donderdag 25 juni 2020 10:49 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik dus ook wel, alleen heb ik ook een soort vaste manier om die dag te beleven en dat kan dus nu niet.
Nee.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:49 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee niet naar die presentatie gaan is ook geen optie
Weet ik nog niet, eerste jaar had ik een witte roos en vorig jaar een afrikaanse lelie (die werkelijk op dit moment aan het ontploffen is met zo'n 15 opkomende bloemen.quote:
Ha, nee, daar leer je weinig waar je op langere termijn wat aan hebt.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:28 schreef bitterbal het volgende:
nu krijg ik die offerte
kosten : HTML5 & CSS3 ¤ 795,- PHP & MySQL (3 daagse training) ¤ 1250,-
Valt precies in het scholingsbudget van het uwv zegt ze. Maar ik denk dat je dit niet in van die korte dagen kan leren. Is dit gewoon een verdienmodel van dat bedrijf?
https://www.trainspot.nl/
Pfoe, sowieso al een heftige dag en dit maakt het wel even extra zwaar ja.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:37 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Sterfdag broer, boekpresentatie moeder en in totaal rond de 7 uur in het OV.
ze doen het wel sneaky. in de mail stuurde ze zelfs een direct link naar die werkmap van het uwv zodat je het gelijk kan doorsturen. Je zou verwachten dat als het uvw dus scholingsbudget heeft dat ze dan ook checken naar de legitimiteit van de opleidingen die ze betalen maar dat is blijkbaar naief gedachtquote:Op donderdag 25 juni 2020 10:56 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ha, nee, daar leer je weinig waar je op langere termijn wat aan hebt.
[..]
Pfoe, sowieso al een heftige dag en dit maakt het wel even extra zwaar ja.
Oh, ik wil best aannemen dat het UWV het wel prima vindt hoor, maar ik twijfel aan het nut voor jou, dan kan je dat budget wellicht beter elders besteden.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:58 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ze doen het wel sneaky. in de mail stuurde ze zelfs een direct link naar die werkmap van het uwv zodat je het gelijk kan doorsturen. Je zou verwachten dat als het uvw dus scholingsbudget heeft dat ze dan ook checken naar de legitimiteit van de opleidingen die ze betalen maar dat is blijkbaar naief gedacht
Als het goed ruikt en geen raar smaakje heeft, zou ik het durven.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:02 schreef liesje1979 het volgende:
Had gistermiddag pastasalade gemaakt, dat kan ik vanavond nog wel eten toch? Ben altijd een beetje een muts in zulke dingen.
Ja maar dat vind ik dus lastig want weet nooit zo goed of iets goed ruikt en dan heeft het in mijn hoofd ook gelijk een raar smaakje.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:03 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Als het goed ruikt en geen raar smaakje heeft, zou ik het durven.
Nou ja heb er weinig vertrouwen in dat je dat allemaal leert in zon korte tijd. Misschien als aanvul als je al kennis hebt of opfriscursus. Ze kon ook niet vertellen hoeveel mensen aan een baan kwamen na dit gedaan te hebbenquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:02 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Oh, ik wil best aannemen dat het UWV het wel prima vindt hoor, maar ik twijfel aan het nut voor jou, dan kan je dat budget wellicht beter elders besteden.
Ah dat ken ikquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:03 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja maar dat vind ik dus lastig want weet nooit zo goed of iets goed ruikt en dan heeft het in mijn hoofd ook gelijk een raar smaakje.
Ik kan hier niet over oordelen, ik heb een vers fobie, moet allemaal zo vers mogelijk zijn anders komt het mijn mond niet in.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:02 schreef liesje1979 het volgende:
Had gistermiddag pastasalade gemaakt, dat kan ik vanavond nog wel eten toch? Ben altijd een beetje een muts in zulke dingen.
Als je echt verder wilt in deze hoek kan je volgens mij beter zelf zoveel mogelijk oefenen en leren via youtube enzo en een portfolio op gaan bouwen. Veel nuttiger dan een cursusje waar je niet meteen een praktische toepassing bij hebt.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:04 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Nou ja heb er weinig vertrouwen in dat je dat allemaal leert in zon korte tijd. Misschien als aanvul als je al kennis hebt of opfriscursus. Ze kon ook niet vertellen hoeveel mensen aan een baan kwamen na dit gedaan te hebben
Tsja, wat zin erin inderdaad?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:03 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja maar dat vind ik dus lastig want weet nooit zo goed of iets goed ruikt en dan heeft het in mijn hoofd ook gelijk een raar smaakje.
Heb het gelijk in de koelkast gezet. Euhm maceroni, ham, bieslook, ei, yoghurt, mayo, augurk en doperwten, misschien vergeet ik nog iets.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:04 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ah dat ken ik![]()
Maar als het koud was kan hetwat zit er allemaal in?
Ja naja zo extreem heb ik het niet, maar bewaar dingen nooit lang.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:04 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik kan hier niet over oordelen, ik heb een vers fobie, moet allemaal zo vers mogelijk zijn anders komt het mijn mond niet in.
Sinaasappelsap gooi ik na een uur al weg bijvoorbeeld
ja maar dan heb je geen papiertje en leer jezelf misschien verkeerde manieren aan. Dan denk ik eerder aan loi ofzoquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:06 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Als je echt verder wilt in deze hoek kan je volgens mij beter zelf zoveel mogelijk oefenen en leren via youtube enzo en een portfolio op gaan bouwen. Veel nuttiger dan een cursusje waar je niet meteen een praktische toepassing bij hebt.
moet wel kunnen tochquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:06 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Heb het gelijk in de koelkast gezet. Euhm maceroni, ham, bieslook, ei, yoghurt, mayo, augurk en doperwten, misschien vergeet ik nog iets.
[..]
Ja naja zo extreem heb ik het niet, maar bewaar dingen nooit lang.
Je weet dat het merendeel van de programmeurs het zichzelf heeft aangeleerd he?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:07 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja maar dan heb je geen papiertje en leer jezelf misschien verkeerde manieren aan. Dan denk ik eerder aan loi ofzo
nee dat weet ik nietquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:08 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Je weet dat het merendeel van de programmeurs het zichzelf heeft aangeleerd he?Ook in de webdesign hoek.
Eh, zolang je geen geschifte yoghurt ziet, zou ik het durven.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:06 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Heb het gelijk in de koelkast gezet. Euhm maceroni, ham, bieslook, ei, yoghurt, mayo, augurk en doperwten, misschien vergeet ik nog iets.
[..]
Ja naja zo extreem heb ik het niet, maar bewaar dingen nooit lang.
Whut?quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:19 schreef bitterbal het volgende:
omdat de wetenschap levens kan redden wordt de mensheid beknopt.
dit vliegt hier nu boven op zon banner rond....
Dan bij deze.quote:
Dit is hooguit een introductie. Een beetje wat ik net heb gedaan voor mijn collega's.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:28 schreef bitterbal het volgende:
nu krijg ik die offerte
kosten : HTML5 & CSS3 ¤ 795,- PHP & MySQL (3 daagse training) ¤ 1250,-
Valt precies in het scholingsbudget van het uwv zegt ze. Maar ik denk dat je dit niet in van die korte dagen kan leren. Is dit gewoon een verdienmodel van dat bedrijf?
https://www.trainspot.nl/
Oef. Da's een heftige dag.quote:Op donderdag 25 juni 2020 10:37 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Sterfdag broer, boekpresentatie moeder en in totaal rond de 7 uur in het OV.
Je gaat daar bar weinig te horen krijgen wat je zelf met wat moeite ook niet gratis overal op het web kan vinden. En met zo'n korte cursus gaan er niet ineens heel veel deuren bij werkgevers open.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:04 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Nou ja heb er weinig vertrouwen in dat je dat allemaal leert in zon korte tijd. Misschien als aanvul als je al kennis hebt of opfriscursus. Ze kon ook niet vertellen hoeveel mensen aan een baan kwamen na dit gedaan te hebben
hij doet nu zijn werk on the go dus?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:11 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Dan bij deze.
M'n kerel ook, die heeft helemaal geen officiële "programmeeropleiding" gedaan, maar dat is wel z'n voornaamste bezigheid nu. Sterker nog, die moet nu programmeren in een taal die 'ie helemaal niet kent.
nou dat laatste had ik al bedacht jaquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:12 schreef Modus het volgende:
[..]
Je gaat daar bar weinig te horen krijgen wat je zelf met wat moeite ook niet gratis overal op het web kan vinden. En met zo'n korte cursus gaan er niet ineens heel veel deuren bij werkgevers open.
Als je geen duidelijke lange termijnopleiding in deze richting achter je naam hebt (grafisch ontw/multimedia oid), kijken bedrijven naar of je een interessant portfolio hebt. Als je daar iets van kan laten zien maak je vaak al iets meer kans.
Dat betekent wel dat je zelf ws fictieve opdrachten/sites/projecten moet gaan bedenken, want echte opdrachten ga je natuurlijk niet hebben.
Maar het is dus geen werk dat je even in een week leert.
-wat IJsdraakje zegt
Gooit het over de schutting.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:13 schreef bitterbal het volgende:
[..]
hij doet nu zijn werk on the go dus?
Het uwv interesseert rt het niets wat ze uitgevenquote:Op donderdag 25 juni 2020 10:36 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Heb de offerte doorgestuurd naar uvw. Benieuwd wat ze zeggen. Maar is het niet te doorzichtig om zo geld te verdienen?
Gelukkig zijn ze in z'n omgeving te lomp voor hippe managerpraat, anders werd ik helemaal gillend gek van het gemopper erover.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:13 schreef bitterbal het volgende:
[..]
hij doet nu zijn werk on the go dus?
Moet je dat zelf betalen dan? Als zij het aanbieden zou ik het nog overwegen, maar verwacht er geen wonderen van.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:13 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou dat laatste had ik al bedacht jaMaar dan laat ik deze gaan want zonde van het geld
nee als ze dit goedkeuren betaalt het uwv het.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:16 schreef Modus het volgende:
[..]
Moet je dat zelf betalen dan? Als zij het aanbieden zou ik het nog overwegen, maar verwacht er geen wonderen van.
Maar het budget wat je beschikbaar hebt voor scholing zal niet onbeperkt zijn, neem ik aan?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:17 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee als ze dit goedkeuren betaalt het uwv het.
Of zachtjes swingend dansende doperwtenquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:09 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Eh, zolang je geen geschifte yoghurt ziet, zou ik het durven.
oh nee. geloof 2500 euroquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:18 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Maar het budget wat je beschikbaar hebt voor scholing zal niet onbeperkt zijn, neem ik aan?
Leuke tegeltjeswijsheid voor op de wc.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:17 schreef bitterbal het volgende:
de tekste was iets anders. komt van virus waanzin
[ afbeelding ]
Dan helemaal niet doen inderdaad.quote:
Nee, da's sowieso zonde. Dansende doperwten moet je koesteren.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:18 schreef Molo het volgende:
[..]
Of zachtjes swingend dansende doperwten
tja er werd „eindelijk“ eens geluisterd naar de „experten“ dus dat werd compleet uitgenutquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:17 schreef bitterbal het volgende:
de tekste was iets anders. komt van virus waanzin
[ afbeelding ]
Wauw.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:17 schreef bitterbal het volgende:
de tekste was iets anders. komt van virus waanzin
[ afbeelding ]
Dat si te kort door de bochtquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:15 schreef crv het volgende:
[..]
Het uwv interesseert rt het niets wat ze uitgeven
Omdat kikkers kwaken aan de Zeeuwse kust komen ze in Enschede aardappels tekort op dinsdagavond.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:18 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Leuke tegeltjeswijsheid voor op de wc.
Waar ik op zich wel benieuwd naar benquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:20 schreef bitterbal het volgende:
[..]
vanwege het kort geding nu tegen de staat
Die smerige dreads daarquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:22 schreef bitterbal het volgende:
[..]
https://nos.nl/livestream(...)ronamaatregelen.html
Je collega bestek?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:22 schreef Molo het volgende:
Volgens mij is mijn collega bestek burnout aan het gaan
Zit te schuimbekken omdat ticketsysteem zijn opmaak verneukt
Who cares, denk ik danmaar hij is écht serieus witheet
Zoals wat hoort?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:24 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee dit is gewoon zoals het hoort.
dat je het beleid van de overheid mag laten toetsen door een rechtbank. Of je het nou eens bent met ze of niet.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:26 schreef Molo het volgende:
[..]
Zoals wat hoort?
Die woordvoerder komt amper normaal uit zijn woorden![]()
Zie dit soort figuren ook op allerlei posts op LinkedIn reageren waarvan ik echt denk 'duidelijk te merken dat de GGZ afgelopen jaren flink bezuinigd heeft' plus 'de penetratiegraad voor internetgebruik is daadwerkelijk erg hoog hier. Iedereen kan er gebruik van maken'
Zijn allemaal gekkies.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:24 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee dit is gewoon zoals het hoort.
nee je mist niks. heb het weg gekliktquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:28 schreef IJsdraakje het volgende:
Ik mis er weinig aan door niet te kijken, hoor ik al.
quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:20 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Omdat kikkers kwaken aan de Zeeuwse kust komen ze in Enschede aardappels tekort op dinsdagavond.
Ja dát vind ik ookquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:27 schreef bitterbal het volgende:
[..]
dat je het beleid van de overheid mag laten toetsen door een rechtbank. Of je het nou eens bent met ze of niet.
nou zijn we het eens tochquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:29 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja dát vind ik ook![]()
En daar ben ik ook heel benieuwd naar. De groep die hier nu staat is kierewiet maar het toetsen van het beleid ben ik wel erg voor
Hey Liesjequote:
Absoluut!quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:27 schreef bitterbal het volgende:
[..]
dat je het beleid van de overheid mag laten toetsen door een rechtbank. Of je het nou eens bent met ze of niet.
niet relevant of de meerderheid iets wel of niet vindt. Je hebt gewoon het recht om het te laten toetsen door een rechtbank. Stel je voor dat een minderheid dat niet mag omdat ze een minderheid zijn....quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:30 schreef UitStraling het volgende:
Dit is ook hoe je een democratie op de knieën krijgt, 130 mensen zijn het niet eens met waar 15 miljoen mensen het wel mee eens zijn, kun je eindeloos volhouden dit soort strapatsen.
Dmquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:30 schreef Molo het volgende:
[..]
Hey Liesje
Lijkt me wel gek om boek geschreven door je moeder te lezen, over zoiets wat jou ook zo raakt
Weet niet of ik dat zou willen/kunnen eigenlijk
Klopt maar wel waarquote:
Een zekere drempel mag er wel zijn hoorquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:31 schreef bitterbal het volgende:
[..]
niet relevant of de meerderheid iets wel of niet vindt. Je hebt gewoon het recht om het te laten toetsen door een rechtbank. Stel je voor dat een minderheid dat niet mag omdat ze een minderheid zijn....
Van hoe lang geleden?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:34 schreef crv het volgende:
[..]
Klopt maar wel waar
/ervaringsdeskundige
Hangt van je buurt af. Veel jonge kinderen? Rond een uur of zes. Veel werkenden? Random moment overdag. Veel bejaarden: VOORAL NIET 'S OCHTENDS.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:35 schreef CherryLips het volgende:
Oké, wat is het rustigste moment om naar de supermarkt te gaan?
Ga er gewoon heenquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:35 schreef CherryLips het volgende:
Oké, wat is het rustigste moment om naar de supermarkt te gaan?
Eigen ervaringen 10 tot 20 jaarquote:
Of in dat laatste geval wel, met je actieve coronainfectiequote:Op donderdag 25 juni 2020 11:36 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Hangt van je buurt af. Veel jonge kinderen? Rond een uur of zes. Veel werkenden? Random moment overdag. Veel bejaarden: VOORAL NIET 'S OCHTENDS.
Goed punt.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:37 schreef Molo het volgende:
[..]
Of in dat laatste geval wel, met je actieve coronainfectie
Uitdunnen die handel
ja maar die stop kan dan ook weer misbruikt worden. Maar begrijpt dat er idd vervelende mensen tussen kunnen zitten die alles en iedereen maar voor de rechter probleren te slepen om te ziekenquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:35 schreef Molo het volgende:
[..]
Een zekere drempel mag er wel zijn hoor
Oud collega van me is aangeklaagd door een patiënt
Blijkbaar doet die patiënt dat bij alle behandelaars waar hij onder behandeling is, en dat mag.
Ik vind dat echt waanzin
Sommige mensen zouden gewoon een 'ho stop, nu is het klaar' melding moeten kunnen krijgen binnen alle redelijkheid
Ja maar dan is het vers waarschijnlijk op.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:36 schreef Molo het volgende:
[..]
Ga er gewoon heen
De kans dat je er corona oploopt is echt nihil als je beetje om mensen heen sjeest
En anders vlak voor sluitingstijd
Dat bedoel ik niet, natuurlijk moet je een onafhankelijke rechter regeringsbeleid kunnen laten toetsen maar de drempel ligt wel erg laag, als dit afgewezen gaat worden staan exact dezelfde mensen volgende week weer bij de rechter omdat de kikkers aan de Zeeuwse kust te hard kwaken, beetje dat idee.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:31 schreef bitterbal het volgende:
[..]
niet relevant of de meerderheid iets wel of niet vindt. Je hebt gewoon het recht om het te laten toetsen door een rechtbank. Stel je voor dat een minderheid dat niet mag omdat ze een minderheid zijn....
Tsja, het is het een of het andere.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:37 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja maar dan is het vers waarschijnlijk op.
Ja, want dan zijn ze ook nog even "onder de mensen"quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:39 schreef Budapestenaar het volgende:
Mijn ervaring is dat die oudjes vooral gaan op momenten dat alle werkenden ook hun boodschappen doen. Dan kunnen ze de boel blokkeren met hun rollators en irritant lang staan twijfelen tussen bokkenpootjes en lange vingers.
ja ik ga er vanuit dat de rechter onafhankelijk is en hoop dat hij het juiste beslist natuurlijkquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:39 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Dat bedoel ik niet, natuurlijk moet je een onafhankelijke rechter regeringsbeleid kunnen laten toetsen maar de drempel ligt wel erg laag, als dit afgewezen gaat worden staan exact dezelfde mensen volgende week weer bij de rechter omdat de kikkers aan de Zeeuwse kust te hard kwaken, beetje dat idee.
En stel je treft een rechter die hierin meegaat?
Er is hartstikke veel veranderd johquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:37 schreef crv het volgende:
[..]
Eigen ervaringen 10 tot 20 jaar
Ervaring van kennissen <5 jaar
Online bestellen of angst loslaten/accepteren en gaanquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:37 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja maar dan is het vers waarschijnlijk op.
Ik bestel online, maar vers blijft niet lang goed met dit weer en m'n vee zit zonder groenvoer.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:41 schreef Molo het volgende:
[..]
Online bestellen of angst loslaten/accepteren en gaan
Klopt. In hun ogen is dat gezellig en een fijne dagbestedingquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:39 schreef Budapestenaar het volgende:
Mijn ervaring is dat die oudjes vooral gaan op momenten dat alle werkenden ook hun boodschappen doen. Dan kunnen ze de boel blokkeren met hun rollators en irritant lang staan twijfelen tussen bokkenpootjes en lange vingers.
Wat verwacht je van ons eigenlijk?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:41 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik bestel online, maar vers blijft niet lang goed met dit weer en m'n vee zit zonder groenvoer.
En hoe lang ben je?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:38 schreef bitterbal het volgende:
ik heb mijn wegschaal
57.4 kilo.
dus een kilo aan muffintopvet
Tips.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:42 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Wat verwacht je van ons eigenlijk?
Hoeveel meer wil je er hebben?quote:
Gewoon gaanquote:
Gewoon gaan en dan zeg je straks, dat ik me daar al die maanden zo druk om heb gemaakt. Inmiddels is iedereen gewoon alweer tijden normaal aan het leven en de meeste mensen proberen nog wel iets van afstand te houden in de supermarkt. Je kan anders eens heen lopen en kijken of er buiten een rij staat? Dat is hier nog regelmatigquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:37 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja maar dan is het vers waarschijnlijk op.
Niemand zanikt toch?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:42 schreef CherryLips het volgende:
Geen gezanik zou ook fijn zijn. Stelde gewoon een vraag.
Maanden geleden was de situatie ook anders, en onbekender, en angstiger.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:43 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Gewoon gaan en dan zeg je straks, dat ik me daar al die maanden zo druk om heb gemaakt. Inmiddels is iedereen gewoon alweer tijden normaal aan het leven en de meeste mensen proberen nog wel iets van afstand te houden in de supermarkt. Je kan anders eens heen lopen en kijken of er buiten een rij staat? Dat is hier nog regelmatig
Op die tijdstippen moeten ze van die spijkermatten uitrollenquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:42 schreef Molo het volgende:
[..]
Klopt. In hun ogen is dat gezellig en een fijne dagbesteding
Dat verzin ik niet, heb ik meermaals gehoord bij navraag waarom ze dat in godesnaam doen
ik weet het niet precies. denk vlak voor sluitingstijd beste tijd maar misschien is het goede groenvoer dan al op dus dan zou ik zo rond 11 ofzo gaan. Voor de lunch.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:42 schreef CherryLips het volgende:
Geen gezanik zou ook fijn zijn. Stelde gewoon een vraag.
quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:38 schreef bitterbal het volgende:
ik heb mijn wegschaal
57.4 kilo.
dus een kilo aan muffintopvet
Euhm, ok.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:43 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Sorry, herhaalde ik mijn vraag zes keer ofzo? Bleef Fok hangen?
Neuh, meer dat ik al wekenlang dezelfde angsten uitgesproken zie worden en daar ook steeds dezelfde dingen op geantwoord worden (ga gewoon).quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:43 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Sorry, herhaalde ik mijn vraag zes keer ofzo? Bleef Fok hangen?
quote:
quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:42 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Wat verwacht je van ons eigenlijk?
Ik vind dit wel een beetje vreemde reacties op een eenvoudige vraag.quote:
Merk amper meer iets van de maatregelen, waar dan ook.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:43 schreef Molo het volgende:
[..]
Maanden geleden was de situatie ook anders, en onbekender, en angstiger.
Schakelen
Ik was ook van plan om te gaan, maar stelde een onschuldige vraag, in mijn ogen.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:44 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Neuh, meer dat ik al wekenlang dezelfde angsten uitgesproken zie worden en daar ook steeds dezelfde dingen op geantwoord worden (ga gewoon).
ja maar voor iemand die bang is om ziek te worden is dat misschien juist wel het meeste enge er aanquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:45 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Merk amper meer iets van de maatregelen, waar dan ook.
Die eerste was gewoon een serieuze vraag. Ik kan wel tips blijven geven, maar daar moet iemand wel voor open staan.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:44 schreef CherryLips het volgende:
[..]
[..]
[..]
Ik vind dit wel een beetje vreemde reacties op een eenvoudige vraag.
Vol Corona, griep en kinkhoest, want daar is die generatie niet (meer) immuun voorquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:43 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Op die tijdstippen moeten ze van die spijkermatten uitrollen
'Tips blijven geven', dat viel ook wel mee toch. En ik sta er toch voor open, anders vroeg ik het niet. Alleen dat ik 'eind van de dag' misschien niet zo praktisch vond. Het is niet dat er dertig tips komen en ik met 33 smoesjes kom.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:46 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Die eerste was gewoon een serieuze vraag. Ik kan wel tips blijven geven, maar daar moet iemand wel voor open staan.
denk wat weinig toch? meeste van die lengte zijn toch zon 65 kilo geloof ikquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:46 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Lijkt mij een uitstekend gewicht voor die lengte?
Get over it, iedereen is volop aan het leven alweer hoor.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:45 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik was ook van plan om te gaan, maar stelde een onschuldige vraag, in mijn ogen.
Bij mijn Albert Heijn is het een half uur voor sluitingstijd enorm rustig. En dan zijn ze volop aan het vakken vullen dus genoeg aanbod.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:45 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik was ook van plan om te gaan, maar stelde een onschuldige vraag, in mijn ogen.
quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:47 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Get over it, iedereen is volop aan het leven alweer hoor.
Idemquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:45 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Merk amper meer iets van de maatregelen, waar dan ook.
Dank jequote:Op donderdag 25 juni 2020 11:47 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Bij mijn Albert Heijn is het een half uur voor sluitingstijd enorm rustig. En dan zijn ze volop aan het vakken vullen dus genoeg aanbod.
Kreeg je toch ook gewoon antwoord op?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:45 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik was ook van plan om te gaan, maar stelde een onschuldige vraag, in mijn ogen.
quote:
Bij dit soort passief agressieve reacties?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:49 schreef CherryLips het volgende:
Maar ik zal hier geen vragen meer stellen verder, fijn dat ik hier terechtkan.
Het is ook een beetje lastig voor mij omdat ik me die angst niet meer zo goed kan voorstellen. In het begin wel hoor, of eigenlijk was ik vooral heel bang voordat het allemaal begon, Maar ben al die maanden dagelijks naar de Appie geweest en heb ook gewoon gewerkt. En het is een beetje dubbel je angst want ik zag je gister nog posten dat je voor 1 juli naar de dierentuin wilde.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:46 schreef CherryLips het volgende:
[..]
'Tips blijven geven', dat viel ook wel mee toch. En ik sta er toch voor open, anders vroeg ik het niet. Alleen dat ik 'eind van de dag' misschien niet zo praktisch vond. Het is niet dat er dertig tips komen en ik met 33 smoesjes kom.
Jouw bouw zal anders zijn. En als je geen kwabjes wil is het enige andere alternatief spieren kweken voor een hoger gewicht.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:46 schreef bitterbal het volgende:
[..]
denk wat weinig toch? meeste van die lengte zijn toch zon 65 kilo geloof ik
Ja toch, momenteel is het zo dat je tig keer meer kans hebt om door een trein geraakt te worden dan door Covid-19, eventjes dan.quote:
Die een reactie zijn op passief agressieve reacties van anderen.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:49 schreef Molo het volgende:
[..]
[..]
Bij dit soort passief agressieve reacties?
ja het aantal kilo's interesseert mij niet als het maar gewoon in verhouding is allemaal ;Pquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:49 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Jouw bouw zal anders zijn. En als je geen kwabjes wil is het enige andere alternatief spieren kweken voor een hoger gewicht.
Even als advocaat van de duivel he, maar dat volop aan het vakkenvullen..... die jongelui houden nog misschien wel het minste afstand.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:47 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Bij mijn Albert Heijn is het een half uur voor sluitingstijd enorm rustig. En dan zijn ze volop aan het vakken vullen dus genoeg aanbod.
Het is ook heel dubbel, want ik wil gewoon natuurlijk wel een beetje leuk leven hebben verder, maar ik voel me overal nog ontzettend ongemakkelijk. Ik ben dinsdag naar Katwijk geweest, hartstikke lekker, maar in het plaatsje zelf was het nog druk en heb ik spijt dat ik ben gegaan.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:49 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Het is ook een beetje lastig voor mij omdat ik me die angst niet meer zo goed kan voorstellen. In het begin wel hoor, of eigenlijk was ik vooral heel bang voordat het allemaal begon, Maar ben al die maanden dagelijks naar de Appie geweest en heb ook gewoon gewerkt. En het is een beetje dubbel je angst want ik zag je gister nog posten dat je voor 1 juli naar de dierentuin wilde.
nou ja beetje inleven en zoquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:49 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja toch, momenteel is het zo dat je tig keer meer kans hebt om door een trein geraakt te worden dan door Covid-19, eventjes dan.
Ik geloof je best, maar het is ook best vaak in het nieuws geweest dat mensen totaal zinloze opleidingen voorgeschoteld kregen en bijv mijn Oud-buurman die ontslagen werd bij de bank en met een zeer zinvolle studie bezig is waarmee hij weer snel aan de bak kan, het wordt geweigerd. Hij betaald hem nu maar zelfquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:40 schreef Molo het volgende:
[..]
Er is hartstikke veel veranderd joh
Zat kan beter hoor, maar alleen maar erop miepen vind ik te makkelijk
Er worden zeker wel toetsen gedaan op kwaliteit van begeleiding en opleidingen. Het moet alleen wel in verhouding zijn.
Zo wordt er ook steeds minder geïnvesteerd in mensen die, kort door de bocht, kansloos zijn (oud, langdurig of heel vaak werkloos, weinig opleiding of weinig mogelijkheden of motivatie) en meer in jongeren en mensen die veel kansen hebben.
Daarbij mag je toch ook wel eigen verantwoordelijkheid en eigen inbreng van mensen verwachten. Handje ophouden, en volledig aan de hand genomen worden bij alles is er niet meer bij, en wmb terecht.
Zodra je dat gaat doen gaat iemand daar toch niet zelfstandiger of zelfredzamer van worden ofzo
Ja, van elkaar. Maar als klant kun je wel afstand houden. Ik vraag meestal even of ik iets mag pakken en dan snappen ze de hint wel.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:51 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Even als advocaat van de duivel he, maar dat volop aan het vakkenvullen..... die jongelui houden nog misschien wel het minste afstand.
Wel doen ,quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:49 schreef CherryLips het volgende:
Maar ik zal hier geen vragen meer stellen verder, fijn dat ik hier terechtkan.
Die eerste was een serieuze vraag hoor, of je eigenlijk vooral aanmoediging zoekt bijvoorbeeld. Daar helpen tips geen reet tegen.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:49 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die een reactie zijn op passief agressieve reacties van anderen.
En snap je wellicht hoe dat komt?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:49 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die een reactie zijn op passief agressieve reacties van anderen.
Verhoudingen, doet me denken aan Snootles.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:51 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja het aantal kilo's interesseert mij niet als het maar gewoon in verhouding is allemaal ;P
En wat is er dan nu niet in verhouding? Je love handles?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:51 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja het aantal kilo's interesseert mij niet als het maar gewoon in verhouding is allemaal ;P
Doe eens normaalquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:47 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Get over it, iedereen is volop aan het leven alweer hoor.
Maar die lees jij erin maar volgens mij zijn die niet zo bedoeld.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:49 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die een reactie zijn op passief agressieve reacties van anderen.
ja dus eigenlijk nergens vet op het lichaam of minimaal en dan toch die duidelijke bollingen op de zijkant en buik ;Pquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:53 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
En wat is er dan nu niet in verhouding? Je love handles?
Tja dat moet gewoon slijten. En het slijt alleen door jezelf er meer aan bloot te stellen.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:51 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het is ook heel dubbel, want ik wil gewoon natuurlijk wel een beetje leuk leven hebben verder, maar ik voel me overal nog ontzettend ongemakkelijk. Ik ben dinsdag naar Katwijk geweest, hartstikke lekker, maar in het plaatsje zelf was het nog druk en heb ik spijt dat ik ben gegaan.
Ook zonder vet is een lichaam geen liniaal he?quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:54 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja dus eigenlijk nergens vet op het lichaam of minimaal en dan toch die duidelijke bollingen op de zijkant en buik ;P
Misschien wat aanmoediging, of een tip van 'ja ik zou niet om drie uur 's middags gaan want dan zijn al die blagen vrij.'quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:52 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Die eerste was een serieuze vraag hoor, of je eigenlijk vooral aanmoediging zoekt bijvoorbeeld. Daar helpen tips geen reet tegen.
ja dus eigenlijk moet er overal iets bij om het weer recht te trekkenquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:55 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ook zonder vet is een lichaam geen liniaal he?
Knorrepotjequote:Op donderdag 25 juni 2020 11:54 schreef IJsdraakje het volgende:
En als ik knorrig over kom: dat ben ik ook door dit kloteweer.
niet als het over je broek komt zonder enige vorm van kont of heupquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:56 schreef UitStraling het volgende:
Buikjes zijn toch vooral lief en aantrekkelijk?
Het is niet helemaal zeker of ik in een risicogroep val.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:52 schreef Molo het volgende:
[..]
En snap je wellicht hoe dat komt?
Waar komt jouw angst, die stuk meer lijkt te zijn dan van de gemiddelde user hier, vandaan om ziek te worden?
Ben je risicogroep? Mensen verloren? Etc?
Er komen ondanks fors meer tests, nauwelijks meer positieve uitslagen terug, de kans het te krijgen is echt heel klein nu.
Wat maakt dat dat blijkbaar anders voelt voor jou?
Of ben je niet bang ziek te worden en is er iets anders?
Ik snap het niet
Als je op openingstijden zoekt van welke supermarkt dan ook zie je exact wanneer het historisch gezien druk is of niet.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:56 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Misschien wat aanmoediging, of een tip van 'ja ik zou niet om drie uur 's middags gaan want dan zijn al die blagen vrij.'
Hier is tussen de middag ideaal, maar ja frankrijk....quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:56 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Misschien wat aanmoediging, of een tip van 'ja ik zou niet om drie uur 's middags gaan want dan zijn al die blagen vrij.'
Tweede stuk, zeker, heb je gelijk in, wie processen en efficiency is het een rukorganisatie. Kan zeker beterquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:51 schreef crv het volgende:
[..]
Ik geloof je best, maar het is ook best vaak in het nieuws geweest dat mensen totaal zinloze opleidingen voorgeschoteld kregen en bijv mijn Oud-buurman die ontslagen werd bij de bank en met een zeer zinvolle studie bezig is waarmee hij weer snel aan de bak kan, het wordt geweigerd. Hij betaald hem nu maar zelf
Mevr crv is ook afhankelijk van uwv
3 maande terug brief met vraag om bewijs van leven te sturen per datum X. Brief komt 1 week te laat (doordat overal de post corona had) dus weer gebeld. Konden voor uitzondering per mail sturen, was een mailadres ingesteld
Zo gedaan, 2 weken geleden een maning![]()
Weer gebeld, kwijt geraakt waarschijnlijk.......
Nu kregen we een direct mailadres.
Er gaat bijna niets in 1 keer goed, wat ook mijn ervaring is toen ik 20 jaar geleden voor achmea werkte met een afdeling die van het uwv overgenomen was...
Die heb je welquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:57 schreef bitterbal het volgende:
[..]
niet als het over je broek komt zonder enige vorm van kont of heup
Dat vindt jijquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:57 schreef bitterbal het volgende:
[..]
niet als het over je broek komt zonder enige vorm van kont of heup
Ik vind het een vreemde reactie op een eenvoudig antwoord op jouw vreemde vraag.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:44 schreef CherryLips het volgende:
[..]
[..]
[..]
Ik vind dit wel een beetje vreemde reacties op een eenvoudige vraag.
Ok, dat is een deel van mijn vraag beantwoorden zoquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:57 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het is niet helemaal zeker of ik in een risicogroep val.
Gewoon luisteren naar de kenner en de specialist hierinquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:59 schreef bitterbal het volgende:
[..]
minimaal. maar het zou kunnen dat mijn beeld wat vertekent is als ik in de spiegel kijk...
Oké dus mensen vinden het raar dat ik bang ben om ziek te worden? Dát vind ik raar.quote:Op donderdag 25 juni 2020 11:59 schreef Molo het volgende:
[..]
Ok, dat is een deel van mijn vraag beantwoorden zo
Snap ik het nog steeds niet
angst is ook niet rationeelquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:59 schreef Molo het volgende:
[..]
Ok, dat is een deel van mijn vraag beantwoorden zo
Snap ik het nog steeds niet
Wel pens en lovehandles en geen kont is wel klote jaquote:
nu schuif je je zelf naar voren hequote:Op donderdag 25 juni 2020 12:00 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gewoon luisteren naar de kenner en de specialist hierin
Iedereen op Fok denkt ook psycholoog te zijn en als je niet je halve levensverhaal neerkwakt over hoe en waarom je iets vindt, dan ben je blijkbaar raar.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:00 schreef bitterbal het volgende:
[..]
angst is ook niet rationeel![]()
ik heb inmiddels uitgetekent op het terras waar alle spinnetjes zitten. ZIjn niet groter dan een speldenknop maar toch hou k ze in de gaten
ik niet. ik begrijp je wel hoor. begrijp je vragen over boodschappen ookquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Oké dus mensen vinden het raar dat ik bang ben om ziek te worden? Dát vind ik raar.
kijk molo is het met mij eensquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:01 schreef Molo het volgende:
[..]
Wel pens en lovehandles en geen kont is wel klote ja
Denk dat jezelf opsluiten binnen je vele malen zieker maakt dan naar buiten gaan.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Oké dus mensen vinden het raar dat ik bang ben om ziek te worden? Dát vind ik raar.
Voor een kont wordt het trainen of implantaten. Helaasch.quote:
Nee, iedereen heeft ongeveer die angsten wel gehad. Maar zich er op den duur wel overheen gezet en nu is alles gewoon bijna weer normaal. Maar als je nog zoveel mogelijk binnen blijft dan kan je ook niet wennen aan hoe het nu is.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Oké dus mensen vinden het raar dat ik bang ben om ziek te worden? Dát vind ik raar.
nou ja voor mensen die een bepaalde angst niet hebben is het ook lastig te begrijpen dat een ander dat wel heeftquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:01 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Iedereen op Fok denkt ook psycholoog te zijn en als je niet je halve levensverhaal neerkwakt over hoe en waarom je iets vindt, dan ben je blijkbaar raar.
Eigen verantwoordelijkheid is een must, eens, geval van mijn buurman is complex, ING, hij heeft altijd veel gedaan, en trok uiteindelijk overal aan het kortste eind. Wrong time, wrong momentquote:Op donderdag 25 juni 2020 11:58 schreef Molo het volgende:
[..]
Tweede stuk, zeker, heb je gelijk in, wie processen en efficiency is het een rukorganisatie. Kan zeker beter
Eerste geval, dat is echt van jaren geleden dat dat speelde, wordt veel meer op gelet.
Sowieso is het nu met ontslagrecht anders en transitievergoedingen e.d.
Want het is ook bizar dat iemand ontslagen kon worden ergens en dat de goegemeente dan maar mag opdraaien voor de afhandeling om weer aan een baan te komen.
Sowieso, zorg zelf ervoor dat je voldoende waard bent en blijft om in de markt te blijven liggen. Eigen verantwoordelijkheid stimuleren.
Als je het zelf kunt betalen (een bank verdient nooit slecht, dus waarom niet al eerder in jezelf geïnvesteerd?), waarom dan niet doen, of niet méér doen?
Tuurlijk kan het in individuele gevallen beter, maar in zijn algemeenheid doet het UWV het echt een stuk beter nu dan eerder. En mogen personen zelf ook wel wat meer verantwoordelijkheid nemen in hun leven.
Verzorgingsstaat a la 1960 is niet meer van nu
Nee, maar de afweging tussen risico en leefbaarheid vind ik wel lastig om me in in te leven.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Oké dus mensen vinden het raar dat ik bang ben om ziek te worden? Dát vind ik raar.
Ja eerst die buik weg zodat het wat minder scheef is allemaalquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:02 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Voor een kont wordt het trainen of implantaten. Helaasch.
Yepquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:01 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nu schuif je je zelf naar voren he
Iedereen heeft z'n problemen, het is vreemd dat ik er zo op word aangevallen.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:02 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou ja voor mensen die een bepaalde angst niet hebben is het ook lastig te begrijpen dat een ander dat wel heeft
Ik vraag door bij je, je geeft amper antwoord en concludeert dan ietsquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Oké dus mensen vinden het raar dat ik bang ben om ziek te worden? Dát vind ik raar.
omdat ze gewoon denken ja van ga gewoon naar buiten en doe het gewoon dan zie je dat het meevalt maar zo werkt het nietquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:03 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Iedereen heeft z'n problemen, het is vreemd dat ik er zo op word aangevallen.
Even voor de duidelijkheid, het is écht niet mijn intentie om je aan te vallen.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:03 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Iedereen heeft z'n problemen, het is vreemd dat ik er zo op word aangevallen.
Dan heeft ze wat van je nodigquote:
Weet ik, jarenlang patiënten met angststoornissen gezienquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:00 schreef bitterbal het volgende:
[..]
angst is ook niet rationeel![]()
ik heb inmiddels uitgetekent op het terras waar alle spinnetjes zitten. ZIjn niet groter dan een speldenknop maar toch hou k ze in de gaten
Je overtrekt het een beetje allemaal, echt. Geeft niet, moet ook gewoon kunnen maar ik zie hier niemand die je neer wil halen hoor,quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:01 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Iedereen op Fok denkt ook psycholoog te zijn en als je niet je halve levensverhaal neerkwakt over hoe en waarom je iets vindt, dan ben je blijkbaar raar.
Maar dat wil ik hier helemaal niet bespreken.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:03 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik vraag door bij je, je geeft amper antwoord en concludeert dan iets
Ik vraag me af waarom je dan precies zo bang bent om ziek te worden.
Blijkbaar meer dan gemiddeld bang hier. Daar zit dan toch wellicht iets aan gedachten of gevoel achter wat dat maakt dat het anders is voor jou dan voor mij of een Gianni of een Koen of weet ik wie.
Is het een reëele (mate van) angst, inmiddels niet meer, vind ik.
Neemt niet weg dat ik dat wel rot vind voor je
Angsttherapie een optie? zullen er vast meer zijn met dit probleem.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:04 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Maar dat wil ik hier helemaal niet bespreken.
Is niet raarquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Oké dus mensen vinden het raar dat ik bang ben om ziek te worden? Dát vind ik raar.
Dat is prima, maar zeg dát dan, ipv afwerend reageren op antwoorden die je niet bevallenquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:04 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Maar dat wil ik hier helemaal niet bespreken.
Cordon bleutjequote:
quote:
Beetje jouw maat inderdaadquote:
Smaakt primaquote:
Steinpilz bouillonquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:12 schreef Arch-Indar het volgende:
[..]
Wel goor, dat je je plaspotje erbij zet.. Gadverdamme man.
Radioactief wel hè, dat weet je?quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:12 schreef crv het volgende:
[..]
Steinpilz bouillon
Mijn pispot ligt in de vensterbank
Ik heb in het voorjaar iets van tien zakjes salie gezaaid, echt een explosie van plantjes, die oogst ik en gaan de vriezer in, altijd verse salie want ik pak wel eens mis en ik heb een aantal gerechten waar salie in hoort.quote:
Volgens mij is het iets anders en overledenquote:
Ik heb kruodenplanten gekocht maandag naar de salie was uitverkochtquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:14 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik heb in het voorjaar iets van tien zakjes salie gezaaid, echt een explosie van plantjes, die oogst ik en gaan de vriezer in, altijd verse salie want ik pak wel eens mis en ik heb een aantal gerechten waar salie in hoort.
Daarom smaakt tie zo goedquote:
quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:14 schreef liesje1979 het volgende:
Maar goed, nog een laatste poging tot geruststelling, goed bedoeld. Loop gewoon even naar de supermarkt, als er geen rij staat is het rustig (de rijen ontstaan wanneer de beschikbare mandjes en karretjes op zijn, Er zijn er niet zoveel want er mogen nog niet zoveel klanten tegelijkertijd de winkel in. Winkels hebben zich dus al ingericht op de 1,5 meter.
Dan krijg je een mandje of karretje, die zijn al schoongemaakt maar als het je een fijner gevoel geeft is het helemaal niet raar er zelf ook nog een doekje overheen te halen, Of neem zakdoekjes mee om het vast te houden, of handschoentjes, die zie ik hier ook regelmatig. Heb je mondkapjes? Vind je het een fijn idee die te dragen, gewoon doen, zie ik ook nog steeds mensen mee hier.
In de winkel zelf kijk ik gewoon goed naar andere mensen, wacht even als ik ergens niet gelijk langs kan of bij kan, vraag vakkenvullers enzo idd soms of ik er even bij of langs mag.
Bij ons staat bij de uitgang ook nog handgel, dat gebruik ik altijd en als ik thuis kom was ik mijn handen nog even (al vergeet ik dat steeds vaker). Hopelijk kan je wat met deze tips.
Bladpeterselie denk ik.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:15 schreef crv het volgende:
[..]
Volgens mij is het iets anders en overleden
[ afbeelding ]
Daar moest ik ook meteen aan denken.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:16 schreef Molo het volgende:
[..]![]()
https://www.ad.nl/binnenl(...)den-smeert~a6912587/
quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:16 schreef Molo het volgende:
[..]![]()
https://www.ad.nl/binnenl(...)den-smeert~a6912587/
Zo doe ik het ook. Ik ga nog steeds met tegenzin naar de winkel, maar ik probeer mezelf wel voor te houden dat de situatie nu anders is dan begin maart. De kans dat je het virus oploopt is echt miniem, zeker als je het doet zoals jij beschrijft.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:14 schreef liesje1979 het volgende:
Maar goed, nog een laatste poging tot geruststelling, goed bedoeld. Loop gewoon even naar de supermarkt, als er geen rij staat is het rustig (de rijen ontstaan wanneer de beschikbare mandjes en karretjes op zijn, Er zijn er niet zoveel want er mogen nog niet zoveel klanten tegelijkertijd de winkel in. Winkels hebben zich dus al ingericht op de 1,5 meter.
Dan krijg je een mandje of karretje, die zijn al schoongemaakt maar als het je een fijner gevoel geeft is het helemaal niet raar er zelf ook nog een doekje overheen te halen, Of neem zakdoekjes mee om het vast te houden, of handschoentjes, die zie ik hier ook regelmatig. Heb je mondkapjes? Vind je het een fijn idee die te dragen, gewoon doen, zie ik ook nog steeds mensen mee hier.
In de winkel zelf kijk ik gewoon goed naar andere mensen, wacht even als ik ergens niet gelijk langs kan of bij kan, vraag vakkenvullers enzo idd soms of ik er even bij of langs mag.
Bij ons staat bij de uitgang ook nog handgel, dat gebruik ik altijd en als ik thuis kom was ik mijn handen nog even (al vergeet ik dat steeds vaker). Hopelijk kan je wat met deze tips.
Ik heb ook absoluut niet de illusie dat het helpt hoor, maar is gewoonte geworden.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:16 schreef Molo het volgende:
[..]![]()
https://www.ad.nl/binnenl(...)den-smeert~a6912587/
Nee, dat doe ik nog steeds heel trouw als ik thuiskom.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:18 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik heb ook absoluut niet de illusie dat het helpt hoor, maar is gewoonte geworden.
Maar hebben jullie ook dat je steeds vaker vergeet handen te wassen?
jepsquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:18 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik heb ook absoluut niet de illusie dat het helpt hoor, maar is gewoonte geworden.
Maar hebben jullie ook dat je steeds vaker vergeet handen te wassen?
Bij mij was die tegenzin al vrij vlot weg eigenlijk, zeker voor de supermarkt.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:17 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Zo doe ik het ook. Ik ga nog steeds met tegenzin naar de winkel, maar ik probeer mezelf wel voor te houden dat de situatie nu anders is dan begin maart. De kans dat je het virus oploopt is echt miniem, zeker als je het doet zoals jij beschrijft.
Ik mijd dat spul, het risico dat ik onder de rode vlekken zit is me te groot (contactallergieën, heuj). Na boodschappen doen, poog ik wel altijd zsm m'n handen te wassen, verder heb ik vooral contact met dingen waar anderen niet aankomen of waarbij er toch geen redden aan is, dus eh...quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:18 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik heb ook absoluut niet de illusie dat het helpt hoor, maar is gewoonte geworden.
Maar hebben jullie ook dat je steeds vaker vergeet handen te wassen?
Yepquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:18 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik heb ook absoluut niet de illusie dat het helpt hoor, maar is gewoonte geworden.
Maar hebben jullie ook dat je steeds vaker vergeet handen te wassen?
Desinfectant eraf wassen ook met name als ik thuis kom.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:19 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik mijd dat spul, het risico dat ik onder de rode vlekken zit is me te groot (contactallergieën, heuj). Na boodschappen doen, poog ik wel altijd zsm m'n handen te wassen, verder heb ik vooral contact met dingen waar anderen niet aankomen of waarbij er toch geen redden aan is, dus eh...
Ja, je kan beter iets staands hebben gewoon, dan hoef je hem niet de hele tijd in je hand te houden wat slecht is voor de huid, en waar veel bacterie aanzitten.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:20 schreef Molo het volgende:
[..]
Yep
Extinctie![]()
Handen wassen thuis doe ik vaak maar is er ook vanuit de zorg gewoon ingeramd, net als in elleboog hoesten enzo
Ik gebruik liever geen handheld want vernaggelt je huid enorm, zorg voor resistente bacteriën en het is echt schijnveiligheid, zeker in hoe ik zie dat 99% van de mensen het gebruikt.
Zelfde geldt voor desinfectie van mandjes en wagentjes
quote:
Ja en dan een uur later denk ik, oohja vergeten en soms huppel ik dan wel naar de kraan.quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:18 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik heb ook absoluut niet de illusie dat het helpt hoor, maar is gewoonte geworden.
Maar hebben jullie ook dat je steeds vaker vergeet handen te wassen?
quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:21 schreef Arch-Indar het volgende:
[..]
Ja, je kan beter iets staands hebben gewoon, dan hoef je hem niet de hele tijd in je hand te houden wat slecht is voor de huid, en waar veel bacterie aanzitten.
Nu? Staat Koos je te swaffelen misschien?quote:Op donderdag 25 juni 2020 12:22 schreef Molo het volgende:
[..]![]()
Kut autocorrectie![]()
En waarom moet ik nu aan piemels denken?
Dank jequote:Op donderdag 25 juni 2020 12:14 schreef liesje1979 het volgende:
Maar goed, nog een laatste poging tot geruststelling, goed bedoeld. Loop gewoon even naar de supermarkt, als er geen rij staat is het rustig (de rijen ontstaan wanneer de beschikbare mandjes en karretjes op zijn, Er zijn er niet zoveel want er mogen nog niet zoveel klanten tegelijkertijd de winkel in. Winkels hebben zich dus al ingericht op de 1,5 meter.
Dan krijg je een mandje of karretje, die zijn al schoongemaakt maar als het je een fijner gevoel geeft is het helemaal niet raar er zelf ook nog een doekje overheen te halen, Of neem zakdoekjes mee om het vast te houden, of handschoentjes, die zie ik hier ook regelmatig. Heb je mondkapjes? Vind je het een fijn idee die te dragen, gewoon doen, zie ik ook nog steeds mensen mee hier.
In de winkel zelf kijk ik gewoon goed naar andere mensen, wacht even als ik ergens niet gelijk langs kan of bij kan, vraag vakkenvullers enzo idd soms of ik er even bij of langs mag.
Bij ons staat bij de uitgang ook nog handgel, dat gebruik ik altijd en als ik thuis kom was ik mijn handen nog even (al vergeet ik dat steeds vaker). Hopelijk kan je wat met deze tips.
Mja ik houd je in de gaten jongedame ...quote:
stalkerquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:24 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Mja ik houd je in de gaten jongedame ...
Ik was altijd al een spast die vaak de handen waste, blijkbaar. Voor ik ga koken, voor ik ga eten, zodra ik thuiskom van wat dan ook. Dus dat is niks nieuws. Handgel heb ik altijd kut gevonden, was liever gewoon m'n handen met water en zeep. Vriendin van me is arts en gebruikt liever handgelquote:Op donderdag 25 juni 2020 12:18 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik heb ook absoluut niet de illusie dat het helpt hoor, maar is gewoonte geworden.
Maar hebben jullie ook dat je steeds vaker vergeet handen te wassen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |