Volgens mij staat dat nergens. Ikzelf zal daar wel 2 of 3 punten hebben, aangezien mijn uitslag hoger uitvalt dan verwacht. Ik denk dus dat je dat het beste kunt inschatten a.h.v. je eigen score.quote:Op woensdag 24 juni 2020 10:52 schreef SnertMetChoco het volgende:
Kun je ook simpel achterhalen hoeveel punten vraag 8 je nou heeft opgeleverd of moet je dat afleiden?
Goeie... dat hadden ze best kunnen vermelden in de uitwerkingen.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:20 schreef Legoblokje het volgende:
[..]
Waar zitten de bonuspunten nou precies op?
Ook 68e geworden met 36 punten!quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:14 schreef Erbo79 het volgende:
Laat ik dan maar meedoen met de rest![]()
Gefeliciteerd Carlo!
Met 36 punten ben ik 68e geworden.
Ja, toch de semafoorvlaggen: https://www.geocachingtoo(...)es&id=semaphoreFlagsquote:Op woensdag 24 juni 2020 13:49 schreef Orly het volgende:
Wie weet welke seinvlagcodering er bij vraag 19 bedoeld wordt?
Toch geen maritieme seinvlaggen en ook geen semafoorvlaggen ...
Ik heb het direct maar even nagevraagd bij de puzzelmakers. Hun reactie:quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:20 schreef Legoblokje het volgende:
[..]
Waar zitten de bonuspunten nou precies op? 2 bonuspunten voor 6, 20a, 20b en 26 is wel duidelijk, maar de vragen met 1 bonuspunt? 7 sowieso, aangezien op site AIVD expliciet vermeld staat dat deze weinig is opgelost, 11 en 12 waarschijnlijk ook omdat dit balkje nog lager staat, en dan ten slotte opgave 9?
Oeh, dan hebben ze 20 dus als één opgave gerekend.quote:Op woensdag 24 juni 2020 13:56 schreef Erbo79 het volgende:
[..]
Ik heb het direct maar even nagevraagd bij de puzzelmakers. Hun reactie:
De twee bonuspunten zijn toegekend voor (het volledig oplossen van) opgave 6, 7, 20, en 26.
De enkele bonuspunten zijn toegekend voor (het volledig oplossen van) opgave 4, 9, 12, en 19.
Je zat goed in de buurt!
Wel leuk gevonden!quote:Op woensdag 24 juni 2020 14:00 schreef Legoblokje het volgende:
19 was Semafoor inderdaad.
Ik had 19 zelf niet opgelost, maar toen ik later de ingeving van Arcade kreeg wel iets anders gevonden in de pongschermpjes. Als je uitgaat van 2 spelers die een spelletje Pong spelen, en je geeft punten aan speler 1 en 2 a.h.v. de stand van het balletje:
[ link | afbeelding ]
Dan kom je op een totaal van 5 punten voor P1 en 7 punten voor P2, wat samen 57 maakt, en 1957 was het eerste jaar waarin Nederland het ESF won.
Niet goed, maar ik vond hem wel leuk
Dit verbaasde mij ook een beetje ja. Vraag 8 zou binnen een seconde door een scriptje ge-evalueerd moeten kunnen worden. Misschien zat het meeste werk in het overnemen van alle ingevulde getallen, hoewel dat ook wel automatisch uit pdfjes gehaald kan worden ...quote:Op woensdag 24 juni 2020 15:17 schreef CarloV het volgende:
Dus als ik het goed begrijp duurde de uitslag zo lang vanwege corona en het nakijken van opgave 8. Maar dan hebben ze dus ruim 400 inzendingen van 8 handmatig tegen elkaar laten spelen (zonder tussenkomst van een scriptje)???. In dat geval hebben ze ongeveer 80000 partijen handmatig uitgewerkt, dat is echt gekkenwerk, lijkt me een beetje overkill als ze dat echt zo gedaan hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |