Net zo'n aandachtshoer als Ecclestone, maar goed. Ze weten beiden precies de dingetjes die ze moeten zeggen om weer wat makkelijke hits te scoren, zeker een verder redelijk afgeserveerd figuur als Ecclestone.quote:
Nog 2 dagen of jij verklaart vanaf morgen dat het raceweek isquote:
kijk nu eerst even het interview voor je weer een medestander denkt te hebben in Berniequote:Op vrijdag 26 juni 2020 22:17 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ecclestone heeft 100% gelijk, maar het moge duidelijk zijn dat de maatschappij anno 2020 de waarheid niet kan hendelen en niet zit te wachten op mensen die de vinger op de zere plek leggen. De eerste zwarte F1 kampioen, Lewis Hamilton, is niet toevallig ook gelijk de eerste openlijk racistische F1 coureur. Dat toont het gelijk van meneer Ecclestone al aan, dat zwarten racistischer zijn dan blanken.
Ik lees dat Bernie al compleet afgeserveerd is door de huidige F1 organisatie. Alsof hij een of andere onbeduidende Jan Doedel is. Woke points scoren is blijkbaar belangrijker dan op een respectvolle manier omgaan met deze Formule 1 icoon. Lewis gaat al een maand als een complete idioot tekeer op social media maar daar durft niemand iets van te zeggen omdat hij zwart is. Wat een wereld.
twitter:cnnsport twitterde op vrijdag 26-06-2020 om 17:18:24Often 'Black people are more racist than White people,' says ex-F1 supremo Bernie Ecclestone.
Read more: https://t.co/eZfzF096E9 https://t.co/aHZk5qKNMq reageer retweet
Toch wordt die uitspraak nu al weken gedaan over alle blanke mensen.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:53 schreef opgebaarde het volgende:
Gewoon een misselijke uitspraak van Ecclestone, waar hij alle gekleurde mensen even als racisten wegzet en hij kan het niet eens onderbouwen, niet eens met een paar woorden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-06-2020 10:03:47 ]
quote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:03 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Toch wordt die uitspraak nu al weken gedaan over alle blanke mensen.Er zijn bijzonder veel onderzoeken die aantonen dat mensen met een kleurtje al direct anders beoordeeld worden en iets harder moeten werken om hetzelfde voor elkaar te krijgen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maakt de ander niet meteen een racist, het gaat vaak totaal onbewust en het zijn kleine dingen
Nou ik denk het niet, want Lewis gaat vanalles doen ivm racisme. Ik verwacht knielen op de finishstreep.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:03 schreef BroesWillems het volgende:
bijna raceweek, einde van dit gezeur
Haha dat gaat die zeker doen inderdaadquote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:16 schreef vosss het volgende:
[..]
Nou ik denk het niet, want Lewis gaat vanalles doen ivm racisme. Ik verwacht knielen op de finishstreep.
Ja, en blank is ook een kleurtje, dat onderzoek werkt 2 kanten op.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:16 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Er zijn bijzonder veel onderzoeken die aantonen dat mensen met een ander kleurtje al direct anders beoordeeld worden en iets harder moeten werken om hetzelfde voor elkaar te krijgen.
Maakt de ander niet meteen een racist, het gaat vaak totaal onbewust en het zijn kleine dingen
quote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:17 schreef vosss het volgende:
Hoe worden trouwens de garagedeuren in de F1 open gehouden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 14% gewijzigd door #ANONIEM op 27-06-2020 10:22:06 ]
Kwalivoorpret? Ik neem aan dat we over een week (namelijk 10:25u) gewoon weer klaar zitten voor de eerste race?quote:
Nee dan zitten we klaar voor FP3quote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:26 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Kwalivoorpret? Ik neem aan dat we over een week (namelijk 10:25u) gewoon weer klaar zitten voor de eerste race?
Om 10.25u als de eerste race van het weekeinde begint? Dat denk ik nog niet.quote:
quote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:21 schreef BroesWillems het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
niet f1quote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:36 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Om 10.25u als de eerste race van het weekeinde begint? Dat denk ik nog niet.
Je hebt het nu over de opstapklassen? Heb je een linkje naar de tijden voor die -klassen voor me?quote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:36 schreef heywoodu het volgende:
Tenzij het tijdschema op F1.com rot is, wat natuurlijk ook zou kunnen.
Ik dacht, dit is het F1 topic, laat ik eens gek doen en het daarover hebbenquote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:36 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Om 10.25u als de eerste race van het weekeinde begint? Dat denk ik nog niet.
quote:Op zaterdag 27 juni 2020 10:45 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De racefan kijkt natuurlijk ook naar de toekomstige F1-coureursquote:
Ik probeer het wel eens, word er niet echt warm van. Zelfs live niet. Zend Ziggo het überhaupt uit?quote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:32 schreef heywoodu het volgende:
[..]
De racefan kijkt natuurlijk ook naar de toekomstige F1-coureurs
Wat een start van het seizoen zou dat zijn...quote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:39 schreef Nattekat het volgende:
Weersverwachting komende week in Oostenrijk:
- regen
- regen
- regen
- onweer
- regen
Ik ben een flopfan.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:32 schreef heywoodu het volgende:
[..]
De racefan kijkt natuurlijk ook naar de toekomstige F1-coureurs
Stroll die wint en het wk leidt.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:46 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Wat een start van het seizoen zou dat zijn...
Qua actie is het vaak wel wat interessanter dan de F1, het is meer iets waar je gewoon met verstand op 0 van kan genieten.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:45 schreef babylon het volgende:
[..]
Ik probeer het wel eens, word er niet echt warm van. Zelfs live niet. Zend Ziggo het überhaupt uit?
Uiteraardquote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:32 schreef heywoodu het volgende:
[..]
De racefan kijkt natuurlijk ook naar de toekomstige F1-coureurs
Ja. Op Ziggo Racing. Sommige races (normaliter) ook op Ziggo Sport.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:45 schreef babylon het volgende:
[..]
Ik probeer het wel eens, word er niet echt warm van. Zelfs live niet. Zend Ziggo het überhaupt uit?
Dan is het wel te hopen dat de RB16 niet de handling heeft op een nat circuit van z'n voorganger uit 2018. Toen zag zelfs Max er op momenten kansloos uit in de regen.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:46 schreef shiz het volgende:
Aw yeah!
't Is al een Verstappencircuit. Maar dan ook nog een wet race?
In de woorden van Charlie Sheen: Winning!
Zijn vaak leukere races dan in de F1 (maar soms ook niet, zoals elke klasse op aarde soms leuke en soms saaie races heeftquote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:45 schreef babylon het volgende:
[..]
Ik probeer het wel eens, word er niet echt warm van. Zelfs live niet. Zend Ziggo het überhaupt uit?
Ah ja, live, op het betaalde kanaal.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zijn vaak leukere races dan in de F1 (maar soms ook niet, zoals elke klasse op aarde soms leuke en soms saaie races heeft), over het algemeen lekker veel actie overal. Ziggo zendt dat al jaren live uit allemaal ja
Buiten dat je vaak ziet wie goede coureurs zijn. In de F1 zie je een George Russell alleen maar achterin hangen (want hij heeft een kutauto), daarvoor kon je gewoon zien dat hij uitstekend kan racen
Niet voor het gepeupel inderdaad. Skere tijden @Tjackaquote:Op zaterdag 27 juni 2020 12:02 schreef babylon het volgende:
[..]
Ah ja, live, op het betaalde kanaal.
Moet ik een tr zetten voor onterechte mentionquote:Op zaterdag 27 juni 2020 12:03 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Niet voor het gepeupel inderdaad. Skere tijden @:tjacka
Zijn het geen skere tijden meer?quote:Op zaterdag 27 juni 2020 12:04 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Moet ik een tr zetten voor onterechte mention
Ik ga niet betalen om iets uit te proberen als ik het live al niet zo vond. (Barcelona vorig jaar)quote:Op zaterdag 27 juni 2020 12:03 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Niet voor het gepeupel inderdaad. Skere tijden @:tjacka
Tjacka doet een Geneetje.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 12:05 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Zijn het geen skere tijden meer?
Nee!quote:Op zaterdag 27 juni 2020 12:05 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Zijn het geen skere tijden meer?
Dat Tjacka een NSB'er is, daar sta ik niet van te kijken. Maar dit voelt wel als een mes in mijn rug.quote:
Zeker, maar of dat het wachten nou waard was weet ik nou ook weer niet. Beter waren we gewoon in maart begonnenquote:Op zaterdag 27 juni 2020 11:46 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Wat een start van het seizoen zou dat zijn...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |