https://www.ad.nl/show/rt(...)-naam-beau~a0ca6661/quote:De nieuwe talkshow van RTL met Beau van Erven Dorens krijgt een simpele naam. Het programma gaat Beau heten, zo werd vandaag in RTL Boulevard bekendgemaakt. Het showbizzprogramma liet ook het kersverse logo zien.
In april meldde RTL al dat de talkshow van Beau niet opnieuw Late Night zou gaan heten. De naam Beau doet vermoeden dat er geen andere hosts bij de show betrokken zijn. RTL stelde eerder dat er mogelijk een of meerdere presentatoren zouden komen omdat Beau ook andere programma's voor RTL blijft maken. Daarbij werd de naam van Art Rooijakkers genoemd. Beau wordt vanaf begin september opgenomen in Studio Artis, dezelfde plek waar momenteel Zomer met Art wordt gemaakt.
Beau werd al lange tijd genoemd als talkshowhost voor RTL. Hij presenteerde in de zomer van 2017 RTL Summer Night, als vervanger van Humberto Tans RTL Late Night, en kreeg veel goede reacties. Beau werd daarom als ideale vervanger gezien van Humberto Tan, toen die gedwongen moest stoppen. RTL koos echter voor Twan Huys. Aan zijn talkshowavontuur kwam begin dit jaar een einde.
Vanaf 2 september 2019 - RTL 4 22:30.
We zijn beflikkerdquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:32 schreef timmmmm het volgende:
1 minuut over VI zo, gewoon gebruikt voor de views
Zou haar kut ook eten jaquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:34 schreef Poefbank het volgende:
Zij is nep. Kookcursusje gedaan en mag paraderen met haar gore voedsel op tv. Ik zou haar doen.
Post afgehandeld.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:33 schreef Zipportal het volgende:
Die onderste gif in de OP is stuk. Tijd voor een otter gifje. @:coco.
quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:34 schreef Poefbank het volgende:
Zij is nep. Kookcursusje gedaan en mag paraderen met haar gore voedsel op tv. Ik zou haar doen.
Pas op wat je zegt hè, ze is het nichtje van Holleederquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:34 schreef Poefbank het volgende:
Zij is nep. Kookcursusje gedaan en mag paraderen met haar gore voedsel op tv. Ik zou haar doen.
Lastig wakker blijven bij deze show idd. Duurt minimaal 30min te lang.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:35 schreef Ronald het volgende:
Wel komisch dat ze dus VI op het einde programmeren omwille van de kijkcijfers
Ik wist trouwens niet dat Beau zo lang duurde, het lijkt wel een ouderwetse VI uitzending qua lengte.
Die maakt haar en haar moeder eerder koud dan ons hoorquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:36 schreef Ronald het volgende:
[..]
Pas op wat je zegt hè, ze is het nichtje van Holleeder
Haar probleemquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:36 schreef Ronald het volgende:
[..]
Pas op wat je zegt hè, ze is het nichtje van Holleeder
quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:36 schreef Zipportal het volgende:
In A'dam de Randstad opgroeien is pure armoede.
Zelfde kookneusquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:36 schreef Ronald het volgende:
[..]
Pas op wat je zegt hè, ze is het nichtje van Holleeder
JIJ ZEI OM 21.30 UUR DAT HET OVER VERONICA INSIDE ZOU GAAN IK BEN VIES MAD NUquote:
quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:38 schreef Paul het volgende:
[..]
JIJ ZEI OM 21.30 UUR DAT HET OVER VERONICA INSIDE ZOU GAAN IK BEN VIES MAD NU
Dit boeit echt helemaal niemandquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:38 schreef Paul het volgende:
[..]
JIJ ZEI OM 21.30 UUR DAT HET OVER VERONICA INSIDE ZOU GAAN IK BEN VIES MAD NU
Waarom moet Wilfred dan ergens gaan zitten?quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:39 schreef RensAjacied het volgende:
Wel jammer dat Wilfred nergens reactie wil geven. Was sterker geweest als hij er was gaan zitten.
Eens, kan dat prima verwoordenquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:39 schreef RensAjacied het volgende:
Wel jammer dat Wilfred nergens reactie wil geven. Was sterker geweest als hij er was gaan zitten.
vooral als ze met chocolade bezig was..pornoquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:39 schreef Martinello het volgende:
Ze probeert die Nigella Lawson een beetje te imiteren. Geil koken.
zit waarschijnlijk evenveel coke inquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:39 schreef Martinello het volgende:
Ze probeert die Nigella Lawson een beetje te imiteren. Geil koken.
Heeft iemand The Friday move geluisterd?quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:39 schreef RensAjacied het volgende:
Wel jammer dat Wilfred nergens reactie wil geven. Was sterker geweest als hij er was gaan zitten.
Omdat het actueel is en hij de presentator is. Normaal schuift hij ook aan maar vandaag gaf hij nergens commentaar. Valt mij toch tegen.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:39 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Waarom moet Wilfred dan ergens gaan zitten?
Die bouwen dat gewoon op en gaan er maandag pas iets over zeggen. Ik kijk al jaren niet meer, maar maandag ga ik wel even kijken.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:39 schreef RensAjacied het volgende:
Wel jammer dat Wilfred nergens reactie wil geven. Was sterker geweest als hij er was gaan zitten.
Dagjesvolkquote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:41 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Die bouwen dat gewoon op en gaan er maandag pas iets over zeggen. Ik kijk al jaren niet meer, maar maandag ga ik wel even kijken.
Rip Martin Kok.quote:
Hij zal wel in een spagaat zitten...Johan heeft niks te verliezen, maar Genee moet nog 20 jaar mee in dit enge tv-wereldje.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:40 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Omdat het actueel is en hij de presentator is. Normaal schuift hij ook aan maar vandaag gaf hij nergens commentaar. Valt mij toch tegen.
Wees gerust, ik blijf uit jullie topic.quote:
Nee joh, het topic is altijd gezellig.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 22:42 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Wees gerust, ik blijf uit jullie topic.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |