Na de winterstop was hij dankzij de eerdere inspanningen van Stam inderdaad prima. Ook Botteghin was op gegeven moment best prima. Maar je moet hem alleen voor de juiste prijs houden.quote:Op maandag 29 juni 2020 22:10 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mjah jammer van Bot, nu moet je daar weer een vervanger voor zoeken. Onder Advocaat deed Botje het prima, leek wel te klikken met Senesi. Eigenlijk heb ik nog steeds het idee dat ie blijft.
Dat Fer bijtekent is mooi. Deed het na de winterstop prima. Hopelijk houdt ie dat niveau vast, voor de winterstop was het echt niks namelijk. Dat domme balverlies op het middenveld moet dan ook echt gaan ophouden.
het enige nuttige aan Ié was dat ie tegen Hapoel door zijn snelheid Hasselbaink eenvoudig kon uitschakelen. Dankzij dat potje konden we toch met Senesi wel een fatsoenlijke verdediger halenquote:Op maandag 29 juni 2020 22:11 schreef Caland het volgende:
Als ze maar niet bij Ie uitkomen
Grappige speler hoor, maar kan er geen klote van
Dankzij de eerdere inspanningen van Stam prima??quote:Op maandag 29 juni 2020 22:33 schreef H.FR het volgende:
[..]
Na de winterstop was hij dankzij de eerdere inspanningen van Stam inderdaad prima. Ook Botteghin was op gegeven moment best prima. Maar je moet hem alleen voor de juiste prijs houden.
Dat zou wel een leuke optie zijn. Maar Monaco wil/wilde ¤2M voor hem betalen. Dat kunnen wij niet zonder een speler te verkopen denk ik. En dan blijft er ook minder geld over om een linksbuiten te halen.quote:Op maandag 29 juni 2020 23:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
het enige nuttige aan Ié was dat ie tegen Hapoel door zijn snelheid Hasselbaink eenvoudig kon uitschakelen. Dankzij dat potje konden we toch met Senesi wel een fatsoenlijke verdediger halen
Maar inderdaad kan er geen klote van. Is die jongen van NAC nog te halen/betalen denken jullie?
Die linksbuiten is al binnen. Dat wordt die Conteh.quote:Op maandag 29 juni 2020 23:18 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat zou wel een leuke optie zijn. Maar Monaco wil/wilde ¤2M voor hem betalen. Dat kunnen wij niet zonder een speler te verkopen denk ik. En dan blijft er ook minder geld over om een linksbuiten te halen.
Blind paardgenotquote:De naam van Christian Conteh dook vandaag op in de Nederlandse media als potentiële versterking op de linkervleugel. "Die gaat deze week gekeurd worden in Rotterdam. En dan zal hij tekenen als hij wordt goedgekeurd. Of dat meteen een linkerspits zal zijn voor Feyenoord, is de vraag. Het is een jonge speler, iemand voor de toekomst." De bijnaam van de jongeling is vanwege zijn snelheid: Der Raketenmann.
twitter:ADSportwereld twitterde op dinsdag 30-06-2020 om 08:21:43Feyenoord: Christian Conteh speler voor de toekomst https://t.co/EqPVKYkqqY https://t.co/2pcPllYCep reageer retweet
Dat is volgens mij geen speler die in staat is om direct Sinisterra te vervangen, meer een speler die ze voor een zacht prijsje voor de toekomst halen. Moet als het goed is Touré vervangen bij Feyenoord o21.quote:Op dinsdag 30 juni 2020 08:11 schreef PIETR het volgende:
[..]
Die linksbuiten is al binnen. Dat wordt die Conteh.
Goh. Een speler voor de toekomstquote:Op dinsdag 30 juni 2020 08:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Blind paardgenottwitter:ADSportwereld twitterde op dinsdag 30-06-2020 om 08:21:43Feyenoord: Christian Conteh speler voor de toekomst https://t.co/EqPVKYkqqY https://t.co/2pcPllYCep reageer retweet
Quizvraag ; Over wie ging dit?quote:“Hij komt uit een andere cultuur en is nog erg jong. Dan zie je toch dat zulk soort jongens tijd nodig heeft. Die tijd geven we hem ook. Hij is een jongen voor de toekomst en dat is ook gebleken”, laat Van Geel optekenen
Sinisterra natuurlijkquote:Op dinsdag 30 juni 2020 09:45 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Goh. Een speler voor de toekomst![]()
Waar hebben we dat eerder gehoord?
[..]
Quizvraag ; Over wie ging dit?
zijn er geruchten dat hij weg gaat?quote:Op dinsdag 30 juni 2020 09:51 schreef Caland het volgende:
Je hebt straks in ieder geval met Summerville, Azarkan, Sinisterra en deze nieuwe jongen wel wat leuk talent in huis voor die posities.
Je bent alleen wel fucked als Berghuis wegvalt, maar dat is eigenlijk al jaren zo.
Hij wil zelf graag naar het buitenland, maar krijg uit recente interviews wel het idee dat hij wel zorgvuldig is in zijn keuze. Verder geen geruchten, maar voor zo'n speler is altijd wel belangstelling natuurlijk.quote:
Berghuis is (misschien samen met Senesi) de enige speler die Feijenoord niet kan vervangen door een speler van gelijkaardig niveau.quote:Op dinsdag 30 juni 2020 09:51 schreef Caland het volgende:
Je hebt straks in ieder geval met Summerville, Azarkan, Sinisterra en deze nieuwe jongen wel wat leuk talent in huis voor die posities.
Je bent alleen wel fucked als Berghuis wegvalt, maar dat is eigenlijk al jaren zo.
Jij mag niet door voor de koelkast.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
is dat zo? Kokcu hoort daar toch ook wel bij en Fer weet ook wel wat er gevraagd wordt, dat moet je bij een talent maar weer afwachtenquote:Op dinsdag 30 juni 2020 10:14 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Berghuis is (misschien samen met Senesi) de enige speler die Feijenoord niet kan vervangen door een speler van gelijkaardig niveau.
Ja je zal een technisch directeur zelden horen zeggen dat een jonge speler er eigenlijk geen klote van kan maar ze hem erbij houden om de selectie van Jong Feyenoord te vullen.quote:Op dinsdag 30 juni 2020 10:18 schreef onlogisch het volgende:
Alhoewel het ook over de Staaf en Sleegers () werd gezegd door Yellowgod
Die had dat als een standaardzinnetje klaarstaan bij iedere jonge speler zo lijkt het
Fer is misschien wel het moeilijkst om te vervangen omdat je daar nauwelijks een transfersom voor zou krijgen.quote:Op dinsdag 30 juni 2020 10:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
is dat zo? Kokcu hoort daar toch ook wel bij en Fer weet ook wel wat er gevraagd wordt, dat moet je bij een talent maar weer afwachten
Ik bedoel het niveau dat spelers nu hebben. Op zich moet het wel mogelijk zijn om kokcu te vervangen en er niet op achteruit te gaan. Een speler aantrekken met dezelfde potentie en verkoopwaarde is een ander verhaal.quote:Op dinsdag 30 juni 2020 10:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
is dat zo? Kokcu hoort daar toch ook wel bij en Fer weet ook wel wat er gevraagd wordt, dat moet je bij een talent maar weer afwachten
Kökcü heeft enorm veel talent maar hij is nog niet echt bepalend, vond hem vorig seizoen van de spelers die wat meer transferwaarde hebben de minste. Gezien zijn contract kan Feyenoord ook een belachelijke transfersom voor hem vragen, dus van dat geld haal je misschien zelfs een betere vervanger (maar niet zo snel eentje met hetzelfde potentieel).quote:Op dinsdag 30 juni 2020 10:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
is dat zo? Kokcu hoort daar toch ook wel bij en Fer weet ook wel wat er gevraagd wordt, dat moet je bij een talent maar weer afwachten
https://www.ad.nl/nederla(...)il-aangaan~a9876b75/quote:Op maandag 29 juni 2020 22:11 schreef Caland het volgende:
Als ze maar niet bij Ie uitkomen
Grappige speler hoor, maar kan er geen klote van
quote:Op dinsdag 30 juni 2020 14:08 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/nederla(...)il-aangaan~a9876b75/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |