Knikker liefhebber gespot.quote:Op zondag 24 januari 2021 10:55 schreef GereDathan het volgende:
Mijn stelregel is dat monster Angela iets afkraakt, dat het vooral hele goede TV is om te kijken. Wat een verzuurde trut is dat zeg.
Ik vond het wel aardig, maar niet zo leuk als Lego Masters. Vond de afwisseling tussen spelletjes waarbij je iets moet kunnen (doel verdedigen, curling en letters raken) en geluksspelletjes wel leuk. De eindbaan was jammer genoeg saai, ondanks de geweldige hoeveelheid knikkers.
Maar ik blijf erbij, je haalt er meer uit door die domme C garnituur ‘bekenden’ weg te laten. Die dragen aan geen enkel programma iets bij.
Zeker, had niet voor niets zoveel BAMMEN!quote:Op maandag 25 januari 2021 10:43 schreef Aanmodderfakker het volgende:
[..]
Knikker liefhebber gespot.
Ze heeft regelmatig gelijk, en wmb dit keer ook (iig als dat stuk wat ik heb gezien representatief is voor de rest van de uitzending).quote:Op zondag 24 januari 2021 10:55 schreef GereDathan het volgende:
Mijn stelregel is dat monster Angela iets afkraakt, dat het vooral hele goede TV is om te kijken. Wat een verzuurde trut is dat zeg.
Oh, ik vind het prima TV om te kijken tijdens het eten. Dan hoef je niet zo op te letten, simpel vermaak dus.quote:Op maandag 25 januari 2021 10:55 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Ze heeft regelmatig gelijk, en wmb dit keer ook (iig als dat stuk wat ik heb gezien representatief is voor de rest van de uitzending).
Ik heb gisteren een poging gewaagd om te kijken (nieuwsgierig geworden door alle reacties), en haakte na 10 minuten al af - zelden zoiets slechts gezien.
En nee, er staat zeker niet alleen maar zwaar verantwoorde tv op. Maar er is wel een ondergrens.
Hij is bij Jellequote:Op donderdag 4 februari 2021 21:07 schreef RipCity het volgende:
Boycot het voor de autistische Jelle.
Dan kan jij ook een keer op Renate passen.quote:Op donderdag 11 februari 2021 20:50 schreef Zipportal het volgende:
Jammer dat Winston nog ademt. @:Caland
Helene is een mooie verschijning gekquote:Op donderdag 11 februari 2021 21:06 schreef Zipportal het volgende:
Helene is kernafval uut Broabant.
Dan heb jij haar pink nog nooit gezien.quote:Op donderdag 11 februari 2021 21:26 schreef VloggendeChipsZak het volgende:
[..]
Helene is een mooie verschijning gek
Oh fuckquote:Op donderdag 11 februari 2021 21:27 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Dan heb jij haar pink nog nooit gezien.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |