Eén van mijn beste vrienden heeft voor een carriere gekozen waar hij jarenlang, sowieso, krap zit, z'n vrouw is depressief. Ik vind het geen probleem om jarenlang de rekening op te pakken. Is maar net hoe de situatie is.quote:Op maandag 15 juni 2020 18:07 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Lol, nee, dat is helemaal niet awkward. Dat zou ik dus juíst doenGewoon, daar waar hij bij staat. Voor jezelf betalen, voor die maat van je, en tegen die pauper zeg je 'ik betaal niet voor lui waarbij ik me moet afvragen of ik dat geld ooit terug zie'. Klaar.
waarom heeft ie daarvoor gekozen?quote:Op maandag 15 juni 2020 18:37 schreef babylon het volgende:
[..]
Eén van mijn beste vrienden heeft voor een carriere gekozen waar hij jarenlang, sowieso, krap zit, z'n vrouw is depressief. Ik vind het geen probleem om jarenlang de rekening op te pakken. Is maar net hoe de situatie is.
Omdat z'n hart daar ligt. En dat steun ik daarom volledigquote:Op maandag 15 juni 2020 19:15 schreef JoshCampbell het volgende:
[..]
waarom heeft ie daarvoor gekozen?
Het gaat niet eens per se om die tientjes maar het doelbewust structureel proberen te profiteren van iedereen maar tegelijk wel spreken in termen als gelukzoekers als het over buitenlanders gaat.quote:Op maandag 15 juni 2020 18:07 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Lol, nee, dat is helemaal niet awkward. Dat zou ik dus juíst doenGewoon, daar waar hij bij staat. Voor jezelf betalen, voor die maat van je, en tegen die pauper zeg je 'ik betaal niet voor lui waarbij ik me moet afvragen of ik dat geld ooit terug zie'. Klaar.
Ja, dat zou ik echt zeggen. Ik héb zoiets wel eens gezegd al was dat een directe vriend van mij. Moest JIJ dat geld van hem terug krijgen? Zo ja, dan zou ik het 1000% zeggen.quote:Op maandag 15 juni 2020 19:56 schreef JoshCampbell het volgende:
[..]
Het gaat niet eens per se om die tientjes maar het doelbewust structureel proberen te profiteren van iedereen maar tegelijk wel spreken in termen als gelukzoekers als het over buitenlanders gaat.
Zou je zoiets overigens echt zeggen? Wetende dat die pauper een goede vriend is van die goede gast (beter dan jezelf want verwaterd contact afgelopen tijd).
Wat bedoel je met moet terugkrijgen? Dat hij het me verschuldigd was? Ja.quote:Op maandag 15 juni 2020 20:00 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja, dat zou ik echt zeggen. Ik héb zoiets wel eens gezegd al was dat een directe vriend van mij. Moest JIJ dat geld van hem terug krijgen? Zo ja, dan zou ik het 1000% zeggen.
Niet blij, maar hij wist dónders goed dat ik gelijk had. Hij had gewoon niet verwacht dat ik dat en plein publique zou zeggen.quote:Op maandag 15 juni 2020 20:21 schreef JoshCampbell het volgende:
[..]
Wat bedoel je met moet terugkrijgen? Dat hij het me verschuldigd was? Ja.
Dit is overigens eveneens een direct vriend maar wel een die gelieerd is met andere vrienden.
Hoe reageerde die gast toen je dat zei en de rest die erbij stond?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |