Momenteel is ie drukker met luiers verschonenquote:Op dinsdag 16 juni 2020 20:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Waarschijnlijk weer het hele seizoen z’n wijf aanduwen.
Dat duurt dan ook drie wedstrijden want dan zal hij wel weer één of andere vreemde blessure krijgenquote:Op dinsdag 16 juni 2020 21:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Denk dat Advocaat als het er op aan komt wel gaat kiezen voor Jørgensen boven Bozenik.
Ik verwacht (en hoop) dat Bozenik het beter gaat doen dan de Jörg.quote:Op dinsdag 16 juni 2020 21:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Denk dat Advocaat als het er op aan komt wel gaat kiezen voor Jørgensen boven Bozenik.
Dit kan echt van alles betekenen.quote:Op woensdag 17 juni 2020 10:25 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Ik verwacht (en hoop) dat Bozenik het beter gaat doen dan de Jörg.
Minder blessuregevoelig dus sowieso meer kans op meer optredens en doelpunten, lijkt mij?quote:Op woensdag 17 juni 2020 10:44 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dit kan echt van alles betekenen.
Bedoel je dat ie komend seizoen vaker gaat scoren dan Jorgensen komend seizoen gaat scoren?
Ik vind Jørgensen vooralsnog als ie fit is nog steeds een betere speler. Vooral meevoetballend en als aanspeelpunt. Bijna iedere bal die Bozenik buiten de 16 krijgt is balverlies. Alleen een fitte Jørgensen is wel heel zeldzaam geworden de afgelopen 2 jaar.quote:Op woensdag 17 juni 2020 10:50 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Minder blessuregevoelig dus sowieso meer kans op meer optredens en doelpunten, lijkt mij?
Dit is gewoon koffiedik kijken hoor. Ik heb gewoon alle vertrouwen in Nico verloren en kijk liever naar de toekomst.
Jij mag Nico zeggen? Ik wist niet dat jullie elkaar persoonlijk kennenquote:Op woensdag 17 juni 2020 10:50 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Minder blessuregevoelig dus sowieso meer kans op meer optredens en doelpunten, lijkt mij?
Dit is gewoon koffiedik kijken hoor. Ik heb gewoon alle vertrouwen in Nico verloren en kijk liever naar de toekomst.
Kuyt moet nog ff z’n nummer doorgeven denk ik, maar die heeft wat anders aan zijn hoofd.quote:Op woensdag 17 juni 2020 10:59 schreef Caland het volgende:
Is Bozenik inmiddels al naar de tandarts geweest?
Hahahaha!quote:Op woensdag 17 juni 2020 11:13 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jij mag Nico zeggen? Ik wist niet dat jullie elkaar persoonlijk kennen
Gisteren nog met hem en De Teen gesjoeld.quote:Op woensdag 17 juni 2020 11:13 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jij mag Nico zeggen? Ik wist niet dat jullie elkaar persoonlijk kennen
Krabbygod.quote:Trainer Dick Advocaat overtuigde direct, zo weet Voetbal International. ''Hij schetst het beeld van zijn manier van werken, welke plannen hij heeft met de club en het elftal, en doet dat met zoveel geestdrift dat Diemers de adrenaline voelt stromen.''
De Teen I of De Teen II (Van Beek)quote:Op woensdag 17 juni 2020 11:27 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Gisteren nog met hem en De Teen gesjoeld.
WimlexGODquote:Koning Willem-Alexander bezoekt De Kuip: ''Was echt geïnteresseerd''
Vandaag was er een speciale gast aanwezig in De Kuip. Niemand minder dan Koning Willem-Alexander bracht een werkbezoek aan Feyenoord. Algemeen directeur Jan van Merwijk en financieel directeur Carl Berg verwelkomden de koning bij het Maasgebouw.
Dit meldt het Algemeen Dagblad. Na een gesprek volgde een uitgebreide rondleiding door het stadion van Feyenoord. Het gesprek ging vooral over de gevolgen van de coronapandemie en de inzet van maatregelen ter bestrijding van het coronavirus. Willem-Alexander sprak met diverse medewerkers van de club.
Ook aanvoerder Berghuis maakte een kort praatje. ''Een eer, in deze tijd van corona onze Koning in de Kuip, heel mooi. Hij was echt geïnteresseerd. We hebben hem een shirt cadeau gedaan en Mark Koevermans heeft gevraagd of hij nog eens komt kijken.''
quote:Op woensdag 17 juni 2020 13:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik las al dat hij van de F-side niet meer boven de N201 mag komen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |