quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:04 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ja dit. Sowieso zou ik een huwelijk altijd zo klein mogelijk doen.
Jammer dat ze de rechten niet hebben, anders hadden ze de neger kunnen vervangen door Hannibal Lecter.quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:03 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Maar dan wordt er weer niks gedaan aan cultural appropriation en is het ook niet goed.
Snap die vrouw wel, totdat ze zei 'dit kan niet hoor, ik had het allemaal veel grootser verwacht'quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:02 schreef RockNijntje het volgende:
Noooo. Man vraagt z'n vriendin ten huwelijk op 538 en ze is zwaar verontwaardigd en zegt nee
: http://www.clint.be/enter(...)fgewezen-achterlijk/
Die smaakt gewoon degelijk zonder echt lekker of echt vies te zijnquote:
Ja nogal, ga dan naar Gretna Greenquote:Op woensdag 3 juni 2020 13:06 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Dat is écht het toppunt van smakeloosheid
Maakt niet uit welke kant rol op hangt, is altijd hetzelfde stukje dat de muur raakt.quote:Op woensdag 3 juni 2020 10:13 schreef mschol het volgende:
[..]
sowieso is andersom hangen raar onhygiënisch (ivm aanraken muur)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is wel een beetje jammer inderdaad, die manier van verwoorden. Ik zou eerder voor iets gaan als dat het niet bij haar past en dat hij dat weet (tenminste, ik mag hopen dat je dat weet als je op dát punt van de relatie bent). Van de andere kant snap ik ook wel weer dat het haar overvalt en ze in paniek wellicht rare dingen zegtquote:Op woensdag 3 juni 2020 13:07 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Snap die vrouw wel, totdat ze zei 'dit kan niet hoor, ik had het allemaal veel grootser verwacht'
quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:10 schreef Modus het volgende:
[..]
Maakt niet uit welke kant rol op hangt, is altijd hetzelfde stukje dat de muur raakt.
"Oh nee bacteriën bij je gat dat moeten we niet willen!" Nergens zitten van nature meer bacteriën dan daar lijkt me, maar goed. Smetvrees anyone.Dan heb je weer zo'n gladiool die 'm op een rotplek neerzet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
Mja, als je onder "grootser" een interpretatie van overal rozenblaadjes, kaarsjes, een perrrrfect romantische ambiance verstaat, is een "yo, trouwen?" op de radio wel een klap in je gezicht.quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:07 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Snap die vrouw wel, totdat ze zei 'dit kan niet hoor, ik had het allemaal veel grootser verwacht'
niks mis mee; alleen sneeuwvlokjes hebben daar problemen mee..quote:
fiets kapot?quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:42 schreef RockNijntje het volgende:
Wtf, mijn collega die voor de corona altijd fietste doet dat stukje van tien minuten door de stad fietsen nu met de trein.
Huh.
Hij zegt van nietquote:
"man van kleur"quote:
Wat een logica.quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:42 schreef RockNijntje het volgende:
Wtf, mijn collega die voor de corona altijd fietste doet dat stukje van tien minuten door de stad fietsen nu met de trein.
Huh.
Ja en naakt ipv gewoon 'in natuurlijk uitrusting'quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:52 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
"man van kleur"![]()
Maar wel gewoon dik noemenStiegmatiezaatsie
Minimaal 10.000 euro.quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:55 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja hij had nog even naar de badkamer gekeken. werd een dure klus zei die
Dan kun je die neger ook gewoon neger noemen toch?quote:Op woensdag 3 juni 2020 13:56 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja en naakt ipv gewoon 'in natuurlijk uitrusting'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |