Wat krijg je als je een neger en een octopus kruist?quote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:14 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik weet wel dat er in mijn jeugd verrot veel racistische grappen waren tegenover negers!
http://www.tijdvoorbier.nl/quote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:15 schreef RTR het volgende:
[..]
Lekker manop z'n tijd
Bij Geerd is het altijd tijd
Geen idee, maar hij kan katoen plukken als geen ander!quote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:15 schreef RTR het volgende:
[..]
Wat krijg je als je een neger en een octopus kruist?
Kutquote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:16 schreef ToT het volgende:
[..]
Geen idee, maar hij kan katoen plukken als geen ander!
quote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:16 schreef Geerd het volgende:
Hier al maanden glad staan ,,,maar was een avondje... glad jagermeister glad ....
Nee laat maar als ik er naar kijk..niet dat ik kotsend wakker werd ofzo maar...
Nee ik ook nooit,,maar jager en paar glad..die combi doen we niet meerquote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:17 schreef ToT het volgende:
[..]Zo dan!
Ik kan me niet herinneren wanneer ik laatst over m'n nek gegaan ben van drank.
quote:
Oh nee ik ben echt wel een aantal keren door drank over mijn nek gegaan, maar dat is allemaal ÉCHT lang geleden.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:18 schreef Geerd het volgende:
[..]
Nee ik ook nooit,,maar jager en paar glad..die combi doen we niet meer
Dit laatste godverdomme zegquote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:19 schreef ToT het volgende:
[..]![]()
Ja verder heb je dingen als: "Wat is een neger in een bruine slaapzak?
En "Wat is 2 negers in een gouden slaapzak?"
(Denk aan bepaalde chocoladerepen)
Verder ken ik nog een mop die gewoon nergens op slaat als je hem uittypt, maar het ging over een homo-neger die in zijn grote neusgaten geneukt wordt en naderhand aan die gozers vraagt of ze aids hebben? Nee? Goed! (En dan moet je overdreven hard je neus ophalen.)
Ja ik ken nog wel meer moppen met zo'n vaag einde waarbij de verteller iets moet doen, maar die zijn niet racistisch!quote:
Boeiend tegenwoordig als je een scheet laat is het al 'racisme'. Mensen hebben het veel te goed in dit land.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:23 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja ik ken nog wel meer moppen met zo'n vaag einde waarbij de verteller iets moet doen, maar die zijn niet racistisch!
Sowieso moet je die mop wel een beetje aankleden he. Ze ontmoeten elkaar in een gaybar, kletsen wat samen, gaan naar een hotelkamer, meer drank, zwoele muziek, porno filmpje, de 2 heren stellen hem voor om iets geks te doen enz.quote:
Sowieso!quote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:26 schreef RTR het volgende:
[..]
Boeiend tegenwoordig als je een scheet laat is het al 'racisme'. Mensen hebben het veel te goed in dit land.
Niks aan toe te voegen mattiequote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:28 schreef ToT het volgende:
[..]
Sowieso!
Ja ik zeg niet dat ik fel pro of fel anti racisme ben.
Natuurlijk is racisme niet goed en moet je wel rekening met elkaar houden, maar het gebeurt over de hele wereld, zelfs binnen bevolkingsgroepen onderling (donkere en lichtere Afrikanen tegen elkaar bijvoorbeeld) en ook blanken zijn steeds vaker het doelwit, maar toch blijven wij de kwaaie pier omdat een paar van onze voorouders in slaven handelden die ze van Afrikaanse krijgsheren overkochten.
In het Midden-Oosten zijn nog steeds miljoenen (gecastreerde!) Afrikaanse slaven, maar dat boeit niemand ene fuck: WIJ zijn de slechteriken van deze planeet!
quote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:29 schreef RTR het volgende:
[..]
Niks aan toe te voegen mattie![]()
Jij hebt meer aanslagen dan IS gvd
En daar is niks mis meequote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:31 schreef ToT het volgende:
Maar natuurlijk blijft een deel van de onderlaag van onze autochtone bevolking zich als primitieve holbewoners gedragen tegen mensen van een buitenlandse afkomst, dat valt natuurlijk ook niet te ontkennen.
Typisch roedelgedrag. Je eigen roedel beschermen tegen invloeden van buitenaf.
Exemplaren van een andere roedel zijn niet in jouw territorium welkom, die moeten verjaagd worden.
Deels. Het zou erg krom zijn als ik tegen ALLE buitenlanders zou zijn natuurlijk, aangezien mevrouw ToT dat ook is.quote:
Gelukkig geen last van, hoe zou met haags gaan////quote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:33 schreef ToT het volgende:
En om heel eerlijk te zijn hoef ik ook niet per sé op straat begroet te worden met "Waz met jou, kk-bezem? Wollah, ik sveer je mattie! Jij gaat stoot krijgen, fokking tatta!"
Heeft die stoot gekregen misschien?quote:Op dinsdag 2 juni 2020 22:34 schreef Geerd het volgende:
[..]
Gelukkig geen last van, hoe zou met haags gaan////
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |