quote:Op dinsdag 9 juni 2020 09:23 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Het is gewoon de witte controller in schaduwSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Oeh is het weer haring tijd???quote:Op dinsdag 9 juni 2020 08:32 schreef RickoKun het volgende:
WAT?!?!?! HOLLANDSE NIEUWE ÉN PLEEEJSTEEESJON 5 NIEUWTJES?!?!??!
Ah top. Na afloop nog een keer met een doekje en wat lotions goed gaan zitten voor ronde twee.quote:
Iets langer dan een uur van grote en kleine studio’s over de hele wereldquote:Op dinsdag 9 juni 2020 19:55 schreef chibibo het volgende:
Ik hoop dat het een twee uur lang betoog van Mark Cerny wordt over hoe de PS5 zich inmiddels dusdanig aan zijn unieke oorschelpen heeft aangepast, dat hij elke individuele scheet van het online publiek in 3D space kan horen.
Ik zag geruchten dat er ca. 40 games getoond gaan worden. Dat is wel veel in ruim een uur. Maar als dat aantal al klopt, dan zal er voor een klein aantal games wel wat meer tijd genomen worden, en komt de rest voorbij in een soort demo reel met korte impressies incl. pakkend muziekje.quote:Op dinsdag 9 juni 2020 19:56 schreef DKUp het volgende:
Iets langer dan een uur van grote en kleine studio’s over de hele wereld
Lekkerquote:
Dat zou wel erg veel zijn, maar ja een indie showcase van 10 seconden per game en je komt een heel eindquote:Op dinsdag 9 juni 2020 20:04 schreef chibibo het volgende:
[..]
Ik zag geruchten dat er ca. 40 games getoond gaan worden. Dat is wel veel in ruim een uur. Maar als dat aantal al klopt, dan zal er voor een klein aantal games wel wat meer tijd genomen worden, en komt de rest voorbij in een soort demo reel met korte impressies incl. pakkend muziekje.
Als het idd van die "supervette retro" games als Warlock zijn, tja.quote:Op dinsdag 9 juni 2020 20:37 schreef DKUp het volgende:
[..]
Dat zou wel erg veel zijn, maar ja een indie showcase van 10 seconden per game en je komt een heel eind
Dat plaatjequote:
Far Cry 3 Sequelquote:Op dinsdag 9 juni 2020 21:14 schreef 2dope het volgende:
[..]
Dat plaatjeHeb je zelf die 6 erin gezet met Paint?
Far Cry 3 part IIquote:Op dinsdag 9 juni 2020 21:15 schreef DKUp het volgende:
[..]
Far Cry 3 Sequel
Alsjeblieft kan het hoofdpersonage gewoon praten wat een bagger de laatste delen![]()
Knack 3quote:Op dinsdag 9 juni 2020 21:13 schreef DKUp het volgende:
Het lijstje:
Horizon Zero Dawn 2
Demon’s Souls Remake
Gran Turismo
Ratchet and Clank
Silent Hill
Watch Dogs Legion
WB Game
Bloodborne Remaster
COD Black Ops (Cold War)
Crash Bandicoot 4
Godfall
Nieuwe IP’s
Indies
Nu het alles kan en mag lijstje![]()
Dead Island 2
God of War Ragnarok
Spider-man 2
Days Gone 2
Knack 3
Wipeout
Ridge Racer
Red Dead Redemption Remake
Resident Evil 8
Wild
Astro Bot 2
FIFA 21
Dit zou een mooi lijstje zijn. Maar Sony kennende is dit dan voor vier jaar.quote:Op dinsdag 9 juni 2020 21:13 schreef DKUp het volgende:
Het lijstje:
Horizon Zero Dawn 2
Demon’s Souls Remake
Gran Turismo
Ratchet and Clank
Silent Hill
Watch Dogs Legion
WB Game
Bloodborne Remaster
COD Black Ops (Cold War)
Crash Bandicoot 4
Godfall
Nieuwe IP’s
Indies
Nu het alles kan en mag lijstje![]()
Dead Island 2
God of War Ragnarok
Spider-man 2
Days Gone 2
Knack 3
Wipeout
Ridge Racer
Red Dead Redemption Remake
Resident Evil 8
Wild
Astro Bot 2
FIFA 21
I wishquote:Op dinsdag 9 juni 2020 21:14 schreef 2dope het volgende:
[..]
Dat plaatjeHeb je zelf die 6 erin gezet met Paint?
Nee man, Far Cry 1quote:Op dinsdag 9 juni 2020 21:15 schreef DKUp het volgende:
[..]
Far Cry 3 Sequel
Alsjeblieft kan het hoofdpersonage gewoon praten wat een bagger de laatste delen![]()
Beetje wel. Heb het ook nodig. De eerste SeX beelden vielen wat tegen. Nintendo heeft al eeuwen geen Direct gehad.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |