Dat geldt helaas niet voor Alemannia Aachenquote:
Bijna alleen maar gelijke spelen levert uiteindelijk toch niet zoveel op, blijkt maar weer.quote:Op maandag 22 juni 2020 10:42 schreef MCH het volgende:
Bayern Munchen II kan niet promoveren toch? Echt benieuwd of Duisburg het nog verneukt.
Hangt van de indeling af natuurlijk. SC Freiburg is er heel goed in geworden een dreigende nederlaag nog in een gelijkspel om te buigen. 33 wedstrijden, 10 keer verloren, 12 keer gewonnen en 11 gelijke spelen. Iedere keer worden ze als degradatie kandidaten genoteerd en toch slagen ze er weer in erin te blijvenquote:Op maandag 22 juni 2020 11:06 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Bijna alleen maar gelijke spelen levert uiteindelijk toch niet zoveel op, blijkt maar weer.
"Een puntje verdiend, zegt men dan. Maar je kunt beter een keertje verliezen en dan weer opladen voor de drie punten de volgende keer.
Geen idee wat Union denkt maar neem aan dat zij ook nog wel die 3 punten willen hebben ondanks dat ze veilig zijn. Helaas is ook het doelsaldo niet aan de zijde van Bremen.quote:
Neem aan dat ze heel graag nog op even veel punten als Hertha eindigen.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 09:38 schreef MCH het volgende:
[..]
Geen idee wat Union denkt maar neem aan dat zij ook nog wel die 3 punten willen hebben ondanks dat ze veilig zijn. Helaas is ook het doelsaldo niet aan de zijde van Bremen.
Zo danquote:Op zaterdag 27 juni 2020 15:55 schreef Sabata het volgende:
Werder weliswaar voor tegen Kölle, maar op doelsaldo nog steeds gedegradeerd zolang Union niet scoort.
Ach, zelfs Bayern verloor thuis van Hoffenheimquote:Op zaterdag 27 juni 2020 16:01 schreef Sabata het volgende:
En even randnotitie: BVB maakt zich belachelijk tegen Hoffenheim, 0-2 achter nu
Het zit m vooral in Union - Düsseldorf. Die 4-0 voor Werder komt vast ook nog welquote:Op zaterdag 27 juni 2020 16:00 schreef Sabata het volgende:
Fullkrug!!! haaaahahaha! Het is zo'n dag, het is zo'n dag.
Ok, Bosz verloor een keer 4-0 voorsprong naar 4-4, uitkijken dus. Maar leuk om dit te volgen zo
Correct, maar dat was wel het Kovac-Bayern dat speelde zoals Addi Hüter Eintracht coachet. Herr Flick pakte het toch wat anders aan.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 16:08 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ach, zelfs Bayern verloor thuis van Hoffenheim
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |