Volgensmij ben jij hier de tokkie. Een beetje om half 11 pas uit je nest rollen, schaam jezelf. Een beetje werkvolk stapt om 5 uur al uit zijn nest.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:32 schreef wollah het volgende:
Tering wordt net wakker. Normaal pas rond een uur of 1 maar nu half elf al. Aii me buren waren net aan het boren. Ik vind dat je dat pas vanaf 12 uur mag doen en niet sochtends wand er kunnen nog mensen slapen
Ik zal ze vanmiddag ff hierop aanspreken. Asociaal kutvolk
Klacht: nu al wakker door buren
Anti klacht: straks ff op balkon peukie roken
Niet weten dat ts bijkans triljonair is en dus helemaal niet hoeft te werken.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:36 schreef Pendule het volgende:
[..]
Volgensmij ben jij hier de tokkie. Een beetje om half 11 pas uit je nest rollen, schaam jezelf. Een beetje werkvolk stapt om 5 uur al uit zijn nest.
Ts hoeft dat niet want 'Ik BeN rIjK eN eEn MoNgOoL'quote:Op maandag 25 mei 2020 10:36 schreef Pendule het volgende:
[..]
Volgensmij ben jij hier de tokkie. Een beetje om half 11 pas uit je nest rollen, schaam jezelf. Een beetje werkvolk stapt om 5 uur al uit zijn nest.
Dan is het nog erger, Rijke mensen horen het goede voorbeeld te geven en klasse uit te stralen.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:37 schreef herverwijderd het volgende:
[..]
Niet weten dat ts bijkans triljonair is en dus helemaal niet hoeft te werken.
Dat hoeven ze natuurlijk helemaal niet als ze daar geen zin in hebben, net zoals arme mensen of mensen met een gemiddeld inkomen dat niet hoeven.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:38 schreef Pendule het volgende:
[..]
Dan is het nog erger, Rijke mensen horen het goede voorbeeld te geven en klasse uit te stralen.
De manier waarop deze ts rijk werd zal wel geen zuivere koffie zijn.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:38 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Ts hoeft dat niet want 'Ik BeN rIjK eN eEn MoNgOoL'
Dan moet hij ook niet rijk zijn. Ik heb alleen respect voor mensen in een duur pak.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:40 schreef herverwijderd het volgende:
[..]
Dat hoeven ze natuurlijk helemaal niet als ze daar geen zin in hebben, net zoals arme mensen of mensen met een gemiddeld inkomen dat niet hoeven.
Prima, maar ik zie ts nergens om jouw respect vragen, dus ik snap niet zo goed wat dat verder met het topic te maken heeft. Maar ik maak er even een aantekening van, je weet nooit wanneer het nuttig is zoiets over iemand te weten.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:41 schreef Pendule het volgende:
[..]
Dan moet hij ook niet rijk zijn. Ik heb alleen respect voor mensen in een duur pak.
Zonder respect kom je nergens. Het gaat ook niet om de invidu die je respecteert, maar het aantal mensen.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:42 schreef herverwijderd het volgende:
[..]
Prima, maar ik zie ts nergens om jouw respect vragen, dus ik snap niet zo goed wat dat verder met het topic te maken heeft. Maar ik maak er even een aantekening van, je weet nooit wanneer het nuttig is zoiets over iemand te weten.
Zie mijn vorige post.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:44 schreef Pendule het volgende:
[..]
Zonder respect kom je nergens. Het gaat ook niet om de invidu die je respecteert, maar het aantal mensen.
Ik werk gewoon ‘s avonds hoor. Ik heb een hekel aan vroeg opstaan. Dus ik heb al 5 jaar lang nooit meer voor 12 uur opgestaan heerlijkquote:Op maandag 25 mei 2020 10:36 schreef Pendule het volgende:
[..]
Volgensmij ben jij hier de tokkie. Een beetje om half 11 pas uit je nest rollen, schaam jezelf. Een beetje werkvolk stapt om 5 uur al uit zijn nest.
Ik zou het niet kunnen. Wil nog wat aan mijn dag hebben.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:45 schreef wollah het volgende:
[..]
Ik werk gewoon ‘s avonds hoor. Ik heb een hekel aan vroeg opstaan. Dus ik heb al 5 jaar lang nooit meer voor 12 uur opgestaan heerlijk
Ik heb meer aan me dag als jou. Want ik ga ook veel later slapen meestal tussen 2 en 4quote:Op maandag 25 mei 2020 10:46 schreef Pendule het volgende:
[..]
Ik zou het niet kunnen. Wil nog wat aan mijn dag hebben.
Dan ben ik al onderweg, pas om 5 uur opstaanquote:Op maandag 25 mei 2020 10:36 schreef Pendule het volgende:
[..]
Volgensmij ben jij hier de tokkie. Een beetje om half 11 pas uit je nest rollen, schaam jezelf. Een beetje werkvolk stapt om 5 uur al uit zijn nest.
Jezelf dat aandoenquote:Op maandag 25 mei 2020 10:49 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Dan ben ik al onderweg, pas om 5 uur opstaan
Geen ochtendmens zijnquote:Op maandag 25 mei 2020 10:50 schreef wollah het volgende:
[..]
Jezelf dat aandoenik ga soms pas om 5 uur naar bed niffo
Enige dure pak dat wollah draagt is een trainingspakquote:Op maandag 25 mei 2020 10:41 schreef Pendule het volgende:
Dan moet hij ook niet rijk zijn. Ik heb alleen respect voor mensen in een duur pak.
Hij heeft zijn vader vermoord voor een erfenis.quote:Op maandag 25 mei 2020 10:41 schreef Pendule het volgende:
[..]
De manier waarop deze ts rijk werd zal wel geen zuivere koffie zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |