Ik ben de obersturmbahnfuhrer aan dek/van de nautische takquote:Op dinsdag 19 mei 2020 17:58 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Dat is ook wel weer zo. Wat doe je precies eigenlijk? Je hebt het vast keer gezegd maar zit nog niet zolang in deze SC. Wat is jouw taak zeg maar?
quote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:07 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Ik ben de obersturmbahnfuhrer aan dek/van de nautische tak
Maar dat zijn amateursquote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:00 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik moest vandeweek aan jou denken. Op de radio wilde iemand weten hoe ze op zee omgaan met de diverse tijdzones... Ze kregen zelfs iemand van de Karel Doorman aan de lijn voor het antwoord![]()
Ook maar aan de snavelkapjes dan.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:09 schreef Karzai het volgende:
Sneeuw, maar dan krijgen de pinguins corona en dat willen we niet
Dat bedoel ik. Stop toch met die waanzin allemaal.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:06 schreef Karzai het volgende:
[..]
nee ik vind er ook niks aan zo, mondkapjes op
paranoia
Ook snavelkapje.quote:
Serieus? Waar dan?quote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:12 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Maandenlang geen mondkapje te krijgen in Nederland en nu wordt het verplicht en breek je je nek er in iedere winkel over.
Ok Barry.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:09 schreef FranticDJ het volgende:
M
[..]
Men spreekt mij ook wel aan met Grote God
Schoonpa (aannemer/klusser) moest sommige werkzaamheden een tijdje neerleggen omdat er geen mondkapjes meer verkrijgbaar waren, je weet wel, die speciale voor de bouw. Was echt allemaal onmogelijk en zo, want mensen gingen die mondkapjes kopen omdat gewone op waren. Waar komen al deze gewone mondkapjes nu ineens vandaan?quote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:12 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Maandenlang geen mondkapje te krijgen in Nederland en nu wordt het verplicht en breek je je nek er in iedere winkel over.
Ah, ik ben niet de enige vroege eter.quote:
Het klopt gewoon echt niet wat er nu gebeurt.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:14 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Schoonpa (aannemer/klusser) moest sommige werkzaamheden een tijdje neerleggen omdat er geen mondkapjes meer verkrijgbaar waren, je weet wel, die speciale voor de bouw. Was echt allemaal onmogelijk en zo, want mensen gingen die mondkapjes kopen omdat gewone op waren. Waar komen al deze gewone mondkapjes nu ineens vandaan?
Echt hoor.
Ik was om kwart voor zes begonnen, maar gado gado is zo klaarquote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:14 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ah, ik ben niet de enige vroege eter.
Kramp in d'r handen.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 18:13 schreef bitterbal het volgende:
Irma god![]()
Straks om 19.00 uur in de persconferentie worden allerlei maatregelen, versoepelingen en data bekendgemaakt, maar er is ook een andere primeur. De inmiddels bekende gebarentolk Irma Sluis wordt halverwege afgelost door een andere tolk: Corline Koolhof.
Bij vorige (vaak lange) persconferenties bleek het soms te zwaar voor één tolk. De wissel vindt plaats op het moment dat de pers vragen mag gaan stellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |